Povezane vesti

Đoković: Kad Nadal završi karijeru otići će i deo mene, on je moj najveći rival

Đoković: Kad Nadal završi karijeru otići će i deo mene, on je moj najveći rival

Politika 27.05.2023
Iskreno, ne nedostaje mi u žrebu, znam koliko je teško igrati protiv njega ovde, ali kao igrač uvek želite da vidite kako najpoznatiji svetski teniseri igraju, izjavio je srpski teniser Novak Đoković o izostanku Rafaela Nadala na Rolan Garosu, prvi… »
Alkaraz je favorit broj jedan, s Nadalom će otići i deo mene: Đoković daje prednost jednom Špancu na Rolan Garosu, a za

Alkaraz je favorit broj jedan, s Nadalom će otići i deo mene: Đoković daje prednost jednom Špancu na Rolan Garosu, a za

Euronews 27.05.2023
Karlos Alkaraz ima samo jednu Grend slem titulu u kratkoj profesionalnoj karijeri, ali ga vlasnik 22 trofeja te vrednosti, Novak Đoković, vidi kao glavnog favorita Otvorenog prvenstva Francuske (28. maj - 11. jun). Barem, dok ne krenu mečevi na "Filip… »
Novak o istoriji, ali i o Nadalu - Da li mu nedostaje najveći rival?

Novak o istoriji, ali i o Nadalu - Da li mu nedostaje najveći rival?

Sportske.net 27.05.2023
Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas da ga motiviše borba za nove rekorde i trofeje kojima će ispisivati istoriju tog sporta. "Nije tajna da je jedan od glavnih razloga zbog kojih danas igram i takmičim se u profesionalnom tenisu, da pokušam… »
Đoković motivisan čeka početak Rolan Garosa

Đoković motivisan čeka početak Rolan Garosa

Beta 27.05.2023
Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas da ga motiviše borba za nove rekorde i trofeje kojima će ispisivati istoriju tog sporta. "Nije tajna da je jedan od glavnih razloga zbog kojih danas igram i takmičim se u profesionalnom tenisu, da pokušam… »
Đoković: Kad Nadal završi karijeru otići će i deo mene, on je moj najveći rival

Đoković: Kad Nadal završi karijeru otići će i deo mene, on je moj najveći rival

Vesti online 27.05.2023
Iskreno, ne nedostaje mi u žrebu, znam koliko je teško igrati protiv njega ovde, ali kao igrač uvek želite da vidite kako najpoznatiji svetski teniseri igraju, izjavio je srpski teniser Novak Đoković o izostanku Rafaela Nadala na Rolan Garosu, prvi… »
Đoković: Rafa mi neće nedostajati u Parizu

Đoković: Rafa mi neće nedostajati u Parizu

Sportski žurnal 27.05.2023
Naš as je o Nadalovoj najavi kraja karijere istakao da sa Špancem odlazi i deo njega. Novak Đoković je o izostanku Rafaela Nadala na Rolan Garosu, prvi put posle 2002. godine, rekao: - Iskreno, ne nedostaje mi u žrebu, znam koliko je teško igrati… »
Novak: Kada vidim da se Rafa oprašta, zapitam se…

Novak: Kada vidim da se Rafa oprašta, zapitam se…

Sport klub 27.05.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković obavlja poslednje pripreme pred nastup na Rolan Garosu, drugom grend slemu sezone. Srbin ima priliku da, ukoliko trijumfuje u Parizu, postane rekorder po broju osvojenih grend slem titula jer ih zasad ima 22, baš… »
"Ama, uopšte mi ne nedostaje Nadal!" Novak Đoković na Rolan Garosu - totalno iskreno o Rafi

"Ama, uopšte mi ne nedostaje Nadal!" Novak Đoković na Rolan Garosu - totalno iskreno o Rafi

Večernje novosti 27.05.2023
NOVAK Đoković je došao u Pariz da osvoji Rolan Garos, a sigurno da mu je olakšavajuća okolnost što apsolutni rekorder tog turnira, Rafael Nadal, neće braniti titulu. O tome je Nole, pored ostalog, govorio na vrlo zanimljivoj konferenciji za… »
Novak odgovorio na pitanja koja interesuju sve: „Neću da lažem da nisam pomislio o povlačenju“

Novak odgovorio na pitanja koja interesuju sve: „Neću da lažem da nisam pomislio o povlačenju“

Nova 27.05.2023
Potpuno otvoren pred početak drugog grend slema u sezoni Novak Đoković obratio se novinarima i javnosti u Parizu, a od ponedeljka ga čeka pohod na 23. grend slem titulu. U prvom kolu Rolan Garosa Novak će igrati protiv Aleksandra Kovačevića, a… »
Kad Nadal završi karijeru otići će i deo mene, on je moj najveći rival

Kad Nadal završi karijeru otići će i deo mene, on je moj najveći rival

Dnevnik 27.05.2023
PARIZ: Iskreno, ne nedostaje mi u žrebu, znam koliko je teško igrati protiv njega ovde, ali kao igrač uvek želite da vidite kako najpoznatiji svetski teniseri igraju, izjavio je srpski teniser Novak Đoković o izostanku Rafaela Nadala na Rolan… »
Đokoviću na trening došlo više od 5.000 ljudi

Đokoviću na trening došlo više od 5.000 ljudi

Sportski žurnal 27.05.2023
Sparing partner Srbinu danas u Parizu bio je Rus Karen Hačanov. Više od 5.000 ljudi posetilo je današnji trening Novaka Đokovića na terenu „Suzan Lenglen“ u Parizu, gde Srbin u ponedeljak počinje učešće na Rolan Garosu, grend slem turniru… »
Đoković: Nije tajna – želim što više rekorda!

Đoković: Nije tajna – želim što više rekorda!

Sport klub 27.05.2023
Srpski teniser Novak Đoković nalazi se u Parizu, gde u ponedeljak počinje pohod na svoju 23. grend slem titulu. Srbin je u susret drugom grend slemu sezone u franuskoj prestonici govorio za medije, a dotakao se svojih prethodnih pobeda na slemovima… »
Đoković planira kraj karijere! Novak prvi put otvoreno o penziji: "Neću da vas lažem, razmišljam..."

Đoković planira kraj karijere! Novak prvi put otvoreno o penziji: "Neću da vas lažem, razmišljam..."

Mondo 27.05.2023
Srpski teniser po prvi put pomenuo završetak igračke karijere i odlazak u penziju, a povod je bila najava Rafaela Nadala da će mu sledeća sezona biti poslednja. Srpski teniser po prvi put pomenuo završetak igračke karijere i odlazak u penziju, a… »
Đoković emotivan: Sa Nadalom će otići i deo mene, ne fali mi u žrebu na Rolan Garosu, nisam favorit broj jedan

Đoković emotivan: Sa Nadalom će otići i deo mene, ne fali mi u žrebu na Rolan Garosu, nisam favorit broj jedan

Nova 27.05.2023
Obraćanje srpskog tenisera pred start drugog grend slema u sezoni Novak Đoković u Parizu cilja 23. grend slem titulu u karijeri, u prvom kolu Rolan Garosa rival mu je Aleksandar Kovačević, pa je o svim aktuelnim temama pričao na konferenciji za… »
Novak Đoković: Uvek želite da igraju najbolji, ali mi Rafa ne nedostaje

Novak Đoković: Uvek želite da igraju najbolji, ali mi Rafa ne nedostaje

Danas 27.05.2023
Srpski teniser Novak Đoković, koji u ponedeljak igra svoj prvi meč na ovogodišnjem Rolan Garosu, prokomentarisao je činjenicu da na turniru u Parizu neće igrati Rafael Nadal. Španac, koji je 14 puta osvajao Otvoreno prvenstvo Francuske, neće… »
Više od 5.000 ljudi na Đokovićevom treningu u Parizu

Više od 5.000 ljudi na Đokovićevom treningu u Parizu

Vesti online 27.05.2023
Više od 5.000 ljudi posetilo je danas trening Novaka Đokovića na terenu Suzan Lenglen u Parizu, gde Srbin u ponedeljak počinje učešće na Rolan Garosu, grend slem turniru koji je osvajao 2016. i 2021. godine. Đokoviću je danas sparing partner na… »
(VIDEO) Đokovićev trening pred početak Rolan Garosa posmatralo skoro 10.000 ljudi

(VIDEO) Đokovićev trening pred početak Rolan Garosa posmatralo skoro 10.000 ljudi

Danas 27.05.2023
Trening Novaka Đokovića pred sutrašnji početak Rolan Garosa pratilo je skoro deset hiljada navijača, a atmosfera na tribinama bila je kao da je u pitanju zvaničan duel. Đoković, koji je treći nosilac, trenirao je sa Rusom Karenom Hačanovim na… »
Trening Novaka Đokovića u Parizu pratilo više od 5.000 ljudi

Trening Novaka Đokovića u Parizu pratilo više od 5.000 ljudi

Euronews 27.05.2023
Više od 5.000 ljudi posetilo je danas trening Novaka Đokovića na terenu Suzan Lenglen u Parizu, gde Srbin u ponedeljak počinje učešće na Rolan Garosu, grend slem turniru koji je osvajao 2016. i 2021. godine. Đokoviću je danas sparing partner na… »
Đoković puni stadione na Rolan Garosu: Trening srpskog tenisera gledalo preko 5.000 ljudi

Đoković puni stadione na Rolan Garosu: Trening srpskog tenisera gledalo preko 5.000 ljudi

Večernje novosti 27.05.2023
Više od 5.000 ljudi posetilo je danas trening Novaka Đokovića na terenu Suzan Lenglen u Parizu, gde Srbin u ponedeljak počinje učešće na Rolan Garosu, grend slem turniru koji je osvajao 2016. i 2021. godine. Foto: Goran Čvorović Đokoviću je… »
Više od 5.000 ljudi na Đokovićevom treningu u Parizu

Više od 5.000 ljudi na Đokovićevom treningu u Parizu

IndeksOnline 27.05.2023
PARIZ – Više od 5.000 ljudi posetilo je danas trening Novaka Đokovića na terenu Suzan Lenglen u Parizu, gde Srbin u ponedeljak počinje učešće na Rolan Garosu, grend slem turniru koji je osvajao 2016. i 2021. godine. Đokoviću je danas sparing… »
Veštačka inteligencija čuva Novaka Đokovića na Rolan Garosu

Veštačka inteligencija čuva Novaka Đokovića na Rolan Garosu

Danas 26.05.2023
Teniseri na Rolan Garosu imaće jedinstvenu priliku da svoju privatnost sačuvaju zahvaljujući veštačkoj inteligenciji. Teniseri kao javne ličnosti često su izloženi nasilju putem društvenih mreža. Naročito je to prisutno tokom turnira, ništa… »

Vesti dana »