Povezane vesti

Ovo su ubijeni mladići iz Futoga: Prijatelji se opraštaju od mladih navijača, uhapšeni osumnjičeni za ubistvo

Ovo su ubijeni mladići iz Futoga: Prijatelji se opraštaju od mladih navijača, uhapšeni osumnjičeni za ubistvo

Telegraf 25.08.2023
Događaj je kvalifikovan kao krivično delo teško ubistvo, za koje je zaprećena kazna zatvora od najmanje deset godina ili doživotni zatvor. U Novom Sadu rano jutros uhapšeni su N. L. (23), D. D. (24), O. R. (21) i B. G. (26) osumnjičene za pucnjavu… »
Građani Futoga o ubistvu mladića: Deca nam nisu bezbedna, sistem ponovo zakazao

Građani Futoga o ubistvu mladića: Deca nam nisu bezbedna, sistem ponovo zakazao

N1 Info 25.08.2023
Ponovo se desilo ubistvo ispred škole u Sbiji, a ovog puta su sinoć upucane dve osobe u Futogu. Policija je uhapsila četiri osobe. Ubijeni su mladići stari 19 i 20 godina, a uhapšenima je određeno zadržavanje do 48 sati. Novosadski portal 021… »
Priznao zločin, pa otkrio jeziv motiv: Hronologija dvostrukog ubistva navijača u Futogu

Priznao zločin, pa otkrio jeziv motiv: Hronologija dvostrukog ubistva navijača u Futogu

Telegraf 25.08.2023
Ubijeni mladići pripadnici su jedne navijačke grupe, koja se od njih oprostila putem društvenih mreža u reči "Počivajte u miru braćo" Dvostrukom ubistvu, navijača Miloša M. (20) i Nikole Š. (19), koje se sinoć dogodilo u Futogu, navodno je… »
Futog kao meksiko: Meštani u strahu od navijača, tvrde da maltretiraju i malu decu: "Šutiraju dečake i devojčice jer su u…

Futog kao meksiko: Meštani u strahu od navijača, tvrde da maltretiraju i malu decu: "Šutiraju dečake i devojčice jer su u…

Blic 25.08.2023
"Nedavno su se potukli, pretučen je taj O. R. a da li je to okidač za ovo sinoć, ni sam ne znam. Znam da za ovog što je pucao govore da nije psihički u dobrom zdravstvenom stanju, a ima i kriminalni dosije", kaže za "Blic" jedan od meštana Futoga… »
Ubica iz Futoga priznao zločin! Tvrdi da je dvojicu mladića upucao iz straha: "Rekli su mi da će me iseći mačetama i…

Ubica iz Futoga priznao zločin! Tvrdi da je dvojicu mladića upucao iz straha: "Rekli su mi da će me iseći mačetama i…

Blic 25.08.2023
Direktni izvršilac dvostrukog ubistva N.L. (23) priznao je ubistvo mladića u Futogu, a kako saznajemo, on je u policiji rekao da se plašio svoj život zbog čega je ubio N.Š. (19) i M.M. (20), saznaje "Blic". Kako nezvanično saznajemo, N.L. je… »
Ovo su ubijeni mladići iz Futoga: Stradali u obračunu navijača, na društvenim mrežama oproštaj: "Počivajte u miru…

Ovo su ubijeni mladići iz Futoga: Stradali u obračunu navijača, na društvenim mrežama oproštaj: "Počivajte u miru…

Blic 25.08.2023
Nikola Š. (19) i Miloš M. (20) ubijeni su tokom sinoćnog sukoba navijača u Fruškogorskoj ulici u Futogu, dok su uhapšena četiri mladića koja se sumnjiče da su vatrenim oružjem izvršili ovo krivično delo. Sada se na društvenim mrežama… »
Mladić iz Futoga priznao ubistvo! Pretili mu da će ga iseći mačetama, pa je zbog toga odlučio da ih upuca?!

Mladić iz Futoga priznao ubistvo! Pretili mu da će ga iseći mačetama, pa je zbog toga odlučio da ih upuca?!

Mondo 25.08.2023
Direktni izvršilac ubistva je N. L. (23) iz Begeča priznao ubistvo i policiji je pokazao gde je bacio pištolj. Direktni izvršilac ubistva je N. L. (23) iz Begeča priznao ubistvo i policiji je pokazao gde je bacio pištolj. Direktni izvršilac ubistva… »
Ovo su osumnjičeni za dvostruko ubistvo u Futogu: Okupio drugare pa krenuli da se svete? (foto)

Ovo su osumnjičeni za dvostruko ubistvo u Futogu: Okupio drugare pa krenuli da se svete? (foto)

Kurir 25.08.2023
M.M. (20) i N.Š. (19) ubijeni su juče oko ponoći kad je na njih iz drugog vozila ispaljeno više hitaca. Nijedan od mladića nije preživeo ovu pucnjavu zbog koje su uhapšeni N.L. koji je označen kao glavni pucač, ali i D.D. (24), O.R. (21) i B.G… »
Ovo su ubijeni mladići iz Futoga! Navijači se na mrežama opraštaju od stradalih mladića (foto)

Ovo su ubijeni mladići iz Futoga! Navijači se na mrežama opraštaju od stradalih mladića (foto)

Mondo 25.08.2023
N. Š. stradao je na licu mesta, dok je M. M. ranjen pokušavao da pobegne sa lica mesta. N. Š. stradao je na licu mesta, dok je M. M. ranjen pokušavao da pobegne sa lica mesta. N. Š. (19) i M. M. (20) ubijeni su tokom sinoćnog sukoba navijača u… »
Osumnjičenima za dvostruko ubistvo u Futogu preti kazna doživotnog zatvora

Osumnjičenima za dvostruko ubistvo u Futogu preti kazna doživotnog zatvora

Politika 25.08.2023
NOVI SAD – Više javno tužilaštvo u Novom Sadu saopštilo je da se četvorica uhapšenih za dvostruko ubistvo u Futogu terete za krivična dela za koja je zaprećena kazna doživotnog zatvora. Uhapšeni su L.N, R.O, G.B, svi iz Futoga i D.D. iz Novog… »
Ovo su osumnjičeni za ubistvo u Futogu: Jedva punoletni, a već puni dosijei: Jedan pušten iz zatvora neposredno pred zločin

Ovo su osumnjičeni za ubistvo u Futogu: Jedva punoletni, a već puni dosijei: Jedan pušten iz zatvora neposredno pred zločin

Blic 25.08.2023
Četvorica mladića iz Novog Sada, N.L. (23), D.D. (24), O.R. (21) I B.G. (26) osumnjičeni su za pucnjavu u Ulici Fruškogorskoj u Futogu u kojoj je N.Š. (19) preminuo na licu mesta, dok je teško ranjeni M. M. (20) kasnije preminuo u bolnici. Kako… »
Ovo su mladići ubijeni u Futogu! Jedan pokušao da se spase! Na društvenim mrežama se opraštaju od njih: Počivajte u miru…

Ovo su mladići ubijeni u Futogu! Jedan pokušao da se spase! Na društvenim mrežama se opraštaju od njih: Počivajte u miru…

Dnevnik 25.08.2023
N. Š. (19) i M. M. (20) ubijeni su tokom sinoćnog sukoba navijača u Fruškogorskoj ulici u Futogu, dok su uhapšena četiri mladića koja se sumnjiče da su vatrenim oružjem izvršili ovo krivično delo. Sada se na društvenim mrežama navijači… »
Reakcije na ubistvo ispred škole u Futogu: Da li decu da šaljemo sa školskim priborom ili pancirima?

Reakcije na ubistvo ispred škole u Futogu: Da li decu da šaljemo sa školskim priborom ili pancirima?

Radio 021 25.08.2023
Dvostruko ubistvo koje se dogodilo kod Osnovne škole "Desanka Maksimović" u Futogu izazvalo je reakcije opozicionih političkih stranaka i pokreta. U noći između četvrtka i petka, 24. i 25. avgusta, ubijeni su devetnaestogodišnji M. M. i… »
Ovo su mladići ubijeni u Futogu! Jedan pokušao da se spase! Na društvenim mrežama se opraštaju od njih: Počivajte u miru…

Ovo su mladići ubijeni u Futogu! Jedan pokušao da se spase! Na društvenim mrežama se opraštaju od njih: Počivajte u miru…

Kurir 25.08.2023
N. Š. (19) i M. M. (20) ubijeni su tokom sinoćnog sukoba navijača u Fruškogorskoj ulici u Futogu, dok su uhapšena četiri mladića koja se sumnjiče da su vatrenim oružjem izvršili ovo krivično delo. Sada se na društvenim mrežama navijači… »
FOTO Dvostruku likvidaciju u Futogu snimile kamere: Na mesto gde su ubijeni Nikola i Miloš došli njihovi prijatelji i…

FOTO Dvostruku likvidaciju u Futogu snimile kamere: Na mesto gde su ubijeni Nikola i Miloš došli njihovi prijatelji i…

Nova 25.08.2023
Komšije iz ulice u kojoj se sinoć u Futogu dogodilo dvostruko ubistvo mladića Nikole Š. (19) i Miloša M. (20), kada su četvorica osumnjičenih otvorili vatru na njih, kažu da je mesto na kom se sve odigralo poznato po tome što se tu skupljaju… »
Tužilaštvo pucnjavu u Futogu okvalifikovalo kao teško ubistvo

Tužilaštvo pucnjavu u Futogu okvalifikovalo kao teško ubistvo

Danas 25.08.2023
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu potvrdilo je hapšenje ukupno četiri osobe zbog dvostrukog ubistva u Futogu i to krivično delo okarakterisalo kao teško ubistvo, za šta je zaprećena kazna od deset godina do doživotnog zatvora. Uhapšeni L.N… »
Snimak hapšenja napadača u Futogu, vjt kvalifikovalo delo kao teško ubistvo (video)

Snimak hapšenja napadača u Futogu, vjt kvalifikovalo delo kao teško ubistvo (video)

Dnevnik 25.08.2023
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu je potvrdilo je za „Dnevnik” da je sinoć došlo do do pucnjave u Futogu u kojoj su lišena života dva lica. - Naime, kritični događaj se odigrao iza ponoći u Futogu u Fruškogorskoj ulici, kada su hicima iz… »
VIDEO: Pogledajte hapšenje osumnjičenih za dvostruko ubistvo u Futogu

VIDEO: Pogledajte hapšenje osumnjičenih za dvostruko ubistvo u Futogu

Radio 021 25.08.2023
Policija je objavila snimak hapšenja osumnjičenih za dvostruko ubistvo u Futogu. U Futogu su ubijeni devetnaestogodišnji M. M. i dvadesetogodišnji N. Š. Uhapšeni su N. L. (23), B. G. (26) i O. R. (21) iz Futoga, te D. D. (24) iz Novog Sada. Prema… »
Ovo su osumnjičeni za dvostruko ubistvo u Futogu

Ovo su osumnjičeni za dvostruko ubistvo u Futogu

Luftika 25.08.2023
Policija u Novom Sadu brzom i efikasnom akcijom uhapsila je N. L. (23), D. D. (24), O. R. (21) I B. G. (26) osumnjičene za pucnjavu u Ulici Fruškogorskoj u Futogu u kojoj je Nikola Š. (19) preminuo na licu mesta, dok je teško ranjen Miloš M. (20)… »
"Pretili su mi da će me iseći mačetama": Kamere snimile ubistva u Futogu, pucač otkrio sve!

"Pretili su mi da će me iseći mačetama": Kamere snimile ubistva u Futogu, pucač otkrio sve!

Kurir 25.08.2023
Direktni izvršilac ubistva N.L. iz Begeča priznao je ubistvo i policiji je pokazao gde je bacio pištolj. - U policiji je navodno rekao da se plašio da će oni njega ubiti, jer su mu pretili da će ga iseći mačetama pa je zbog toga odlučio da ih… »
Saznajemo šta je osumnjičeni za dvostruko ubistvo u Futogu izjavio: "Pretili su da će me ubiti mačetama"

Saznajemo šta je osumnjičeni za dvostruko ubistvo u Futogu izjavio: "Pretili su da će me ubiti mačetama"

Telegraf 25.08.2023
On je priznao ubistvo i policiji je pokazao gde je bacio pištolj. Direktni izvršilac ubistva je N.L. iz Begeča kako saznajemo iz izvora dobro upoznatog sa istragom dvostrukog ubistva u Futogu. On je priznao ubistvo i policiji je pokazao gde je bacio… »

Vesti dana »