Povezane vesti

„Severina je najmoćnija žena u istoriji Hrvatske, ona je idealna meta za državu“: Ovako je Vedrana Rudan podržala…

„Severina je najmoćnija žena u istoriji Hrvatske, ona je idealna meta za državu“: Ovako je Vedrana Rudan podržala…

Nova 24.01.2024
Severini Vučković je Vrhovni sud oduzeo starateljstvo nad sinom i dodelio ga ocu Milanu Popoviću. Pevačici Severini Vučković Vrhovni sud u Hrvatskoj u potpunosti je oduzeo starateljstvo nad sinom Aleksandrom Popovićem. Milan i Severina više neće… »
Šta je to Severina toliko strašno uradila, da bi joj sud oduzeo dete?

Šta je to Severina toliko strašno uradila, da bi joj sud oduzeo dete?

Nova 24.01.2024
Hrvatska pevačica Severina Vučković izgubila je pre nekoliko dana pravnu bitku vođenu za starateljstvo nad dvanaestogodišnjim sinom Aleksandrom - naime, Vrhovni sud u Zagrebu je doneo presudu da se ono u potpunosti vraća ocu, srpskom biznismenu… »
Posle severine Vučković - Bojana: Milan Popović ljubi 28 godina mlađu, rodila mu troje dece, četvrto na putu!

Posle severine Vučković - Bojana: Milan Popović ljubi 28 godina mlađu, rodila mu troje dece, četvrto na putu!

Mondo 24.01.2024
Ko je partnerka srpskog biznismena Milana Popovića? Ko je partnerka srpskog biznismena Milana Popovića? Pevačici Severini Vučković je oduzeto starateljstvo nad sinom Aleksandrom, nakon čega je njen bivši partner Milan Popović ponovo dospeo u… »
„Ja sam mama kojoj ste uzeli dete“: Severina uputila otvoreno pismo Vrhovnom sudu u Hrvatskoj i iznela detalje borbe za…

„Ja sam mama kojoj ste uzeli dete“: Severina uputila otvoreno pismo Vrhovnom sudu u Hrvatskoj i iznela detalje borbe za…

Nova 24.01.2024
Pevačici Severini Vučković Vrhovni sud u Hrvatskoj oduzeo je starateljstvo nad sinom Aleksandrom. Iako je ranije Županijski sud u Splitu odlučio da starateljstvo bude podeljeno između oba roditelja, došlo je do promene, te će sada puno… »
Severina objavila otvoreno pismo vrhovnom sudu: "Ja sam mama kojoj ste uzeli dete, a nepristojno ste zaboravili..."

Severina objavila otvoreno pismo vrhovnom sudu: "Ja sam mama kojoj ste uzeli dete, a nepristojno ste zaboravili..."

Blic 24.01.2024
Vrhovni sud objavio je danas odluku u slučaju starateljstva nad naslednikom hrvatske pevačice Severine Vučković i srpskog biznismena Milana Popovića. Presuda Županijskog suda u Splitu kojom je odlučeno da će dečak, za kojeg roditelji imaju… »
„Prema detetu se odnose kao prema vreći krompira, pretužno i prestrašno“: Nina Badrić se oglasila nakon što je…

„Prema detetu se odnose kao prema vreći krompira, pretužno i prestrašno“: Nina Badrić se oglasila nakon što je…

Nova 24.01.2024
Pevačici Severini Vučković Vrhovni sud u Hrvatskoj oduzeo je starateljstvo nad sinom Aleksandrom. Njoj su podršku pružili brojni obožavaoci, prijatelji i kolege, a pevačica im se svima javno zahvalila, ističući koliko joj njihova podrška znači… »
Severina uputila pismo Vrhovnom sudu koje joj je oduzelo dete! Ovo je napisala: Rekao mi je da su mu pretili!

Severina uputila pismo Vrhovnom sudu koje joj je oduzelo dete! Ovo je napisala: Rekao mi je da su mu pretili!

Kurir 24.01.2024
Pevačica Severina odlukom Vrhovnog suda Hrvatske ostala je bez starateljstva nad sinom koje je dodeljeno njenom bivšem partneru, detetovom ocu Milanu Popoviću. Novom odlukom poništena je odluka iz 2021. godine da roditelji imaju zajedničko… »
"Ja sam mama kojoj ste uzeli dete" Severina uputila otvoreno pismo Vrhovnom sudu u Hrvatskoj - Pisali nalaz godinu dana!

"Ja sam mama kojoj ste uzeli dete" Severina uputila otvoreno pismo Vrhovnom sudu u Hrvatskoj - Pisali nalaz godinu dana!

Mondo 24.01.2024
Pevačica Severina Vučković objavila otvoreno pismo na Instagramu. Pevačica Severina Vučković objavila otvoreno pismo na Instagramu Pevačici Severini Vučković Vrhovni sud u Hrvatskoj oduzeo je starateljstvo nad sinom Aleksandrom. Vrhovni sud je… »
"Ne zameram njenom bivšem, on ima pravo da se bori, ali..." Vedrana Rudan je ovako branila Severinu, a onda joj je ona…

"Ne zameram njenom bivšem, on ima pravo da se bori, ali..." Vedrana Rudan je ovako branila Severinu, a onda joj je ona…

Kurir 24.01.2024
Pevačici Severini Vučković Vrhovni sud u Hrvatskoj u potpunosti je oduzeo starateljstvo nad sinom. Milan i Severina više neće imati zajedničko starateljstvo, što je 2021. odredio Županijski sud u Splitu već će se Aleksandar, koji će uskoro… »
Vrhovni sud obrazložio zbog čega je Severini oduzeto starateljstvo: Evo zašto je Aleksandar vraćen ocu

Vrhovni sud obrazložio zbog čega je Severini oduzeto starateljstvo: Evo zašto je Aleksandar vraćen ocu

Blic 24.01.2024
Vrhovni sud saopštio je odluku u slučaju starateljstva nad sinom pevačice Severine Vučković i biznismena Milana Popovića. Naime, ovom odlukom Vrhovnog suda sada je poništena presuda Županijskog suda u Splitu, kojom je tada odlučeno da dečak… »
"Ići ću do kraja!" Severina uputila brutalnu poruku, obratila se svim majkama: Slučaj mog deteta nije jedini!

"Ići ću do kraja!" Severina uputila brutalnu poruku, obratila se svim majkama: Slučaj mog deteta nije jedini!

Kurir 24.01.2024
Pevačica Severina ponovo se oglasila nakon što je odjeknula vest da je Vrhovni sud ukinuo presudu Županijskog suda u Splitu, i da je starateljstvo nad njenim sinom pripalo ocu Milanu Popoviću. - U ovom teškom vremenu, neprocenjivo, kao neka… »
Vrhovni sud u Hrvatskoj obrazložio zbog čega je oduzeo starateljstvo Severini

Vrhovni sud u Hrvatskoj obrazložio zbog čega je oduzeo starateljstvo Severini

Nova 24.01.2024
Vrhivni sud Hrvatske obrazložio je odluku da se pevačici Severini Vučković oduzme starateljstvo nad sinom Aleksandrom. Prema pisanju hrvatskog N1, Vrhovni sud Republike Hrvatske je objavio da je prihvatio zahtev Milana Popovića za revizijom. On je… »
„Ako je ovo moj poziv odozgo, ići ću do kraja“: Severina objavila dirljive snimke sa sinom i poslala važnu poruku VIDEO

„Ako je ovo moj poziv odozgo, ići ću do kraja“: Severina objavila dirljive snimke sa sinom i poslala važnu poruku VIDEO

Nova 24.01.2024
Juče je u svim medijima odjeknula vest da je pevačici Severini oduzeto starateljstvo nad sinom Aleksandrom. Do ovoga je došlo nakon što je Viši sud u Hrvatskoj poništio prethodnu odluku Županijskog suda u Splitu, prema kojoj je starateljstvo bilo… »
Zašto je severinin sin vraćen ocu? Objavljeno sudsko rešenje - stroga satnica viđanja i alimentacija od 19.000 dinara!

Zašto je severinin sin vraćen ocu? Objavljeno sudsko rešenje - stroga satnica viđanja i alimentacija od 19.000 dinara!

Mondo 24.01.2024
Vrhovni sud u Hrvatskoj ukinuo je zajedničko starateljstvo koje su Severina Vučković i Milan Popović imali nad sinom Aleksandrom. Vrhovni sud u Hrvatskoj ukinuo je zajedničko starateljstvo koje su Severina Vučković i Milan Popović imali nad sinom… »
Slučaj Severina: Majka nije majka ako tata ima pare ili moć

Slučaj Severina: Majka nije majka ako tata ima pare ili moć

Nova 24.01.2024
Hrvatskoj pevačici Severini Vučković Vrhovni sud Hrvatske oduzeo je starateljstvo nad maloletnim sinom Aleksandrom, a ja nisam verovala da će me vest o tome toliko rastužiti niti da ću danas citirati Anu Bekutu. Ne pratim uopšte karijeru Severine… »
"Aleksandar 46 dana nije išao u školu": Ovo su detalji izveštaja zbog čega je Severini potpuno oduzeto starateljstvo

"Aleksandar 46 dana nije išao u školu": Ovo su detalji izveštaja zbog čega je Severini potpuno oduzeto starateljstvo

Blic 24.01.2024
Vrhovni sud u Hrvatskoj u potpunosti je vratio starateljstvo nad maloletnim Aleksandrom Popovićem njegovom ocu, biznismenu Milanu Popoviću, što znači da je hrvatskoj pevačici Severini Vučković starateljstvo u potpunosti oduzeto. Naime, nakon što… »
Severina otkrila kada će samo moći da viđa sina nakon što joj je oduzeto starateljstvo nad njim: "Živeo je sa mnom od…

Severina otkrila kada će samo moći da viđa sina nakon što joj je oduzeto starateljstvo nad njim: "Živeo je sa mnom od…

Blic 24.01.2024
Pevačica Severina Vučković izgubila je pravnu bitku vođenu za starateljstvo nad sinom Aleksandrom, a Vrhovni sud je doneo presudu da je starateljstvo nad njihovim maloletnim sinom Aleksandrom, u potpunosti vraća ocu deteta. Severina je, u okviru… »
Sud procenio da je severina nemarna majka: Nije odvela sina u školu 46 dana?! Ovo su razlozi zbog kojih je izgubila…

Sud procenio da je severina nemarna majka: Nije odvela sina u školu 46 dana?! Ovo su razlozi zbog kojih je izgubila…

Kurir 24.01.2024
Vrhovni sud u Hrvatskoj u potpunosti je vratio starateljstvo nad maloletnim Aleksandrom Popovićem njegovom ocu, biznismenu Milanu Popoviću, što znači da je hrvatskoj pevačici Severini starateljstvo u potpunosti oduzeto. Nakon što je Županijski sud… »
Severinina objava o sinu Aleksandru izazvala lavinu, podržali je poznati iz cele regije: „Ja sam otac. Ovo je nehumano“

Severinina objava o sinu Aleksandru izazvala lavinu, podržali je poznati iz cele regije: „Ja sam otac. Ovo je nehumano“

City magazine 24.01.2024
Nakon jučerašnje vesti da je Vrhovni sud oduzeo starateljstvo i Severini Vučković i sina Aleksandra dodelio ocu, oglasilo se dosta javnih ličnosti i pružilo podršku pevačici. Severina Vučković je emotivnom objavom na Instagramu stotinama hiljada… »
11 Godina borbe za starateljstvo nad sinom: Severinina bitka sa bivšim, Milanom Popovićem traje od 2013. godine!

11 Godina borbe za starateljstvo nad sinom: Severinina bitka sa bivšim, Milanom Popovićem traje od 2013. godine!

Mondo 24.01.2024
Danas je u medijima odjeknula vest da odlukom Vrhovnog suda u Hrvatskoj, Severinin sin ponovo pripasti ocu! Danas je u medijima odjeknula vest da odlukom Vrhovnog suda u Hrvatskoj, Severinin sin ponovo pripasti ocu! Severinina borba za starateljtstvo nad… »

Vesti dana »