Povezane vesti

Sjajna Linda kao nekada Morezmo: Čehinja uradila nešto što se čekalo 25 godina

Sjajna Linda kao nekada Morezmo: Čehinja uradila nešto što se čekalo 25 godina

Večernje novosti 20.01.2024
ČEHINjA Linda Noskova (19) napravila je veliko iznenađenje u trećem kolu Australijan opena, pošto je izbacila prvu teniserku sveta, Poljakinju Igu Švjontek sa 2:1 (3:6, 6:3, 6:4). Tanjug/AP Tako je postala prva tinjedžerka koja je pobedila svetskog… »
Kecmanović: Biću rasterećeniji od Alkaraza, igraću opuštenije

Kecmanović: Biću rasterećeniji od Alkaraza, igraću opuštenije

Politika 20.01.2024
MELBURN – Srpski teniser Miomir Kecmanović rekao je posle plasmana u osminu finala da će u narednom meču biti rasterećeniji od Karlosa Alkaraza i da će igrati opuštenije. „Srećan sam što sam opet u drugoj nedelji. Definitivno neće biti lako… »
Napravila najveću senzaciju na Australijan openu, pa poručila: „Neverovatan meč, znala sam da mogu da igram sa svakim“

Napravila najveću senzaciju na Australijan openu, pa poručila: „Neverovatan meč, znala sam da mogu da igram sa svakim“

Nova 20.01.2024
Ovaj uspeh će dugo pamtiti Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Najbolja teniserka sveta Iga Švjontek eliminisana je sa Australijan opena, a bolja od nje bila je 19-godišnja Linda Noskova 3:6, 6:3, 4:6 u trećem kolu… »
Kecmanović pobedio Pola i plasirao se u osminu finala Australijan opena

Kecmanović pobedio Pola i plasirao se u osminu finala Australijan opena

Politika 20.01.2024
MELBURN – Srpski teniser Miomir Kecmanović pobedio je Amerikanca Tomija Pola u trećem kolu Australijan opena i plasirao se u osminu finala ovog takmičenja. Kecmanović je trijumfovao rezultatom 3:2, po setovima 6:4, 3:6, 2:6, 7:6, 6:0, prenosi… »
Alkaraz: Moram da budem na najvećem nivou protiv Kecmanovića

Alkaraz: Moram da budem na najvećem nivou protiv Kecmanovića

Politika 20.01.2024
MELBURN – Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je danas da će morati da bude na najvećem nivou protiv Miomira Kecmanovića u osmini finala Australijan opena, ukoliko želi da se plasira u četvrtfinale. „Znam da je Kecmanović imao dva meča po… »
Preokret za pamćenje čudesnog Kecmanovića! Srbin spasao dve meč lopte pa srušio Amerikanca za osminu finala Australijan…

Preokret za pamćenje čudesnog Kecmanovića! Srbin spasao dve meč lopte pa srušio Amerikanca za osminu finala Australijan…

Kurir 20.01.2024
Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u osminu finala Australijan opena, pošto je u trećem kolu posle preokreta savladao Amerikanca Tomija Pola. Posle pet setova i četiri sata žestoke borbe Kecmanović je slavio rezultatom 6:4, 3:6, 2:6, 7:6… »
Alkarazu je samo Đoković u glavi! Džordanova majica, tri fotke i jasna poruka iz Melburna: Jedino me to interesuje!

Alkarazu je samo Đoković u glavi! Džordanova majica, tri fotke i jasna poruka iz Melburna: Jedino me to interesuje!

Mondo 20.01.2024
Karlos Alkaraz priznao je da ga zanimaju samo rekordi Novaka Đokovića. Karlos Alkaraz priznao je da ga zanimaju samo rekordi Novaka Đokovića. Karlos Alkaraz razmišlja samo o Novaku Đokoviću. Pričao je to i ranije, sada je potvrdio i na… »
AO dan VII: Sjajni Kecmanović, čeka ga Alkaras, ispala Iga

AO dan VII: Sjajni Kecmanović, čeka ga Alkaras, ispala Iga

Sport klub 20.01.2024
Miomir Kecmanović ponovio je svoj najveći uspeh i plasirao se u osminu finala Australijan opena. Srpski reprezentativac je spasio dve meč lopte protiv Amerikanca Pola i sa 6:4, 3:6, 2:6, 7:6 (9:7), 6:0 ušao među 16 najboljih. Tamo ga čeka Karlos… »
Kecmanović pred Alkarasa: Veoma je agresivan, tako osvaja najviše poena, kad je gusto, uvek igra hrabro

Kecmanović pred Alkarasa: Veoma je agresivan, tako osvaja najviše poena, kad je gusto, uvek igra hrabro

Sportski žurnal 20.01.2024
Znači da čuješ svoje ljude, da i dalje veruju. Iako Nole neće igrati, nadam se da će ih biti mnogo i da će mi pružiti podršku. Miomir Kecmanović rekao je posle plasmana u osminu finala AO da će u narednom meču biti rasterećeniji od Karlosa… »
AO: Kecmanović se plasirao u osminu finala, igraće protiv Alkarasa

AO: Kecmanović se plasirao u osminu finala, igraće protiv Alkarasa

Radio 021 20.01.2024
Miomir Kecmanović plasirao se u osminu finala Otvorenog prvenstva Australije (AO) pobede protiv Amerikanca Tomija Pola u pet setova - 3:2 (6:4, 3:6, 2:6, 7:6 (9:7), 6:0). Kecmanovića u osmini finala čeka drugi nosilac na prvom ovogodišnjem grend slem… »
Kecmanović: ''Biću rasterećeniji od Alkaraza!''

Kecmanović: ''Biću rasterećeniji od Alkaraza!''

Večernje novosti 20.01.2024
Srpski teniser Miomir Kecmanović rekao je posle plasmana u osminu finala da će u narednom meču biti rasterećeniji od Karlosa Alkaraza i da će igrati opuštenije. FOTO: M. Vukadinović - Srećan sam što sam opet u drugoj nedelji. Definitivno neće… »
Kecmanović ne može bez drame, ali može u osminu finala Australijan opena

Kecmanović ne može bez drame, ali može u osminu finala Australijan opena

RTS 20.01.2024
Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u osminu finala Australijan opena pošto je u trećem kolu, posle velike borbe u pet setova, pobedio Amerikanca Tomija Pola rezultatom 3:2 (6:4, 3:6, 2:6, 7:6 (9:7), 6:0). Nakon Novaka Đokovića, Srbija je… »
Izgubio samo dva gema - Alkaras: Moram da budem na najvećem nivou protiv Kecmanovića

Izgubio samo dva gema - Alkaras: Moram da budem na najvećem nivou protiv Kecmanovića

Sportski žurnal 20.01.2024
Alkaras se plasirao u osminu finala pošto mu je Kinez Junčeng Šang zbog povrede predao meč pri rezultatu 6:1, 6:1, 1:0. Španski teniser Karlos Alkaras izjavio je danas da će morati da bude na najvećem nivou protiv Miomira Kecmanovića u osmini… »
Spreman sam za rat sa kecmanovićem! Alkaraz "pecnuo" Srbina u Melburnu: Da završim posao za tri seta!

Spreman sam za rat sa kecmanovićem! Alkaraz "pecnuo" Srbina u Melburnu: Da završim posao za tri seta!

Mondo 20.01.2024
Karlos Alkaraz pričao je o Miomiru Kecmanoviću pred meč osmine finala Australijan opena. Karlos Alkaraz pričao je o Miomiru Kecmanoviću pred meč osmine finala Australijan opena. Miomir Kecmanović probaće da napravi senzaciju i da zaustavi Karlosa… »
Kecmanović: Biću rasterećeniji od Alkaraza

Kecmanović: Biću rasterećeniji od Alkaraza

RTS 20.01.2024
Srpski teniser Miomir Kecmanović rekao je posle plasmana u osminu finala da će u narednom meču biti rasterećeniji od Karlosa Alkaraza i da će igrati opuštenije. Kecmanović je u trećem kolu, posle velike borbe u pet setova, pobedio Amerikanca… »
Dosta mi je ovoga, vidim sebe u top10! Kecmanović hoće u vrh, za to mora preko Alkaraza: "Roki ili Meklejn? Biram njega"

Dosta mi je ovoga, vidim sebe u top10! Kecmanović hoće u vrh, za to mora preko Alkaraza: "Roki ili Meklejn? Biram njega"

Mondo 20.01.2024
Miomir Kecmanović pričao je sa novinarima posle plasmana u osminu finala Australijan opena. Miomir Kecmanović pričao je sa novinarima posle plasmana u osminu finala Australijan opena. Miomir Kecmanović prati Novaka Đokovića, prošao je u osminu… »
Alkaraz: Spreman sam za rat sa Kecmanovićem

Alkaraz: Spreman sam za rat sa Kecmanovićem

Sport klub 20.01.2024
Drugi teniser sveta Karlos Alkaraz očekuje težak meč protiv Miomira Kecmamovića u četvrtom kolu Australijan opena. EKSKLUZIVNO IZ MELBURNA „Znam da je Kecmanović imao dva meča po pet setova, to je dobro za mene. Sećam se Majamija, igrao je… »
Kecmanović pobedio Pola i plasirao se u osminu finala, sledi Alkaras

Kecmanović pobedio Pola i plasirao se u osminu finala, sledi Alkaras

Sportski žurnal 20.01.2024
Miomir tek drugi put u karijeri izborio plasman u četvrtu rundu gren slema. Srpski teniser Miomir Kecmanović pobedio je Amerikanca Tomija Pola u trećem kolu Australijan opena i plasirao se u osminu finala ovog takmičenja. Kecmanović je trijumfovao… »
Kecmanović: Vidim li se u top 10? Da!

Kecmanović: Vidim li se u top 10? Da!

Sport klub 20.01.2024
Srpski teniser Miomir Kecmanović bio je izuzetno zadovoljan posle pobede nad Tomijem Polom u trećem kolu Australijan opena. EKSKLUZIVNO IZ MELBURNA Uz dve spasene meč lopte, Kecmanović je spasao dve meč lopte i pobedio sa 6:4, 2:6, 3:6, 7:6 (9-7)… »
Srbin puca od samopouzdanja! Kecmanović pred okršaj sa alkarazom: Da li vidim sebe u Top 10? Da!

Srbin puca od samopouzdanja! Kecmanović pred okršaj sa alkarazom: Da li vidim sebe u Top 10? Da!

Kurir 20.01.2024
Specijalni izveštač iz Melburna: Vuk Brajović Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se danas u osminu finala Otvorenog prvenstva Australije pošto je pobedio Amerikanca Tomija Pola posle pet setova sa 6:4, 3:6, 2:6, 7:6(7), 6:0. Posle današnje… »
Kecmanović još jednom u osmini finala Australijan opena: Dve spasene meč-lopte za podvig protiv Amerikanca Pola i duel s…

Kecmanović još jednom u osmini finala Australijan opena: Dve spasene meč-lopte za podvig protiv Amerikanca Pola i duel s…

Danas 20.01.2024
Miomir Kecmanović, koji je na 60. mestu četvrtoplasirani srpski teniser, igraće još jednom u osmini finala Australijan opena, dokle je dogurao i 2022, što mu je i najdalji domet na turnirima za grend slem. U trećem kolu je savladao Amerikanca Tomija… »
Čudesni Kecmanović izveo neverovatan preokret, sledi spektakl sa Alkarazom

Čudesni Kecmanović izveo neverovatan preokret, sledi spektakl sa Alkarazom

Nova 20.01.2024
Bravo. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Miomir Kecmanović je u još jednom neverovatnom meču uspeo da dođe do pobede u okviru trećeg kola Australijan opena. Kecmanović je u novm trileru u pet setova savladao… »
Kecmanović protiv Alkarasa u osmini finala Australijan opena

Kecmanović protiv Alkarasa u osmini finala Australijan opena

Radio sto plus 20.01.2024
Meč Kecmanovića i Pola, 60. i 14. tenisera sveta, trajao je tačno četiri sata. Kecmanović je taj-brejku četvrtog seta spasio dve meč lopte i uspeo da preokrene rezultat i slavi protiv prošlogodišnjeg polufinaliste Australijan opena. “Iskreno… »
Mišino čudo usred Melburna! Spasao dve meč-lopte, pa izbacio polufinalistu Australijan opena - sad će na Alkaraza!

Mišino čudo usred Melburna! Spasao dve meč-lopte, pa izbacio polufinalistu Australijan opena - sad će na Alkaraza!

Mondo 20.01.2024
Miomir Kecmanović napravio sjajan rezultat na Australijan openu. Miomir Kecmanović napravio sjajan rezultat na Australijan openu. Srpski teniser Miomir Kecmanović napravio je još jedno čudo na Australijan openu pošto je u pet setova bio bolji od… »
Kecmanović U osmini finala Australijan opena: Nestvaran preokret Srbina, sledi spektakl sa Alkarazom

Kecmanović U osmini finala Australijan opena: Nestvaran preokret Srbina, sledi spektakl sa Alkarazom

Večernje novosti 20.01.2024
Srpski teniser Miomir Kecmanović pružio je epsku borbu u trećem kolu Australijan opena, plasiravši se u osminu finala nakon što je nadmašio Amerikanca Tomija Pola u dramatičnom petosetnom meču. Kecmanović je trijumfovao rezultatom 3:2, po… »
"Kako sam pobedio? Nemam pojma!": Kecmanović nasmejao sve izjavom posle trijumfa

"Kako sam pobedio? Nemam pojma!": Kecmanović nasmejao sve izjavom posle trijumfa

Večernje novosti 20.01.2024
Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u osminu finala Australijan opena pošto je u trećem kolu posle nestvarnog preokreta savladao Amerikanca Tomija Pola sa 3:2 u setovima – 6:4, 3:6, 2:6, 7:6, 6:0. Nakon ovog nestvarnog trijumfa je sumirao… »
Kecmanović u osmini finala AO: Miša zvani drama čeka Alkaraza!

Kecmanović u osmini finala AO: Miša zvani drama čeka Alkaraza!

Telegraf 20.01.2024
Još jedan neverovatan meč srpskog tenisera. Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u osminu finala Australijan opena, pobedom nad Amerikancem Tomijem Polom sa 3:2, po setovima 6:4, 3:6, 2:6, 7:6, 6:0. Nije moglo bez drame ni ovog puta, ali Miša… »
Evo šta je sve Miomir Kecmanović zaradio plasmanom u osminu finala Australijan opena

Evo šta je sve Miomir Kecmanović zaradio plasmanom u osminu finala Australijan opena

Telegraf 20.01.2024
Kecmanović će u osmini finala igrati protiv Karlosa Alkaraza. Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u osminu finala Australijan opena, pobedom nad favorizovanim Tomijem Polom sa 3:2 u setovima. Ni ovog puta nije moglo bez drame, ali uspeo je… »
Miomir ponovo iz ponora do pobede, neka se spremi Alkaras!

Miomir ponovo iz ponora do pobede, neka se spremi Alkaras!

Sport klub 20.01.2024
Miomir Kecmanović odbija da izgubi na ovogodišnjem Australijan openu. Ponovo je spasio dve meč lopte, ponovo je igrao pet setova i ponovo je pobedio. Ovaj put Amerikanca Pola 6:4, 3:6, 2:6, 7:6 (9:7), 6:0 za nešto više od četiri sata i stigao u… »
Kecmanović: Nemam pojma kako sam se izvukao

Kecmanović: Nemam pojma kako sam se izvukao

Sport klub 20.01.2024
Miomir Kecmanović bio je raspoložen posle još jedne velike pobede u pet setova i četiri sata provedena na terenu. Odmah posle trijumfa protiv Amerikinaca Pola 6:4, 3:6, 2:6, 7:6 (9:7), 6:0 dao je intervju. “Iskreno nemam pojma kako sam se izvukao… »

Vesti dana »