Povezane vesti

ZVANIČNO - Duško Ivanović novi trener Crvene zvezde!

ZVANIČNO - Duško Ivanović novi trener Crvene zvezde!

Sportske.net 14.11.2022
Košarkaški klub Crvena zvezda predstavio je novog trenera za nastavak sezone, a to će biti Duško Ivanović. Na današnjoj konferenciji za medije, koja je proprilično kasnila zbog leta iz Podgorice koji nije krenuo na vreme, rukovodstvo kluba na čelu… »
Čović: Budžet KK Crvena zvezda oko deset miliona evra

Čović: Budžet KK Crvena zvezda oko deset miliona evra

Politika 14.11.2022
Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović rekao je danas da je budžet ove sezone oko deset miliona evra, kao i da je zabrinut da li će klub moći finansijski da zatvori sve što je postavio. „Brine me u ovoj sezoni da li ćemo… »
Zvezda promovisala novog trenera: Ivanović nasledio Jovanovića

Zvezda promovisala novog trenera: Ivanović nasledio Jovanovića

Euronews 14.11.2022
Crvena zvezda promovisala je danas novog trenera Duška Ivanovića, koji će na klupi beogradskog tima zameniti Vladimira Jovanovića. Iskusni košarkaški crnogorski stručnjak, rođen je 1. septembra 1957. godine u Bijelom Polju. Potpisao je… »
Duško Ivanović novi trener košarkaša Crvene zvezde

Duško Ivanović novi trener košarkaša Crvene zvezde

Politika 14.11.2022
Poznati crnogorski stručnjak Duško Ivanović novi je trener košarkaša Crvene zvezde, saopštio je danas srpski i regionalni šampion. Ivanović je danas predstavljen kao novi trener beogradskog kluba. On je na klupi „crveno-belih” zamenio… »
Čović: "Protiv Zadra ti ne treba trener da bi pobedio, a ti izgubiš, samo jednom sam ja selektovao igrača"

Čović: "Protiv Zadra ti ne treba trener da bi pobedio, a ti izgubiš, samo jednom sam ja selektovao igrača"

Sportske.net 14.11.2022
Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović bio je na raspolaganju medijima nakon predstavljanja novog trenera Duška Ivanovića. On je opširno analizirao prethodni period pod vođstvom Vladimira Jovanovića kojem se zahvalio na svemu pruženom i više… »
Nebojša Čović: Budžet Zvezde je oko 10 miliona evra; nemamo manir da kombinujemo sa menadžerima ili kumovima

Nebojša Čović: Budžet Zvezde je oko 10 miliona evra; nemamo manir da kombinujemo sa menadžerima ili kumovima

Danas 14.11.2022
Neretko i sam govori da minuli rad u Crvenoj zvezdi ne postoji; s tim u vezi, Nebojša Čović, kao prvi čovek kluba, posle samo 12 utakmica posegnuo je za smenom trenera Vlade Jovanovića i dovođenjem Duška Ivanovića. Koliko će dokazani stručnjak… »
Sada je zvanično: Ivanović je novi trener Crvene zvezde! (foto) (video)

Sada je zvanično: Ivanović je novi trener Crvene zvezde! (foto) (video)

Hot sport 14.11.2022
Novi prvi trener KK Crvena zvezda mts je Duško Ivanović. On je i zvanično počeo sa radom u ponedeljak, a a tim povodom održava se konferencija za medije u hali Aleksandar Nikolić na kojoj govori novi trener Duško Ivanović i predsednik kluba… »
Duško Ivanović, novi trener Crvene zvezde: Verujem da ova ekipa može da ima pobednički karakter i da ćemo uživati u radu

Duško Ivanović, novi trener Crvene zvezde: Verujem da ova ekipa može da ima pobednički karakter i da ćemo uživati u radu

Danas 14.11.2022
Poneli su se nesportski i nedžentlmenski prema Vladimiru Jovanoviću, a nakon njegove smene, uprava Crvene zvezde pokušaće da se „iskupi“ angažovanjem Duška Ivanovića, koji je danas predstavljen domaćoj javnosti. Naoveće uspehe Zvezde je u 21… »
Predstavljen Ivanović: Tek ću steći pravu sliku

Predstavljen Ivanović: Tek ću steći pravu sliku

Sport klub 14.11.2022
Novi trener Crvene zvezde Duško Ivanović predstavljen je javnosti na konferenciji za medije, ali je pred novinarima bio samo četiri minuta. Ivanoviću je prvo kasnio avion iz Podgorice, da bi posle svega dva pitanja novinara rekao da žuri na trening… »
Duško Ivanović otkrio - ovo su tri razloga zašto sam u zvezdi! "Došao sam ovde i pre 50 godina!"

Duško Ivanović otkrio - ovo su tri razloga zašto sam u zvezdi! "Došao sam ovde i pre 50 godina!"

Mondo 14.11.2022
Novi trener Crvene zvezde Duško Ivanović predstavljen je u "Pioniru", a osim njega tu je bio i predsednik kluba Nebojša Čović koji je govorio na mnogo aktuelnih tema. Novi trener Crvene zvezde Duško Ivanović predstavljen je u "Pioniru", a osim… »
Čović: Jovanoviću niko nije nametao igrače

Čović: Jovanoviću niko nije nametao igrače

Sport klub 14.11.2022
Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović govorio je za medije na konferenciji posvećenoj promociji Duška Ivanovića kao novog glavnog trenera tima. Prvi čovek tima sa Malog Kalemegdana zahvalio se na saradnju doskorašnjem šefu stručnog štaba… »
Najpre dozvolite lančić, pa različitu garnituru: Čović o odlasku Vlade Jovanovića iz Zvezde - Đavo se krije u sitnicama

Najpre dozvolite lančić, pa različitu garnituru: Čović o odlasku Vlade Jovanovića iz Zvezde - Đavo se krije u sitnicama

Mondo 14.11.2022
Predsednik Crvene zvezde o rastanku sa mladim trenerom. Predsednik Crvene zvezde o rastanku sa mladim trenerom Crvena zvezda u ponedeljak je promovisala novog trenera, crnogorskog šefa struke Duška Ivanovića (65). Nakon što je trofejni stručnjak… »
Čović: Jovanoviću niko nije nametao igrače

Čović: Jovanoviću niko nije nametao igrače

N1 Info 14.11.2022
Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović govorio je za medije na konferenciji posvećenoj promociji Duška Ivanovića kao novog glavnog trenera tima. Prvi čovek tima sa Malog Kalemegdana zahvalio se na saradnju doskorašnjem šefu stručnog štaba… »
Duško Ivanović požurivao da krene na prvi trening: "Veličanstveni navijači, biće teško"

Duško Ivanović požurivao da krene na prvi trening: "Veličanstveni navijači, biće teško"

Sportske.net 14.11.2022
Novi trener KK Crvena zvezda Duško Ivanović obratio se medijma po predstavljanju: "Znam da će mi biti teško, ali sam veoma srećan što sam došao. To je klub velike tradicije, armije veličanstvenih navijača. Verujem da ovaj tim ima karakter koje… »
Duško Ivanović novi trener košarkaša Crvene zvezde

Duško Ivanović novi trener košarkaša Crvene zvezde

Dnevnik 14.11.2022
BEOGRAD: Poznati crnogorski stručnjak Duško Ivanović novi je trener košarkaša Crvene zvezde, saopštio je danas srpski i regionalni šampion. Ivanović je danas predstavljen kao novi trener beogradskog kluba. On je na klupi "crveno-belih" zamenio… »
Predstavljen Ivanović: Tek ću steći pravu sliku

Predstavljen Ivanović: Tek ću steći pravu sliku

N1 Info 14.11.2022
Novi trener Crvene zvezde Duško Ivanović predstavljen je javnosti na konferenciji za medije, ali je pred novinarima bio samo četiri minuta. Ivanoviću je prvo kasnio avion iz Podgorice, da bi posle svega dva pitanja novinara rekao da žuri na trening… »
Teletović o Ivanoviću: Ceni pošten rad, treba ga slušati

Teletović o Ivanoviću: Ceni pošten rad, treba ga slušati

Sport klub 14.11.2022
Dolazak Duška Ivanovića u Crvenu zvezdu ponovo je u središte pažnje stavio metode crnogorskog stručnjaka, poznatog po disciplini i strogoći u radu sa igračima. Ivanović će na klupi naslediti Vladimira Jovanovića, koji je posle nešto više od… »
Legenda Jugoplastike, rekorder Evrolige…: Ko je Duško Ivanović, novi trener košarkaša Crvene zvezde?

Legenda Jugoplastike, rekorder Evrolige…: Ko je Duško Ivanović, novi trener košarkaša Crvene zvezde?

Danas 13.11.2022
Crnogorski stručnjak ima dugu i zanimljivu sportsku biografiju. Danas je Crvena zvezda ozvaničila otkaz 38-godišnjem Vladimiru Jovanoviću, a već sutra će na njegovom mestu promovisati 65-godišnjeg Duška Ivanovića. Reč je o stručnjaku velike… »
Ivanović već za kormilom: Zvezda pustila trenera da vodi ekipu i pre promocije

Ivanović već za kormilom: Zvezda pustila trenera da vodi ekipu i pre promocije

Večernje novosti 13.11.2022
DUGO očekivano, od pre dva dana najavljeno, danas je i potvrđeno - Vladimir Jovanović (38) nije više trener košarkaša Crvene zvezde, s kojim je sporazumno raskinut ugovor, a novi šef stručnog štaba šampiona regiona i Srbije biće - Duško… »

Vesti dana »