Povezane vesti

Ne mogu da me isteraju iz pokreta, a evo i zašto: Branimir Nestorović otkrio i otkad traju sukobi

Ne mogu da me isteraju iz pokreta, a evo i zašto: Branimir Nestorović otkrio i otkad traju sukobi

Kurir 22.02.2024
Branimir Nestorović, jedan od osnivača Pokreta i nosilac liste "Mi - glas iz naroda", izjavio je danas da njega niko ne može da izbaci iz tog pokreta jer je on "ovlašćeno lice", što može da se proveri i u Agenciji za privredne registre. Nestorović… »
„Uzeo je flašu rakije i otišao“: Nestorovićev bivši saborac otkrio kako je izgledao krah pokreta „Mi – glas iz…

„Uzeo je flašu rakije i otišao“: Nestorovićev bivši saborac otkrio kako je izgledao krah pokreta „Mi – glas iz…

Nova 22.02.2024
Jedan od osnivača "Mi - glas iz naroda" Jovan Janjić ispričao je kako je lekar Branimir Nestorović napustio taj pokret. Na sastanku sedam osnivača „Mi-Glas iz naroda“ u utorak, umesto da se odluči o prerastanju pokreta u stranku i njenom… »
"Nestorović je tražio više": Jedan od osnivača Pokreta "Mi - Glas iz naroda" za "Blic" TV: Počinjemo sa početne pozicije…

"Nestorović je tražio više": Jedan od osnivača Pokreta "Mi - Glas iz naroda" za "Blic" TV: Počinjemo sa početne pozicije…

Blic 22.02.2024
Pokret Mi, glas iz naroda" trebalo je da bude ključno rešenje postizborne situacije u Beogradu, ali umesto toga, desio se obrt. Pokret se raspao, a Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić napustili su ga jer je, kako objašnjavaju, došlo do… »
"Nestorović uvređen izašao iz pokreta i nastavlja rušenje!" Kovač za Kurir: Naravno da mu želja neće proći, nije ovo…

"Nestorović uvređen izašao iz pokreta i nastavlja rušenje!" Kovač za Kurir: Naravno da mu želja neće proći, nije ovo…

Kurir 22.02.2024
Jedan od sedam osnivača pokreta " Mi - Glas iz naroda" Mitar Kovač izjavio je danas da se taj pokret nije razišao i da će u nedelju biti organizovana izborna skupština, radi prerastanja pokreta u stranku. Prof. dr Mitar Kovač je u intervjuu za Kurir… »
"Nestorović je manipulator od prvog dana!" Čeda Jovanović nikad oštrije: Takvi gutači vatre nam izlaze poslednjih 10…

"Nestorović je manipulator od prvog dana!" Čeda Jovanović nikad oštrije: Takvi gutači vatre nam izlaze poslednjih 10…

Kurir 22.02.2024
Pokret "Mi glas iz naroda" juče su napustili njegovi osnivači - Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić. Pokret je na svom sajtu saopštio da je "tokom procesa preobražaja pokreta" došlo do izvesnih nesporazuma unutar rukovodstva koje čini sedam… »
Mi - Glas iz naroda: Vlast radi na razbijanju pokreta, osnivamo stranku

Mi - Glas iz naroda: Vlast radi na razbijanju pokreta, osnivamo stranku

Beta 22.02.2024
Predstavnici Pokreta "Mi - Glas iz naroda" su danas saopštili u Beogradu da se ne može govoriti o raskolu u pokretu ako je pet od sedam osnivača i dalje tu, a samo dvojica su ih napustila, te da "na razbijanju pokreta radi vlast". Jedan od osnivača… »
"Nema predaje i povlačenja": Nestorović doneo konačnu odluku: Osniva novi pokret, otkrio kako će se zvati

"Nema predaje i povlačenja": Nestorović doneo konačnu odluku: Osniva novi pokret, otkrio kako će se zvati

Blic 22.02.2024
Branimir Nestorović osniva novi politički pokret, nakon što je napustio "Mi - glas iz naroda". Kako je naveo u saopštenju, pokret će se zvati "Pravi Mi". - Nema predaje i nema povlačenja! MI smo rešeni da apsolutno ostanemo dosledni našim… »
Nestorović: U procesu smo osnivanja stranke sa ljudima koji me podržavaju

Nestorović: U procesu smo osnivanja stranke sa ljudima koji me podržavaju

Politika 22.02.2024
Nosilac izborne liste "Mi-Glas iz naroda" Branimir Nestorović najavio je, nakon napuštanja pokreta "Mi - Glas iz naroda" zajedno s Aleksandrom Pavićem, da je u procesu osnivanja nove stranke sa ljudima koji ga podržavaju. Na sastanku sedam osnivača… »
Šapić o formiranju vlasti u Beogradu: Čekaćemo Nestorovića, ako ne bude većine novi izbori do 20. maja

Šapić o formiranju vlasti u Beogradu: Čekaćemo Nestorovića, ako ne bude većine novi izbori do 20. maja

Dnevnik 22.02.2024
BEOGRAD: Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić rekao je danas da će sačekati još devet dana odluku narodnog poslanika Branimira Nestorovića da se vidi da li ima prostora za dogovor, a da će se ako budu primorani i ne bude… »
Šapić: "Čekaćemo Nestorovića, ako ne bude većine novi izbori do 20. maja"

Šapić: "Čekaćemo Nestorovića, ako ne bude većine novi izbori do 20. maja"

Telegraf 22.02.2024
"Ako budemo primorani na nove izbore ići ćemo, borićemo se, izaći ćemo pred narod na najbolji mogući način" Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić rekao je danas da će sačekati još devet dana odluku narodnog poslanika… »
Nestorović: Niko ne može da me izbaci iz Pokreta jer sam "ovlašćeno lice"

Nestorović: Niko ne može da me izbaci iz Pokreta jer sam "ovlašćeno lice"

Insajder 22.02.2024
Poslanik izabran na listi "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da njega niko ne može da izbaci iz tog pokreta jer je on "ovlašćeno lice" što može, kako kaže, da se proveri i u Agenciji za privredne registre. U intervjuu za Hepi… »
Kako će se zvati novi Nestorovićev pokret i ko će biti u njemu?

Kako će se zvati novi Nestorovićev pokret i ko će biti u njemu?

Danas 22.02.2024
Branimir Nestorović osniva novu stranku koja će se zvati Pravi Mi, a uz njega će po svemu sudeći biti još šestoro osnivača – Aleksandar Pavić, dr Borislav Antonijević, Branko Lukić, Milovan Bajagić, Jelena Pavlović i Bogdana Koljević… »
Nestorović presekao: Pravi frakciju pokreta "Mi Glas iz naroda" - zvaće se "Pravi Mi"

Nestorović presekao: Pravi frakciju pokreta "Mi Glas iz naroda" - zvaće se "Pravi Mi"

Kurir 22.02.2024
Doktor Branimir Nestorović odlučio je da se odvoji i napravi frakciju pokreta "Mi Glas iz naroda", koji je će zvati Pravi Mi. Dešavanja u pokretu "Mi Glas iz naroda" su poslednja 24 časa glavna tema u zemlji, jer upravo od ovog pokreta zavisi i da li… »
Šapić saopštio koliko će čekati na Nestorovićevu odluku: "Gubimo dragoceno vreme"

Šapić saopštio koliko će čekati na Nestorovićevu odluku: "Gubimo dragoceno vreme"

Euronews 22.02.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da će lista oko Srpske napredne stranke "zbog legitimiteta i želje da u naredne četiti godine vodi Grad" sačekati devet dana da nosilac liste "Mi - Glas iz naroda"… »
Šapić: Potrebna nam je stabilnost za izazove ispred nas i velike stvari koje ćemo da uradimo

Šapić: Potrebna nam je stabilnost za izazove ispred nas i velike stvari koje ćemo da uradimo

Kurir 22.02.2024
Zbog legitimiteta i želje da sledeće četiri godine vodimo Beograd, da „damo gas do kraja” i u Beogradu za to vreme promenimo više nego za prethodnih 10, mi i dalje ostajemo pri tome da ćemo čekati gospodina Nestorovića, jer mislimo da on jedini… »
Nestorović presekao, napravio novi pokret! "Nema predaje i nema povlačenja", ovo su ljudi koji se navode kao osnivači

Nestorović presekao, napravio novi pokret! "Nema predaje i nema povlačenja", ovo su ljudi koji se navode kao osnivači

Mondo 22.02.2024
Nestorović je odlučio da se odvoji i napravi frakciju pokreta "Mi Glas iz naroda". Nestorović je odlučio da se odvoji i napravi frakciju pokreta "Mi Glas iz naroda". Dr Branimir Nestorović odlučio je da se odvoji i napravi frakciju pokreta "Mi Glas… »
Nestorović i Pavić u procesu osnivanja nove stranke: Politički prevrati u "Mi - Glas iz naroda"

Nestorović i Pavić u procesu osnivanja nove stranke: Politički prevrati u "Mi - Glas iz naroda"

NIN 22.02.2024
Nosilac izborne liste "Mi-Glas iz naroda" Branimir Nestorović najavio je, nakon napuštanja pokreta "Mi - Glas iz naroda" zajedno s Aleksandrom Pavićem, da je u procesu osnivanja nove stranke sa ljudima koji ga podržavaju. Na sastanku sedam osnivača… »
Janjić: Pokret „Mi – glas iz naroda“ opstaje, ne radi se o raskolu, napustila su nas samo dva osnivača

Janjić: Pokret „Mi – glas iz naroda“ opstaje, ne radi se o raskolu, napustila su nas samo dva osnivača

Nova 22.02.2024
Proces preobražaja pokreta "Mi - glas iz naroda". Ovom rečenicom se možda najbolje objašnjava šta se to dešava u međusobnim odnosima sedam osnivača ovog pokreta. Ko se naljutio, ko ga je napustio, ko je predsednik i ko sada rukovodi. Odgovore na… »
Nestorović odgovorio Pavloviću: Ne mogu da me isteraju iz pokreta, ja sam ovlašćeno lice u APR

Nestorović odgovorio Pavloviću: Ne mogu da me isteraju iz pokreta, ja sam ovlašćeno lice u APR

Danas 22.02.2024
Poslanik izabran na listi „Mi – glas iz naroda“ Branimir Nestorović izjavio je danas da njega niko ne može da izbaci iz tog pokreta jer je on „ovlašćeno lice“, što može da se proveri i u Agenciji za privredne registre. U intervjuu za Hepi… »
Nestorović: Ne mogu da me isteraju iz Mi – glas iz naroda, ja sam ovlašćeno lice u APR

Nestorović: Ne mogu da me isteraju iz Mi – glas iz naroda, ja sam ovlašćeno lice u APR

N1 Info 22.02.2024
Poslanik izabran na listi "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da njega niko ne može da izbaci iz tog pokreta, jer je on "ovlašćeno lice", što može da se proveri i u Agenciji za privredne registre. U intervjuu za Hepi… »
Nestorović: Ne mogu da me isteraju iz pokreta, ja sam ovlašćeno lice u APR

Nestorović: Ne mogu da me isteraju iz pokreta, ja sam ovlašćeno lice u APR

Beta 22.02.2024
Poslanik izabran na listi "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da njega niko ne može da izbaci iz tog pokreta jer je on "ovlašćeno lice", što može da se proveri i u Agenciji za privredne registre. U intervjuu za Hepi… »
"Nestorović i jerković ispadoše preletačevići": Kovač: Mi – Glas iz naroda se nije razišao, u nedelju izborna…

"Nestorović i jerković ispadoše preletačevići": Kovač: Mi – Glas iz naroda se nije razišao, u nedelju izborna…

Blic 22.02.2024
Jedan od sedam osnivača pokreta "Mi – Glas iz naroda“ Mitar Kovač izjavio je danas da se taj pokret nije razišao i da će u nedelju biti organizovana izborna skupština, radi prerastanja pokreta u stranku. Kovač je za televiziju Prva rekao da… »
Branimir Nestorović najavio da će praviti stranku

Branimir Nestorović najavio da će praviti stranku

Nova 22.02.2024
Nosilac izborne liste "Mi-Glas iz naroda" Branimir Nestorović najavio je, nakon napuštanja pokreta "Mi - Glas iz naroda" zajedno s Aleksandrom Pavićem, da će praviti stranku. Na sastanku sedam osnivača „Mi-Glas iz naroda“ u utorak, umesto da se… »
Nestorović: U procesu smo osnivanja stranke sa ljudima koji me podržavaju

Nestorović: U procesu smo osnivanja stranke sa ljudima koji me podržavaju

Pravda 22.02.2024
Nosilac izborne liste "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović najavio je, nakon raskola u pokretu "Mi - glas iz naroda" da je, zajedno s Aleksandrom Pavićem, u procesu osnivanja nove stranke sa ljudima koji ga podržavaju. Na sastanku sedam osnivača… »
Kovač: Mi – Glas iz naroda se nije razišao, u nedelju izborna skupština

Kovač: Mi – Glas iz naroda se nije razišao, u nedelju izborna skupština

Nedeljnik 22.02.2024
(Beta) – Jedan od sedam osnivača pokreta „Mi – Glas iz naroda“ Mitar Kovač izjavio je danas da se taj pokret nije razišao i da će u nedelju biti organizovana izborna skupština, radi prerastanja pokreta u stranku. Kovač je za televiziju Prva… »
Najsmešniji pokret na svetu

Najsmešniji pokret na svetu

Vreme 22.02.2024
Ako se dogodi da pokreta „MI – Glas iz naroda“ nema, ili da se od jednog napravilo tri pokreta, onda imamo tri grupe od po dva odbornika koji slobodno plutaju u baruštini srpske politike i doplivavaju do onih koji su najjači. Ako nema pokreta… »
Nestorović: Ne mogu da me isteraju iz pokreta, ja sam ovlašćeno lice u APR

Nestorović: Ne mogu da me isteraju iz pokreta, ja sam ovlašćeno lice u APR

Nedeljnik 22.02.2024
Poslanik izabran na listi „Mi – glas iz naroda„ Branimir Nestorović izjavio je danas da njega niko ne može da izbaci iz tog pokreta jer je on „ovlašćeno lice“, što može da se proveri i u Agenciji za privredne registre. Nestorović je rekao… »
Šapić: Ako ne bude većine u Beogradu, imaćemo izbore u maju i junu

Šapić: Ako ne bude većine u Beogradu, imaćemo izbore u maju i junu

Nedeljnik 22.02.2024
(Beta) – Kandidat za gradonačelnika Beograda Srpske napredne stranke Aleksandar Šapić izjavio je danas da će izbori za Skupštinu grada Beograda, ukoliko ne bude formirana većina do 1. marta, morati da budu ponovljeni oko 20. maja, dok izbori za… »
Nestorović demantuje da je napustio Mi-Glas iz naroda i poručuje u procesu smo osnivanja stranke sa ljudima koji me…

Nestorović demantuje da je napustio Mi-Glas iz naroda i poručuje u procesu smo osnivanja stranke sa ljudima koji me…

Dnevnik 22.02.2024
BEOGRAD: Nosilac izborne liste "Mi-Glas iz naroda" Branimir Nestorović najavio je, nakon napuštanja pokreta "Mi - Glas iz naroda" zajedno s Aleksandrom Pavićem, da je u procesu osnivanja nove stranke sa ljudima koji ga podržavaju. Na sastanku sedam… »
Kovač: U nedelju izborna skupština "Mi - glas iz naroda", Nestorović je ispao preletačević

Kovač: U nedelju izborna skupština "Mi - glas iz naroda", Nestorović je ispao preletačević

Radio 021 22.02.2024
Jedan od sedam osnivača pokreta "Mi - glas iz naroda" Mitar Kovač izjavio je da se taj pokret nije razišao i da će u nedelju biti organizovana izborna skupština, radi prerastanja pokreta u stranku. Kovač je za televiziju Prva rekao da jučerašnji… »
Šapić: Ako ne bude većine u Beogradu, imaćemo izbore u maju i junu

Šapić: Ako ne bude većine u Beogradu, imaćemo izbore u maju i junu

Radio sto plus 22.02.2024
“Tako zakon kaže. To je izlazak na izbore dva puta. Moramo da budemo svesni koliko je to novca, vremena, zastoja. I videćemo, možda opet dođemo u istu ovu situaciju (da ne možemo da formiramo većinu), pa će morati da se donesu neke odluke”… »
Saga se nastavlja! Optužbe bivših nestorovićevih saboraca ne jenjavaju! Otkrili i svoje dalje poteze

Saga se nastavlja! Optužbe bivših nestorovićevih saboraca ne jenjavaju! Otkrili i svoje dalje poteze

Kurir 22.02.2024
Jedan od sedam osnivača pokreta "Mi - Glas iz naroda" Mitar Kovač izjavio je danas da se taj pokret nije razišao i da će u nedelju biti organizovana izborna skupština, radi prerastanja pokreta u stranku. Kovač je za televiziju Prva rekao da… »
Nestorović: Ne mogu da me isteraju iz pokreta, ja sam ovlašćeno lice u APR

Nestorović: Ne mogu da me isteraju iz pokreta, ja sam ovlašćeno lice u APR

Novi magazin 22.02.2024
Poslanik izabran na listi "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da njega niko ne može da izbaci iz tog pokreta jer je on "ovlašćeno lice", što može da se proveri i u Agenciji za privredne registre. U intervjuu za Hepi… »
"Nestorović je hteo svu vlast za sebe!" General Kovač je jedan od osnivača pokreta, a sad doktora zove "preletačević"

"Nestorović je hteo svu vlast za sebe!" General Kovač je jedan od osnivača pokreta, a sad doktora zove "preletačević"

Mondo 22.02.2024
Mitar Kovač je penzionisani general-major Vojske Srbije i jedan od osnivača pokreta "Mi - glas iz naroda". Mitar Kovač je penzionisani general-major Vojske Srbije i jedan od osnivača pokreta "Mi - glas iz naroda". Jedan od sedam osnivača pokreta "Mi… »
Kovač: Mi - Glas iz naroda se nije razišao, u nedelju izborna skupština

Kovač: Mi - Glas iz naroda se nije razišao, u nedelju izborna skupština

Beta 22.02.2024
Jedan od sedam osnivača pokreta "Mi - Glas iz naroda" Mitar Kovač izjavio je danas da se taj pokret nije razišao i da će u nedelju biti organizovana izborna skupština, radi prerastanja pokreta u stranku. Kovač je za televiziju Prva rekao da… »
"Radili su Mi iza leđa": Nestorović o karambolu u "Mi -Glas naroda": Kap koja je prelila čašu bio je poziv čoveka iz…

"Radili su Mi iza leđa": Nestorović o karambolu u "Mi -Glas naroda": Kap koja je prelila čašu bio je poziv čoveka iz…

Blic 22.02.2024
Nosilac izborne liste "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović najavio je, nakon napuštanja pokreta zajedno s Aleksandrom Pavićem, da je u procesu osnivanja nove stranke sa ljudima koji ga podržavaju. Na sastanku sedam osnivača "Mi - Glas iz naroda"… »
Nestorović izneo šta planira: Osnivam stranku sa ljudima koji me podržavaju

Nestorović izneo šta planira: Osnivam stranku sa ljudima koji me podržavaju

Radio 021 22.02.2024
Nosilac izborne liste "Mi-glas iz naroda" Branimir Nestorović najavio je, nakon napuštanja pokreta zajedno s Aleksandrom Pavićem, da je u procesu osnivanja nove stranke sa ljudima koji ga podržavaju. Na sastanku sedam osnivača "Mi-glas iz naroda" u… »
Nestorović: U procesu smo osnivanja stranke sa ljudima koji me podržavaju

Nestorović: U procesu smo osnivanja stranke sa ljudima koji me podržavaju

Euronews 22.02.2024
Nosilac izborne liste "Mi-Glas iz naroda" Branimir Nestorović najavio je, nakon napuštanja pokreta "Mi - Glas iz naroda" zajedno s Aleksandrom Pavićem, da je u procesu osnivanja nove stranke sa ljudima koji ga podržavaju. Na sastanku sedam osnivača… »
Kovač: Mi – Glas iz naroda se nije razišao, u nedelju izborna skupština

Kovač: Mi – Glas iz naroda se nije razišao, u nedelju izborna skupština

Danas 22.02.2024
Jedan od sedam osnivača pokreta „Mi – Glas iz naroda“ Mitar Kovač izjavio je danas da se taj pokret nije razišao i da će u nedelju biti organizovana izborna skupština, radi prerastanja pokreta u stranku. Kovač je za televiziju Prva rekao da… »
Kovač: Mi - Glas iz naroda se nije razišao, u nedelju izborna skupština

Kovač: Mi - Glas iz naroda se nije razišao, u nedelju izborna skupština

Novi magazin 22.02.2024
Jedan od sedam osnivača pokreta "Mi - Glas iz naroda" Mitar Kovač izjavio je danas da se taj pokret nije razišao i da će u nedelju biti organizovana izborna skupština, radi prerastanja pokreta u stranku. Kovač je za televiziju Prva rekao da… »
Kovač: Nestorović je hteo da svu vlast u Pokretu prigrabi za sebe, a ispao je "preletačević"

Kovač: Nestorović je hteo da svu vlast u Pokretu prigrabi za sebe, a ispao je "preletačević"

NIN 22.02.2024
Mitar Kovač, jedan od sedam osnivača pokreta "Mi - Glas iz naroda", izjavio je danas da se taj pokret nije razišao i da će u nedelju biti organizovana izborna skupština, radi prerastanja pokreta u stranku. Kovač je za televiziju Prva rekao da… »
Kovač: Mi – Glas iz naroda se nije razišao, u nedelju izborna skupština

Kovač: Mi – Glas iz naroda se nije razišao, u nedelju izborna skupština

Radio sto plus 22.02.2024
Kovač je za televiziju Prva rekao da jučerašnji događaji i navodi da su pokret napustila dvojica osnivača, Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić, nisu poremetili njihove naredne aktivnosti, ali da predstavljaju veliki udar na pokret. Prema… »
Nestorović: U procesu smo osnivanja stranke sa ljudima koji me podržavaju

Nestorović: U procesu smo osnivanja stranke sa ljudima koji me podržavaju

Telegraf 22.02.2024
Na sastanku sedam osnivača "Mi-Glas iz naroda" u utorak, umesto da se odluči o prerastanju pokreta u stranku i njenom predsedniku, to udruženje su napustili Nestorović i Pavić. Nosilac izborne liste "Mi-Glas iz naroda" Branimir Nestorović najavio… »
"Slobodan pad i to na glavu": Rat saopštenjima u pokretu Mi-glas iz naroda! Šta o raskolu kaže Nestorović, a šta drugi…

"Slobodan pad i to na glavu": Rat saopštenjima u pokretu Mi-glas iz naroda! Šta o raskolu kaže Nestorović, a šta drugi…

Kurir 22.02.2024
Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić napustili su pokret "Mi - glas iz naroda", navedeno je u saopštenju ovog pokreta objavljenom na njihovom sajtu. Novonastala situacija je, prema oceni analitičara, početak kraja ove organizacije, a od budućih… »

Vesti dana »