Povezane vesti

Micotakis stigao u Beograd, dočekao ga Dačić

Micotakis stigao u Beograd, dočekao ga Dačić

Politika 11.02.2024
Premijer Grčke Kirjakos Micotakis doputovao je večeras u Beograd, gde ga je na Aerodromu ''Nikola Tesla'' dočekao ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić. ''Sa velikim zadovoljstvom dočekao sam predsednika Vlade Grčke Kirjakosa Micotakisa… »
Vučić sa Micotakisom: Srećan sam što mogu da ugostim velikog prijatelja Srbije

Vučić sa Micotakisom: Srećan sam što mogu da ugostim velikog prijatelja Srbije

Politika 11.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa premijerom Grčke Kirjakisom Micotakisom koji je večeras doputovao u Beograd, i tom prilikom poručio da je srećan što može da ugosti velikog prijatelja Srbije. „Ovaj gol iza premijera Micotakisa i… »
Vučić sa Micotakisom: Srećan sam što mogu da ugostim velikog prijatelja Srbije

Vučić sa Micotakisom: Srećan sam što mogu da ugostim velikog prijatelja Srbije

RTS 11.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa premijerom Grčke Kirjakisom Micotakisom koji je doputovao u Beograd, i tom prilikom poručio da je srećan što može da ugosti velikog prijatelja Srbije. Aleksandar Vučić je objavio fotografiju sa… »
Premijer Grčke doputovao u zvaničnu posetu Beogradu

Premijer Grčke doputovao u zvaničnu posetu Beogradu

Insajder 11.02.2024
Premijer Grčke Kirjakos Micotakis doputovao je u nedelju uveče, 11. februara, u zvaničnu posetu Beogradu, a na aerodromu ''Nikola Tesla'' dočekao ga je ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. Premijer Micotakis i predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Vučić sa Micotakisom: Srećan sam što mogu da ugostim velikog prijatelja Srbije

Vučić sa Micotakisom: Srećan sam što mogu da ugostim velikog prijatelja Srbije

RTV 11.02.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa premijerom Grčke Kirjakisom Micotakisom koji je večeras doputovao u Beograd, i tom prilikom poručio da je srećan što može da ugosti velikog prijatelja Srbije. "Ovaj gol iza premijera… »
Micotakis stigao u Beograd: Na aerodromu "Nikola Tesla dočekao ga Dačić, posle sastanak sa Vučićem

Micotakis stigao u Beograd: Na aerodromu "Nikola Tesla dočekao ga Dačić, posle sastanak sa Vučićem

Euronews 11.02.2024
Premijer Grčke Kirjakos Micotakis doputovao je večeras u Beograd, gde ga je na aerodromu "Nikola Tesla" dočekao ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić. "Sa velikim zadovoljstvom dočekao sam predsednika Vlade Grčke Kirjakosa Micotakisa, koji… »
Vučić sa Micotakisom: Srećan sam što mogu da ugostim velikog prijatelja Srbije

Vučić sa Micotakisom: Srećan sam što mogu da ugostim velikog prijatelja Srbije

Euronews 11.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa premijerom Grčke Kirjakisom Micotakisom koji je večeras doputovao u Beograd, i tom prilikom poručio da je srećan što može da ugosti velikog prijatelja Srbije. "Ovaj gol iza premijera Micotakisa i… »
Premijer Grčke doputovao u Beograd

Premijer Grčke doputovao u Beograd

Novi magazin 11.02.2024
Premijer Grčke Kirjakos Micotakis doputovao je večeras u zvaničnu posetu Beogradu, a na aerodromu ''Nikola Tesla'' dočekao ga je ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. Premijer Micotakis i predsednik Srbije Aleksandar Vučić će se sutra, kako je… »
Vučić s Micotakisom: Srećan sam što mogu da ugostim velikog prijatelja Srbije (foto)

Vučić s Micotakisom: Srećan sam što mogu da ugostim velikog prijatelja Srbije (foto)

Dnevnik 11.02.2024
BEOGRAD. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa premijerom Grčke Kirjakisom Micotakisom koji je večeras doputovao u Beograd, i tom prilikom poručio da je srećan što može da ugosti velikog prijatelja Srbije. Ovaj gol iza premijera… »
Vučić ugostio Micotakisa: Srećan što mogu da ugostim velikog prijatelja Srbije, ponosan i na naš lični odnos

Vučić ugostio Micotakisa: Srećan što mogu da ugostim velikog prijatelja Srbije, ponosan i na naš lični odnos

Telegraf 11.02.2024
Ministri u Vladi Srbije će srpskim i grčkim privrednicima predstaviti ključne razvojne projekte Srbije u narednom periodu. Premijer Grčke Kirjakos Micotakis doputovao je večeras u Beograd. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa premijerom… »
Micotakis stigao u Beograd, dočekao ga Ivica Dačić (foto)

Micotakis stigao u Beograd, dočekao ga Ivica Dačić (foto)

Blic 11.02.2024
Ministar spoljnih poslova Srbije, Ivica Dačić, dočekao je premijera Grčke, Kirjakosa Micotakisa, koji je večeras doputovao u Beograd. - Sa velikim zadovoljstvom dočekao sam predsednika Vlade Grčke Kirjakosa Micotakisa, koji će boraviti u radnoj… »
Premijer Grčke u poseti Srbiji Micotakis stigao u Beograd, dočekao ga Dačić

Premijer Grčke u poseti Srbiji Micotakis stigao u Beograd, dočekao ga Dačić

Kurir 11.02.2024
Premijer Grčke Kirjakos Micotakis doputovao je večeras u Beograd, gde ga je na Aerodromu ''Nikola Tesla'' dočekao ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić. - Sa velikim zadovoljstvom dočekao sam predsednika Vlade Grčke Kirjakosa Micotakisa… »
FOTO Grčki premijer Micotakis stigao u Beograd: Na Aerodromu ga dočekao Ivica Dačić

FOTO Grčki premijer Micotakis stigao u Beograd: Na Aerodromu ga dočekao Ivica Dačić

Nova 11.02.2024
Premijer Grčke Kirjakos Micotakis doputovao je večeras u Beograd, gde ga je na Aerodromu ''Nikola Tesla'' dočekao ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić. “Sa velikim zadovoljstvom dočekao sam predsednika Vlade Grčke Kirjakosa Micotakisa… »
Micotakis stigao u Beograd, dočekao ga Ivica Dačić

Micotakis stigao u Beograd, dočekao ga Ivica Dačić

Telegraf 11.02.2024
"Uveren sam da će ova poseta doprineti daljem jačanju naših tradicionalno prijateljskih bilateralnih odnosa'', napisao je Dačić. Premijer Grčke Kirjakos Micotakis doputovao je večeras u Beograd, gde ga je na Aerodromu ''Nikola Tesla'' dočekao… »
Aleksandar Vučić u ponedeljak sa grčkim premijerom Micotakisom

Aleksandar Vučić u ponedeljak sa grčkim premijerom Micotakisom

RTS 11.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostiće u ponedeljak, 12. februara premijera Grčke Kirjakosa Micotakisa, koji će boraviti u radnoj poseti Beogradu. Tokom posete Micotakisa biće održan Srpsko-grčki poslovni forum. Programom posete grčke… »
Srpsko-grčki poslovni forum sutra u Palati Srbija, obraćaju se Vučić i Micotakis

Srpsko-grčki poslovni forum sutra u Palati Srbija, obraćaju se Vučić i Micotakis

Politika 11.02.2024
U okviru posete grčke državno-privredne delegacije Srbiji Privredna komora Srbije (PKS) će uz podršku Ambasade Grčke u Srbiji u ponedeljak organizovati Srpsko-grčki poslovni forum i predstavljanje razvojnih projekata Srbije, objavila je PKS, javlja… »
Premijer Grčke Kirijakos Micotakis sutra u poseti Srbiji

Premijer Grčke Kirijakos Micotakis sutra u poseti Srbiji

Beta 11.02.2024
Premijer Grčke Kirijakos Micotakis dolazi sutra u radnu posetu Srbiji tokom koje će razgovarati sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, predvoditi razgovore svoje delegacije i obratititi se zajedno sa Vučićem na srpsko-grčkom poslovnom forumu. Kako je… »
Grčki premijer Micotakis sutra u poseti Srbiji, ugostiće ga predsednik Vučić

Grčki premijer Micotakis sutra u poseti Srbiji, ugostiće ga predsednik Vučić

Euronews 11.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostiće sutra predsednika Vlade Grčke Kirjakosa Micotakisa, koji će boraviti u radnoj poseti Beogradu, u okviru koje će biti održan Srpsko-grčki poslovni forum. Programom posete grčke delegacije, predviđen je… »
Grčki premijer Micotakis sutra u poseti Srbiji: Ugostiće ga predsednik Vučić

Grčki premijer Micotakis sutra u poseti Srbiji: Ugostiće ga predsednik Vučić

Telegraf 11.02.2024
Predsednik Srbije i premijer Grčke obratiće se medijima u 10.35 časova. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostiće sutra predsednika Vlade Grčke Kirjakosa Micotakisa, koji će boraviti u radnoj poseti Beogradu, u okviru koje će biti održan… »

Vesti dana »

U Srbiji sutra toplo i promenljivo vreme

U Srbiji sutra toplo i promenljivo vreme

Novi magazin pre 21 minutajoš 16 povezanih
PVO spas: Zelenski otkrio kad će kraj

PVO spas: Zelenski otkrio kad će kraj

B92 pre 1 satjoš 15 povezanih
Belousov: Potiskujemo ukrajinske snage

Belousov: Potiskujemo ukrajinske snage

Politika pre 1 satjoš 13 povezanih