Povezane vesti

Dečak stradao nakon što je upao u jamu sa vodom

Dečak stradao nakon što je upao u jamu sa vodom

Politika 07.03.2023
SOPOT - Dečak starosti šest godina juče je oko 14.20 časova upao u jamu sa vodom i udavio se u mestu Rogača. Jama se nalazi u dvorištu porodične kuće. Telo dečaka prevezeni je na Institut za sudsku medicinu na obdukciju, prenosi Tanjug.… »
Novi detalji smrti deteta kod Sopota: Dečak (6) upao u jamu, tužilaštvo naredilo obdukciju

Novi detalji smrti deteta kod Sopota: Dečak (6) upao u jamu, tužilaštvo naredilo obdukciju

Telegraf 07.03.2023
O slučaju je obavešteno Više javno tužilaštvo. Dečak N.N. star svega šest godina juče je oko 14 sati upao u jamu sa vodom i udavio se. Tragedija se dogodila dvorištu porodične kuće u mestu Rogača kod Sopota. Otac deteta je, kako se navodi, za… »
Komšinica otkrila detalje tragedije u sopotu: Otac dečaka koji se udavio u septičkoj jami radio kao mučenik da ne ostanu…

Komšinica otkrila detalje tragedije u sopotu: Otac dečaka koji se udavio u septičkoj jami radio kao mučenik da ne ostanu…

Kurir 07.03.2023
Šestogodišnji dečak nastradao je juče u beogradskom naselju Sopot kad je upao u septičku jamu, a prema saznanjima medija iza svega se krije jedna veoma potresna porodična priča. - Njegov otac je samo radio. Majka ih je ostavila, otac je zaspao, a… »
"Otac je zaboravio da zaključa vrata": Potresna sudbina dečaka (6) koji se udavio u septičkoj jami kod Sopota: "Majka ih je…

"Otac je zaboravio da zaključa vrata": Potresna sudbina dečaka (6) koji se udavio u septičkoj jami kod Sopota: "Majka ih je…

Blic 07.03.2023
Mališan N.N. (6) stradao je juče u beogradskom naselju Rogača, kada je upao u septičku jamu, a kako saznajemo iza svega se krije jedna veoma potresna porodična priča. - Njegov otac je samo radio, majka ih je ostavila, otac je zaspao i mali je… »
Otac dečaka koji se udavio u septičkoj jami naslutio tragediju?! Potresna objava prijateljice: Ja sam svedok...

Otac dečaka koji se udavio u septičkoj jami naslutio tragediju?! Potresna objava prijateljice: Ja sam svedok...

Kurir 07.03.2023
O tome kako se otac dečaka (6) koji je preminuo je juče u selu kod Sopota kada je upao u septičku jamu i njegova supruga upoznali, kakav su brak imali, kao i kakvi su roditelji bili, pričaju i njihove komšije iz sela, gde se dogodila tragedija. Otac… »
Otac nastradalog dečaka koji je upao u jamu kod Sopota: "Majka zna da je poginuo, nije izjavila saučešće"

Otac nastradalog dečaka koji je upao u jamu kod Sopota: "Majka zna da je poginuo, nije izjavila saučešće"

Telegraf 07.03.2023
On je morao da brine o Nemanji, kada ga je majka napustila. Tragičnu vest da je maleni N. N nastradao, njegov otac Zoran Nikodijević, javio je i majci, koja inače, ne živi više sa njima, prenose Novosti. - Majka je u maju prošle godine krišom… »
"Odjednom sam se trgnuo iz sna i video moje dete da pluta u vodi": Oglasio se otac nastradalog dečaka (6) kod Sopota: "Ne znam…

"Odjednom sam se trgnuo iz sna i video moje dete da pluta u vodi": Oglasio se otac nastradalog dečaka (6) kod Sopota: "Ne znam…

Blic 07.03.2023
Neverica, tuga i šok u porodici Nikodijević iz sela Rogača, gde je juče, upao u septičku jamu i udavio se mališan (6). Nesreća se dogodila u Ulici Janka Katića 2. Prema prvim nezvaničnim informacijama, mališan, najverovatnije je iskoristio… »
„Sklopio sam oči na momenat i mog sina više nije bilo“: Jezive reči oca dečaka koji se udavio u septičkoj jami kod…

„Sklopio sam oči na momenat i mog sina više nije bilo“: Jezive reči oca dečaka koji se udavio u septičkoj jami kod…

Nova 07.03.2023
Neverica, tuga i šok u porodici Nikodijević iz sela Rogača, gde je juče, upao u septičku jamu i udavio se šestogodišnji dečak. Nesreća se dogodila u Ulici Janka Katića 2. Prema prvim nezvaničnim informacijama, maleni Nemanja, najverovatnije je… »
"Probudio sam se, dete mi je plutalo u vodi!" Oglasio se otac tragično nastradalog dečaka kod Sopota, nije bilo spasa!

"Probudio sam se, dete mi je plutalo u vodi!" Oglasio se otac tragično nastradalog dečaka kod Sopota, nije bilo spasa!

Mondo 07.03.2023
Oglasio se otav tragično nastradalog dečaka koji je upao u septičku jamu i udavio se. Oglasio se otav tragično nastradalog dečaka koji je upao u septičku jamu i udavio se. Neverica, tuga i šok u porodici Nikodijević iz sela Rogača kod Sopota, gde… »
Majka ga napustila i otišla? Oglasio se otac nastradalog dečaka iz Sopota: Nije se javila, a ne znam da li će doći na…

Majka ga napustila i otišla? Oglasio se otac nastradalog dečaka iz Sopota: Nije se javila, a ne znam da li će doći na…

Kurir 07.03.2023
Tuga i šok u porodici šestogodišnjeg dečaka iz sela kod Sopota koji je juče nastradao kad je upao u septičku jamu. Mališan je prema nezvaničnim informacijama najverovatnije iskoristio trenutak dok je njegov otac koji je došao iz treće smena… »
Dečak upao u septičku jamu i udavio se

Dečak upao u septičku jamu i udavio se

N1 Info 07.03.2023
Dečak (6) je nastradao u ponedeljak u mestu Rogača kod Sopota kada je, dok mu je otac spavao, izašao iz kuće i upao u septičku jamu, potvrđeno je za portal Nova.rs. Mediji su ranije objavili da je otac dečaka bio u kući, a videvši da je dete… »
"Kako ću da preživim kada nema mog anđela": Ovo je dečak (6) koji je nastradao u septičkoj jami, njegova baka…

"Kako ću da preživim kada nema mog anđela": Ovo je dečak (6) koji je nastradao u septičkoj jami, njegova baka…

Blic 07.03.2023
"Kako ću da preživim ne znam ni ja sama. Prošle godine ti baka slavila 5. rođendan, a sad kome ću anđele slaviti, kako će baka tvoja da preživi kad zna da mog anđela nema više otišao si ali iz mog srca nikad nećeš. Voli te tvoja baka puno… »
Šestogodišnji dečak upao u septičku jamu i udavio se

Šestogodišnji dečak upao u septičku jamu i udavio se

Radio 021 07.03.2023
Šestogodišnji dečak je nastradao u ponedeljak u mestu Rogača kod Sopota kada je, dok mu je otac spavao, izašao iz kuće i upao u septičku jamu. Mediji su ranije objavili da je otac dečaka bio u kući, a videvši da je dete upalo u jamu odmah ga je… »
Ovo je mališan iz Sopota koji se udavio u septičkoj jami Najbliži van sebe od bola: Kome ćemo sada, anđele, rođendan…

Ovo je mališan iz Sopota koji se udavio u septičkoj jami Najbliži van sebe od bola: Kome ćemo sada, anđele, rođendan…

Kurir 07.03.2023
Šestogodišnji dečak preminuo je juče u selu kod Sopota kad je dok mu je otac spavao izašao iz kuće i upao u septičku jamu. Otac je uspeo da izvadi dete iz jame do vrha napunjene vodom, ali mališanu nije bilo spasa. - Dete nije davalo znake… »
Dečak (6) upao u septičku jamu i poginuo dok je otac spavao: Jezivi detalji tragedije kod Sopota

Dečak (6) upao u septičku jamu i poginuo dok je otac spavao: Jezivi detalji tragedije kod Sopota

Nova 07.03.2023
Mališan (6) preminuo je juče u mestu Rogača kod Sopota kada je, dok mu je otac spavao, izašao iz kuće i upao u septičku jamu, potvrđeno je za Nova.rs. Kako je objavio Blic, otac dečaka je u trenutku nesreće bio u kući, a videvši da je dečak… »
Dečak (6) nastradao ispred kuće dok mu je otac spavao: Detalji tragedije kod Sopota, otac mališana izvukao iz septičke jame…

Dečak (6) nastradao ispred kuće dok mu je otac spavao: Detalji tragedije kod Sopota, otac mališana izvukao iz septičke jame…

Blic 07.03.2023
Mališan N.N. (6) preminuo je juče u mestu Rogača kod Sopota kada je dok mu je otac spavao izašao iz kuće i upao u septičku jamu dimenzija 3x2 metra, saznaje "Blic". Kako saznajemo, otac je uspeo da izvadi dete iz jame do vrha napunjene vodom, ali… »
Dečak stradao nakon što je upao u jamu sa vodom

Dečak stradao nakon što je upao u jamu sa vodom

RTV 07.03.2023
SOPOT - Dečak (6) juče je oko 14.20 časova u mestu Rogača upao u jamu sa vodom i udavio se. Jama se nalazi u dvorištu porodične kuće. Telo dečaka prevezeni je na Institut za sudsku medicinu na obdukciju.… »
Tuga kod Sopota: Dete (6) upalo u septičku jamu i stradalo na mestu

Tuga kod Sopota: Dete (6) upalo u septičku jamu i stradalo na mestu

Blic 07.03.2023
U mestu Rogača kod Sopota dete starosti 6 godina stradalo je nakon što je upalo u septičku jamu. Otac deteta je, kako se navodi, za to vreme bio u kući. Odmah je pozvana Hitna pomoć koja je samo mogla da konstatuje smrt. Telo je poslato na obdukciju… »
Dečak (6) nastradao ispred kuće dok mu je otac spavao: Detalji tragedije kod Sopota, otac mališana izvukao iz septičke jame…

Dečak (6) nastradao ispred kuće dok mu je otac spavao: Detalji tragedije kod Sopota, otac mališana izvukao iz septičke jame…

Blic 07.03.2023
Mališan N.N. (6) preminuo je juče u mestu Rogača kod Sopota kada je dok mu je otac spavao izašao iz kuće i upao u septičku jamu dimenzija 3x2 metra, saznaje "Blic". Kako saznajemo, otac je uspeo da izvadi dete iz jame do vrha napunjene vodom, ali… »
Dečak stradao nakon što je upao u jamu s vodom

Dečak stradao nakon što je upao u jamu s vodom

Dnevnik 07.03.2023
SOPOT: Dečak (6) juče je oko 14.20 časova u mestu Rogača upao u jamu sa vodom i udavio se. Jama se nalazi u dvorištu porodične kuće. Telo dečaka prevezeni je na Institut za sudsku medicinu na obdukciju.… »
Horor kod Sopota: Dete (6) upalo u septičku jamu i udavilo se

Horor kod Sopota: Dete (6) upalo u septičku jamu i udavilo se

Nova 07.03.2023
U mestu Rogača kod Sopota dete starosti 6 godina stradalo je nakon što je upalo u septičku jamu. Otac deteta je, kako se navodi, za to vreme bio u kući. Odmah je pozvana Hitna pomoć koja je samo mogla da konstatuje smrt. Telo je poslato na obdukciju.… »
Horor kod Sopota: Dete (6) upalo u septičku jamu i udavilo se, evo gde je za to vreme bio otac

Horor kod Sopota: Dete (6) upalo u septičku jamu i udavilo se, evo gde je za to vreme bio otac

Kurir 07.03.2023
U mestu Rogača kod Sopota, dete starosti 6 godina stradalo je nakon što je upalo u septičku jamu. Otac deteta je, kako se navodi, za to vreme bio u kući i spavao je. Otac je uspeo da izvadi dete iz jame do vrha napunjene vodom, ali mališanu nije bilo… »
Užas u sopotu! Poginuo dečak kad je upao u septičku jamu: Otac bio u kući, mališanu nije bilo spasa

Užas u sopotu! Poginuo dečak kad je upao u septičku jamu: Otac bio u kući, mališanu nije bilo spasa

Mondo 07.03.2023
Dečak od šest godina poginuo je kod Sopota nakon što je upao u septičku jamu. Dečak od šest godina poginuo je kod Sopota nakon što je upao u septičku jamu. Dete uzrasta od šest godina poginulo je nakon što je upalo u septičku jamu u mestu… »
Horor kod Sopota: Dete (6) upalo u septičku jamu i udavilo se

Horor kod Sopota: Dete (6) upalo u septičku jamu i udavilo se

Telegraf 07.03.2023
Otac deteta je, kako se navodi, za to vreme bio u kući. U mestu Rogača kod Sopota, kako Telegraf saznaje, dete starosti 6 godina stradalo je nakon što je upalo u septičku jamu. Otac deteta je, kako se navodi, za to vreme bio u kući. Odmah je pozvana… »

Vesti dana »