Povezane vesti

Čuvar Dragan primetio ovo čudno ponašanje kod dečaka! Video sumnjiv ranac i zaustavio ga na vratima, a onda je ubijen

Čuvar Dragan primetio ovo čudno ponašanje kod dečaka! Video sumnjiv ranac i zaustavio ga na vratima, a onda je ubijen

Mondo 07.05.2023
Školski čuvar Dragan Vlahović primetio je nešto čudno kod dečaka (13) i zato ga je zaustavio čim je ušao u školu. Školski čuvar Dragan Vlahović primetio je nešto čudno kod dečaka (13) i zato ga je zaustavio čim je ušao u školu. Školski… »
Klinici na kojoj se nalazi osumnjičeni za masovno ubistvo na Vračaru stižu jezive pretnje! Pojačano obezbeđenje na ulazu

Klinici na kojoj se nalazi osumnjičeni za masovno ubistvo na Vračaru stižu jezive pretnje! Pojačano obezbeđenje na ulazu

Mondo 07.05.2023
Klinika na kojoj se nalazi maloletnik prima jezive pretnje. Klinika na kojoj se nalazi maloletnik prima jezive pretnje. Dečak (13) je trenutno smešten u kliniku, a ova ustanova dobija jezive pretnje zbog toga. Kako se saznaje, zbog učestalih pretnji… »
"Čekamo te"! Urezana jeziva poruka na vratima stana dečaka

"Čekamo te"! Urezana jeziva poruka na vratima stana dečaka

Mondo 07.05.2023
Nepoznata osoba urezala je poruku: "K. p**ko, čekamo te" na vrata stana gde je maloletnik živeo pre masakra u školi na Vračaru. Nepoznata osoba urezala je poruku: "K. p**ko, čekamo te" na vrata stana gde je maloletnik živeo pre masakra u školi na… »
"Samo me pitala hoće li umreti" Potresne ispovesti lekara-heroja koji su spasavali živote ranjenih osnovaca sa Vračara

"Samo me pitala hoće li umreti" Potresne ispovesti lekara-heroja koji su spasavali živote ranjenih osnovaca sa Vračara

Kurir 07.05.2023
Koliko god su te vesti bile strašne, nisu mogle da nas pripreme na ono što ćemo tamo zateći, rekla je doktorka Hitne: Ovo je gore od najgoreg scenarija. BEOGRAD - Dr Ivana Stefanović iz Hitne pomoći rekla je da njeno dete pohađa školu "Vladislav… »
Celo selo u crnini! Sahranjeno troje ubijenih u masakru kod Mladenovca: Vučić najavio nove mere nakon dve stravične…

Celo selo u crnini! Sahranjeno troje ubijenih u masakru kod Mladenovca: Vučić najavio nove mere nakon dve stravične…

Blic 07.05.2023
Policajac Milan P. i njegova sestra Kristina, dve žrtve bezumnog napada Uroša Blažića kod Mladenovca, sahranjeni su danas. Na večni počinak ispraćen je i njihov drug Dalibor T. koji je stradao sa njima. Juče je sahranjeno 10 žrtava iz dva masakra… »
Celo selo u crnini! Sahranjeno troje ubijenih u masakru kod Mladenovca: Vučić najavio nove mere nakon dve stravične…

Celo selo u crnini! Sahranjeno troje ubijenih u masakru kod Mladenovca: Vučić najavio nove mere nakon dve stravične…

Blic 07.05.2023
Policajac Milan P. i njegova sestra Kristina, dve žrtve bezumnog napada Uroša Blažića kod Mladenovca, sahranjeni su danas. Na večni počinak ispraćen je i njihov drug Dalibor T. koji je stradao sa njima. Juče je sahranjeno 10 žrtava iz dva masakra… »
Blog Treći dan žalosti u Srbiji: Troje sahranjenih u Duboni, ministar prosvete Branko Ružić podneo ostavku

Blog Treći dan žalosti u Srbiji: Troje sahranjenih u Duboni, ministar prosvete Branko Ružić podneo ostavku

Telegraf 07.05.2023
Danas je sahranjeno još troje mladih koji su nastradali u pokolju u Duboni. Danas je treći dan žalosti u Srbiji zbog masovnih ubistava u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu i ubistva u selima u okolini Smedereva i Mladenovca. Juče je… »
Devojčica me je pitala: "Je l' neću umreti?" Potresne reči hirurga koji je operisao ranjeno dete

Devojčica me je pitala: "Je l' neću umreti?" Potresne reči hirurga koji je operisao ranjeno dete

Telegraf 07.05.2023
Ona je rekla da su u sredu ujutru bili na sastanku koji se odužio jer se referisalo o četiri dana zbog praznika, tako da na sastanku nisu znali šta se dešava. Dr Ivana Stefanović iz Hitne pomoći rekla je za RTS da njeno dete pohađa školu… »
MUP poziva građane da od sutra predaju svoje nelegalno oružje, bez krivične odgovornosti

MUP poziva građane da od sutra predaju svoje nelegalno oružje, bez krivične odgovornosti

Politika 07.05.2023
Ministarstvo unutrašnjih poslova pozvalo je građane Srbije da od sutra predaju svoje nelegalno oružje mesno nadležnoj policijskoj stanici od 7 do 19 časova i da za to apsolutno nemaju niti krivično-pravno, niti prekršajno-pravnu odgovornost , kao… »
Treći dan žalosti u Srbiji: Sahrana troje ubijenih kod Mladenovca, poznato stanje ranjenih

Treći dan žalosti u Srbiji: Sahrana troje ubijenih kod Mladenovca, poznato stanje ranjenih

Sputnik 07.05.2023
Danas je treći dan žalosti u Srbiji zbog tragedije u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu i masovnog ubistva u selima u okolini Smedereva i Mladenovca. Građani širom Srbije i regiona odaju poštu stradalima u dve masovne pucnjave. Danas je… »
Srbija tuguje i ispraća stradale – cveće i sveće na mestima zločina

Srbija tuguje i ispraća stradale – cveće i sveće na mestima zločina

RTS 07.05.2023
Danas je treći dan žalosti u Srbiji zbog tragedije u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu i masovnog ubistva u selima u okolini Smedereva i Mladenovca. Građani širom Srbije i regiona odaju poštu stradalima u dve masovne pucnjave… »
U Srbiji treći dan žalosti, sahranjeno troje stradalih u Duboni kod Mladenovca

U Srbiji treći dan žalosti, sahranjeno troje stradalih u Duboni kod Mladenovca

RTV 07.05.2023
BEOGRAD - U Srbiji je danas treći dan žalosti zbog tragedije u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar u Beogradu i masovnog ubistva u selima u okolini Smedereva i Mladenovca. sahranjeno troje stradalih u Duboni kod Mladenovca. Zastave Srbije na… »
BLOG Treći dan žalosti u Srbiji, red za knjigu žalosti ispred OŠ „Vladislav Ribnikar“

BLOG Treći dan žalosti u Srbiji, red za knjigu žalosti ispred OŠ „Vladislav Ribnikar“

Danas 07.05.2023
U Srbiji je danas treći dan žalosti zbog tragedije koja se dogodila u Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar“ u Beogradu i masovnog ubistva u selima u okolini Smedereva i Mladenovca. Građani širom Srbije i regiona odaju poštu sedamnaestoro… »
Na obeležavanju Dana Evrope u Baru odata pošta žrtvama u Srbiji

Na obeležavanju Dana Evrope u Baru odata pošta žrtvama u Srbiji

Politika 07.05.2023
BAR – U Baru je obeležen Dan Evrope, a na svečanosti je odata pošta žrtvama dva tragična događaja u Srbiji. Kako je saopšteno iz Evropske kuće, ceremonija u subotu je počela minutom ćutanja za ubijene u osnovnoj školi Vladislav Ribnikar u… »
U Crnoj Gori dan žalosti zbog žrtava u Srbiji

U Crnoj Gori dan žalosti zbog žrtava u Srbiji

Politika 07.05.2023
PODGORICA – U Crnoj Gori je danas dan žalosti zbog tragedije u Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar” u Beogradu i masovnog ubistva u selima u okolini Smedereva i Mladenovca. „Na dan žalosti, u skladu sa Zakonom o državnim simbolima i Danu… »
Srbija se i danas oprašta od žrtava dva masovna ubistva

Srbija se i danas oprašta od žrtava dva masovna ubistva

Politika 07.05.2023
Srbija se i danas oprašta od žrtava dva masovna ubistva u kojima je život izgubilo 17 osoba u školi „Vladislav Ribnikar” u Beogradu i dva sela kod Mladenovca i Smedereva. Danas je treći dan žalosti u Srbiji, a građani ostavljaju cveće i pale… »
Ružić položio venac i upisao se u knjigu žalosti u OŠ „Vladislav Ribnikar”

Ružić položio venac i upisao se u knjigu žalosti u OŠ „Vladislav Ribnikar”

Politika 07.05.2023
Ministar prosvete Branko Ružić jutros je položio venac i upisao se u knjigu žalosti u Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar” u Beogradu. Venac je položio i Emanuel Žiofre, šef delegacije Evropske unije u Srbiji i čeka da se upiše u knjigu… »
"Ćerka me je zvala iz škole, bila je u učionici pored koje se dešavao masakr": Dan kada je dr Ivana Stefanović iz Hitne…

"Ćerka me je zvala iz škole, bila je u učionici pored koje se dešavao masakr": Dan kada je dr Ivana Stefanović iz Hitne…

Blic 07.05.2023
Doktorka Ivana Stefanović iz Hitne pomoći u sredu, 3. maja, primila je najgori poziv u svojoj karijeri. Kako je priznala, čak ni najgori scenariji za koje se spremala nisu mogli da se uporede sa onim što je tog dana doživela. Vest o pucnjavi u OŠ… »
Eskobar se upisao u knjigu žalosti u Vašingtonu: Znajte da smo uz vas

Eskobar se upisao u knjigu žalosti u Vašingtonu: Znajte da smo uz vas

Politika 07.05.2023
VAŠINGTON – Zamenik pomoćnika američkog državnog sekretara i specijalni izaslanik SAD za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar upisao se u Vašingtonu u knjigu žalosti koja je otvorena u ambasadi Srbije povodom ubistva dece u školi Vladislav Ribnikar, a… »
Vlada najavila zabranu pristupa sajtovima - Da li je Srbiji potrebna regulacija interneta?

Vlada najavila zabranu pristupa sajtovima - Da li je Srbiji potrebna regulacija interneta?

Radio 021 07.05.2023
Pooštravanje sankcija za promovisanje nasilja u elektronskim medijima, na internetu i društvenim mrežama, kao i zabrana pristupa sajtovima na kojima se prodaju oružje i narkotici. To su ukratko dve od deset mera koje je Vlada Srbije donela 4. maja… »
Pjanović: MUP poziva građane da od sutra predaju svoje nelegalno oružje bez posledica

Pjanović: MUP poziva građane da od sutra predaju svoje nelegalno oružje bez posledica

Euronews 07.05.2023
Ministarstvo unutrašnjih poslova pozvalo je građane Srbije da od sutra predaju svoje nelegalno oružje mesno nadležnoj policijskoj stanici od 7 do 19 časova, izjavila je za Tanjug Bojana Otović Pjanović iz Službe za suzbijanje kriminala MUP-a. Iz… »
Policija poziva ljude da predaju nelegalno oružje, Vučić kaže da će „Srbija biti gotovo potpuno razoružana“

Policija poziva ljude da predaju nelegalno oružje, Vučić kaže da će „Srbija biti gotovo potpuno razoružana“

Danas 07.05.2023
Posle dve tragedije u Srbiji u kojima je u samo dva dana ubijeno 17 ljudi, uglavnom dece i mladih, država organizuje još jednu akciju predaja nelegalnog oružja. Oni koji ga predaju neće snositi nikakve posledice, poručili su iz policije u nedelju, 7… »
MUP poziva građane Srbije: Predajte nelegalno oružje sutra od 7 do 19 časova! (video)

MUP poziva građane Srbije: Predajte nelegalno oružje sutra od 7 do 19 časova! (video)

Kurir 07.05.2023
BEOGRAD - Ministarstvo unutrašnjih poslova pozvalo je građane Srbije da od sutra predaju svoje nelegalno oružje mesno nadležnoj policijskoj stanici od 7 do 19 časova i da za to apsolutno nemaju niti krivično-pravno, niti prekršajno-pravnu… »
Pjanović: MUP poziva građane da od sutra predaju svoje nelegalno oružje

Pjanović: MUP poziva građane da od sutra predaju svoje nelegalno oružje

RTV 07.05.2023
BEOGRAD - Ministarstvo unutrašnjih poslova pozvalo je građane Srbije da od sutra predaju svoje nelegalno oružje mesno nadležnoj policijskoj stanici od 7 do 19 časova i da za to apsolutno nemaju niti krivično-pravno, niti prekršajno-pravnu… »
Pjanović: MUP poziva građane da od sutra predaju svoje nelegalno oružje

Pjanović: MUP poziva građane da od sutra predaju svoje nelegalno oružje

IndeksOnline 07.05.2023
BEOGRAD – Ministarstvo unutrašnjih poslova pozvalo je građane Srbije da od sutra predaju svoje nelegalno oružje mesno nadležnoj policijskoj stanici od 7 do 19 časova i da za to apsolutno nemaju niti krivično-pravno, niti prekršajno-pravnu… »
Pjanović: MUP poziva građane da od sutra predaju svoje nelegalno oružje

Pjanović: MUP poziva građane da od sutra predaju svoje nelegalno oružje

Sandžak haber 07.05.2023
Foto:Eldin Ćorović BEOGRAD – Ministarstvo unutrašnjih poslova pozvalo je građane Srbije da od sutra predaju svoje nelegalno oružje mesno nadležnoj policijskoj stanici od 7 do 19 časova i da za to apsolutno nemaju niti krivično-pravno, niti… »
Pjanović: MUP poziva građane da od ponedeljka predaju svoje nelegalno oružje

Pjanović: MUP poziva građane da od ponedeljka predaju svoje nelegalno oružje

Insajder 07.05.2023
Ministarstvo unutrašnjih poslova pozvalo je građane Srbije da od ponedeljka 8.maja predaju svoje nelegalno oružje mesno nadležnoj policijskoj stanici od 7 do 19 časova i da za to apsolutno nemaju niti krivično-pravno, niti prekršajno-pravnu… »
Važno saopštenje MUP: Evo kada i kako građani mogu da predaju svoje nelegalno oružje

Važno saopštenje MUP: Evo kada i kako građani mogu da predaju svoje nelegalno oružje

Telegraf 07.05.2023
Ona je objasnila i kakav je postupak za vraćanje oružja ukoliko je njegov vlasnik preminuo i pozvala i te građane da vrate oružje. Ministarstvo unutrašnjih poslova pozvalo je građane Srbije da od sutra predaju svoje nelegalno oružje mesno… »
Devojčica uzrasta moje ćerke me je pitala „Je l’ neću umreti“: Potresne ispovesti heroja iz Hitne pomoći koji su…

Devojčica uzrasta moje ćerke me je pitala „Je l’ neću umreti“: Potresne ispovesti heroja iz Hitne pomoći koji su…

Nova 07.05.2023
Dr Ivana Stefanović iz Hitne pomoći rekla je za RTS da njeno dete pohađa školu "Vladislav Ribnikar" i da ju je ćerka pozvala iz susedne učionice tražeći da se pošalje ekipa, jer joj je nastavnica to rekla. Zlatko Perišić, hirurg iz UKCS… »
"Ćerka me je zvala iz susedne učionice. Operisao sam dete našeg kolege": Ispovesti lekara koji su zbrinjavali povređene

"Ćerka me je zvala iz susedne učionice. Operisao sam dete našeg kolege": Ispovesti lekara koji su zbrinjavali povređene

Euronews 07.05.2023
Koliko god su te vesti bile strašne, nisu mogle da nas pripreme na ono što nas je očekivalo. To je nešto što se na fakultetu ne uči, važno je bilo samo da se ostane pribran u tom trentuku i da se da sve od sebe da pomognemo, ispričali su lekari… »
Ružić položio venac i upisao se u knjigu žalosti u OŠ "Vladislav Ribnikar"

Ružić položio venac i upisao se u knjigu žalosti u OŠ "Vladislav Ribnikar"

Dnevnik 07.05.2023
BEOGRAD: Ministar prosvete Branko Ružić jutros je položio venac i upisao se u knjigu žalosti u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu. Venac je položio i Emanuel Žiofre šef delegacije Evropske unije u Srbiji i čeka da se upiše u knjigu… »
Dr Stefanović iz Hitne pomoći: Ćerka mi je bila u susednoj učionici, primila sam njen poziv

Dr Stefanović iz Hitne pomoći: Ćerka mi je bila u susednoj učionici, primila sam njen poziv

RTS 07.05.2023
Dr Ivana Stefanović iz Hitne pomoći rekla je za RTS da njeno dete pohađa školu "Vladislav Ribnikar" i da ju je ćerka pozvala iz susedne učionice tražeći da se pošalje ekipa, jer joj je nastavnica to rekla. Zlatko Perišić, hirurg iz UKCS… »
"Samo me je pitala da li će umreti": Potresna ispovest lekara koji su operisali ranjene u Beogradu i Mladenovcu: "Bubreg joj…

"Samo me je pitala da li će umreti": Potresna ispovest lekara koji su operisali ranjene u Beogradu i Mladenovcu: "Bubreg joj…

Blic 07.05.2023
"Samo sam je video i odmah sam znao da mora hitno u operacionu salu", kaže doktor Zlatko Pešić, hirurg KC Srbije, jedan od lekara koji je zbrinuo povređenu deci iz Osnovne škole "Vladislav Ribnikar". On, doktor Milan Savić grudni hirurg KC Srbije i… »
"Samo me je pitala da li će umreti": Potresna ispovest lekara koji su operisali ranjene u Beogradu i Mladenovcu: "Bubreg joj…

"Samo me je pitala da li će umreti": Potresna ispovest lekara koji su operisali ranjene u Beogradu i Mladenovcu: "Bubreg joj…

Blic 07.05.2023
"Samo sam je video i odmah sam znao da mora hitno u operacionu salu", kaže doktor Zlatko Pešić, hirurg KC Srbije, jedan od lekara koji je zbrinuo povređenu deci iz Osnovne škole "Vladislav Ribnikar". On, doktor Milan Savić grudni hirurg KC Srbije i… »
Uznemirio se kad je ulazio u školu, komešao se! Čuvar Dragan zaustavio dečaka da ga pita šta mu je, a on počeo da puca u…

Uznemirio se kad je ulazio u školu, komešao se! Čuvar Dragan zaustavio dečaka da ga pita šta mu je, a on počeo da puca u…

Kurir 07.05.2023
Učenik Osnovne škole "Vladislav Ribnikar" na Vračaru ubio je u sredu osmoro đaka te škole i čuvara, a teško je ranio još šest učenika i nastavnicu istorije. Kako smo već pisali, školski čuvar Dragan Vlahović prvi je ubijen na ulazu u školu… »
Dečak osumnjičen za 9 ubistava danima na guglu proučavao Krivični zakonik

Dečak osumnjičen za 9 ubistava danima na guglu proučavao Krivični zakonik

IndeksOnline 07.05.2023
Dečak (13) osumnjičen je da je 3. maja ubio osmoro učenika i radnika obezbeđenja u osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar” na Vračaru u Beogradu, a tokom krvavog pira ranio je još šestoro drugova i nastavnicu istorije, pretraživao je na internetu… »
U Crnoj Gori Dan žalosti zbog žrtava u Srbiji

U Crnoj Gori Dan žalosti zbog žrtava u Srbiji

Danas 07.05.2023
U Crnoj Gori danas je Dan žalosti zbog tragedije u Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar“ u Beogradu i masovnog ubistva u selima u okolini Mladenovca i Smedereva. Odluku o proglašenju Dana žalosti donela je Vlada Crne Gore. Prema ovoj odluci, na svim… »
Srbija se i danas oprašta od žrtvava dva masovna ubistva

Srbija se i danas oprašta od žrtvava dva masovna ubistva

Dnevnik 07.05.2023
BEOGRAD: Srbija se i danas oprašta od žrtava dva masovna ubistva u kojima je život izgubilo 17 osoba u školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu i dva sela kod Mladenovca i Smedereva. Danas je treći dan žalosti u Srbiji, a građani ostavljaju cveće i… »
Dan žalosti u Crnoj Gori zbog masovnih ubistava u Srbiji

Dan žalosti u Crnoj Gori zbog masovnih ubistava u Srbiji

Slobodna Evropa 07.05.2023
U Crnoj Gori je u nedelju, 7. maja Dan žalosti zbog dve tragedije u Srbiji u kojima je ubijeno 17 osoba. Zastave na institucijama su spuštene na pola koplja. Zabranjeni su zabavni i kulturni programi na javnim mestima, kao i emitovanje muzike u… »
3 Opcije za učenika posle masakra, sve zavisi od nalaza lekara: Šta će se desiti ako roditelji ne budu dali saglasnost?!

3 Opcije za učenika posle masakra, sve zavisi od nalaza lekara: Šta će se desiti ako roditelji ne budu dali saglasnost?!

Mondo 07.05.2023
Nakon nalaza lekara postoje tri opcije za dečaka (14) koji je počinio masovno ubistvo u školi "Vladislav Ribnikar", navodi specijalista za socijalno pravo Dragan Vulević. Nakon nalaza lekara postoje tri opcije za dečaka (14) koji je počinio masovno… »
Treći dan žalosti u Srbiji

Treći dan žalosti u Srbiji

Ozon 07.05.2023
U Srbiji je danas treći dan žalosti zbog tragedije u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar u Beogradu i masovnog ubistva u selima u okolini Smedereva i Mladenovca. Zastave Srbije na institucijama spuštene su na pola koplja, a sve aktivnosti počinju… »
U Srbiji treći dan žalosti

U Srbiji treći dan žalosti

Glas Zapadne Srbije 07.05.2023
U Srbiji je danas treći dan žalosti zbog tragedije u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar u Beogradu i masovnog ubistva u selima u okolini Smedereva i Mladenovca. Zastave Srbije na institucijama spuštene su na pola koplja, a sve aktivnosti počinju… »
U Crnoj Gori dan žalosti zbog žrtava u Srbiji

U Crnoj Gori dan žalosti zbog žrtava u Srbiji

Dnevnik 07.05.2023
PODGORICA: U Crnoj Gori je danas dan žalosti zbog tragedije u Osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar” u Beogradu i masovnog ubistva u selima u okolini Smedereva i Mladenovca. "Na dan žalosti, u skladu sa Zakonom o državnim simbolima i Danu… »
Eskobar se upisao u knjigu žalosti u Vašingtonu: Znajte da smo uz vas

Eskobar se upisao u knjigu žalosti u Vašingtonu: Znajte da smo uz vas

Vesti online 07.05.2023
Zamenik pomoćnika američkog državnog sekretara i specijalni izaslanik SAD za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar upisao se u Vašingtonu u knjigu žalosti koja je otvorena u ambasadi Srbije povodom ubistva dece u školi Vladislav Ribnikar, a potom i u dva… »
Srbija zavijena U crno: Treći dan žalosti za nedužnim žrtvama iz škole na Vračaru i Mladenovca, sahrana policajca i…

Srbija zavijena U crno: Treći dan žalosti za nedužnim žrtvama iz škole na Vračaru i Mladenovca, sahrana policajca i…

Kurir 07.05.2023
BEOGRAD - U Srbiji je danas treći dan žalosti zbog masovnog ubistva u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu, u kojoj je 3. maja učenik sedmog razreda hicima iz očevog pištolja ubio osam učenika i radnika obezbeđenja, a ranio šestoro… »
Pre nego što je pobio drugare proučavao Krivični zakonik! Krenuo u napad kad je shvatio da deca do 14 godina ne idu u zatvor

Pre nego što je pobio drugare proučavao Krivični zakonik! Krenuo u napad kad je shvatio da deca do 14 godina ne idu u zatvor

Kurir 07.05.2023
Dečak (13) osumnjičen je da je 3. maja ubio osmoro učenika i radnika obezbeđenja u osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru u Beogradu, a tokom krvavog pira ranio je još šestoro drugova i nastavnicu istorije, pretraživao je na internetu sve… »
Na obeležavanju Dana Evrope u Baru odata pošta žrtvama u Srbiji

Na obeležavanju Dana Evrope u Baru odata pošta žrtvama u Srbiji

Telegraf 07.05.2023
Ambasadorka Evropske unije (EU) u Crnoj Gori Oana Kristina Popa rekla je da su neke od aktivnosti pripremljenih za tu manifestaciju, "u svetlu tragedije koja je pogodila Srbiju i zbog koje tuguje ceo region", morale da budu odložene. U Baru je obeležen… »
"Znajte da smo u vašoj tuzi uz vas u prijateljstvu" Eskobar se upisao u Knjigu žalosti u Ambasadi Srbije u SAD

"Znajte da smo u vašoj tuzi uz vas u prijateljstvu" Eskobar se upisao u Knjigu žalosti u Ambasadi Srbije u SAD

Blic 06.05.2023
Zamenik pomoćnika američkog državnog sekretara i specijalni izaslanik SAD za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar upisao se danas u Vašingtonu u knjigu žalosti koja je otvorena u ambasadi Srbije povodom ubistva dece u školi Vladislav Ribnikar, a potom i… »
„Nevidljiv za uznemirene građane“: Šta o neoglašavanju Šapića povodom masovnih ubistava kažu sagovornici Danasa

„Nevidljiv za uznemirene građane“: Šta o neoglašavanju Šapića povodom masovnih ubistava kažu sagovornici Danasa

Danas 06.05.2023
Prošle nedelje u dva dana je na teritoriji grada Beograda dogodile su se dve pucnjave u kojima je stradalo 17 osoba a 21 je ranjena. Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić je za uznemirene građane glavnog grada, ali i Srbije, bio nevidljiv. Nije se… »
„Ograničavanje je siva zona“: Da li je Srbiji potrebna regulacija interneta?

„Ograničavanje je siva zona“: Da li je Srbiji potrebna regulacija interneta?

Danas 06.05.2023
Pooštravanje sankcija za promovisanje nasilja u elektronskim medijima, na internetu i društvenim mrežama, kao i zabrana pristupa sajtovima na kojima se prodaju oružje i narkotici. To su ukratko dve od deset mera koje je Vlada Srbije donela 4. maja… »

Vesti dana »