Povezane vesti

"Obraz ne bi dozvolio da se lažira tako nešto" Breskvica brutalno iskrena: Sa MC Sajsi ne bih sigurno sela da popijem kafu...

"Obraz ne bi dozvolio da se lažira tako nešto" Breskvica brutalno iskrena: Sa MC Sajsi ne bih sigurno sela da popijem kafu...

Kurir 05.03.2024
Jedna od gošći u emisiji "Amidži šou" bila je Breskvica koja je bez dlake na jeziku pričala o " Pesmi za Evroviziju", žiriju, glasanju i euforiji fanova. - Želim da verujem da jeste, valjda obraz i vaspitanje nekome ne bi dozvolilo da lažira tako… »
Breskvica se javno obratila Sajsi MC: Nakon što joj je dala 0 bodova u finalu, pevačica joj uputila žestoku poruku

Breskvica se javno obratila Sajsi MC: Nakon što joj je dala 0 bodova u finalu, pevačica joj uputila žestoku poruku

Kurir 05.03.2024
Finalno veče "Pesme za Evroviziju" podiglo je mnogo prašine, a danima se najviše govori o Anđeli Ignjatović Breskvici i članici žirija Sajsi MC koja joj je dala nula poena. Nakon svog nastupa u finalu Breskvica je prvi put gostovala u emisiji… »
„Šta sam napravila, napravila sam“ Breskvica izjavila da se više neće prijavljivati na pze, a evo kako je…

„Šta sam napravila, napravila sam“ Breskvica izjavila da se više neće prijavljivati na pze, a evo kako je…

Dnevnik 05.03.2024
Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica gost je u emisiji "Ami Dži šou", a glavna tema večeri je takmičenje "Pesma za Evroviziju", koje je sada iza nas. Podsećamo, Breskvica je dobila najviše poena publike, ali pobedu nije odnela, već je završila… »
„I oni koji me ne vole, meni doprinose“: Breskvica o PZE, fami koja se podigla i nastanku pesme „Gnezdo orlovo“

„I oni koji me ne vole, meni doprinose“: Breskvica o PZE, fami koja se podigla i nastanku pesme „Gnezdo orlovo“

Nova 05.03.2024
Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica zauzela je drugo mesto na Pesmi za Evroviziju sa svojom pesmom "Gnezdo orlovo". Ona je sada gostovala u emisiji AmiG Show i otkrila da je zadovoljna plasmanom. „Odlično sam. Ja sam presrećna, jako sam ponosna… »
"To nije nacionalistička pesma" Breskvica konačno rešila misteriju: Očekivala sam frku i da će se svađati

"To nije nacionalistička pesma" Breskvica konačno rešila misteriju: Očekivala sam frku i da će se svađati

Kurir 05.03.2024
Gošća u emisiji "Amidži šou" bila je Breskvica koja je konačno rešila da progovori o svom nastupu na " Pesmi za Evroviziju". - Odlično se osećam. Ja sam presrećna zbog toga kako sam odradila nastup i kako sam pevala, ponosna sam na svoj tim -… »
"Nikada više na Pesmu za Evroviziju" Breskvica o glasanju i Sajsi MC - Nisam ni videla 0 bodova, rekli su mi!

"Nikada više na Pesmu za Evroviziju" Breskvica o glasanju i Sajsi MC - Nisam ni videla 0 bodova, rekli su mi!

Mondo 05.03.2024
Breskvica u emisiji AmiG šou komentarisala Pesmu za Evroviziju i glasanje žirija. Breskvica u emisiji AmiG šou komentarisala Pesmu za Evroviziju i glasanje žirija Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica napravila je pometnju numerom "Gnezdo orlovo"… »
Muž MC Sajsi na udaru grobara zbog breskvice! Krsmi šalju pretnje i uvrede zbog 0 bodova: Razvedi se, tvoja žena nas je…

Muž MC Sajsi na udaru grobara zbog breskvice! Krsmi šalju pretnje i uvrede zbog 0 bodova: Razvedi se, tvoja žena nas je…

Kurir 05.03.2024
Nakon što je tokom finalne večeri festivala "Pesma za Evroviziju" članica stručnog žirija Ivana Rašić, alijas MC Sajsi, Teodori Pavlovskoj - Teya Dori dala 12, a Anđeli Ignjatović Breskvici nula poena, te je time presudila da pobedi pesma… »
(Video): Majka pobednice Beovizije za "Blic" otkrila nepoznate detalje privatnog života: "Dala sam otkaz da bih je školovala"

(Video): Majka pobednice Beovizije za "Blic" otkrila nepoznate detalje privatnog života: "Dala sam otkaz da bih je školovala"

Blic 05.03.2024
Teodora Pavlovska, poznatija kao Teya Dora, predstavljaće Srbiju na predstojećem takmičenju za najbolju pesmu Evrovizije. Iako je Teya postala planetarno poznata nakon što je snimila pesmu "Džanum", o njenom privatnom životu se malo zna. Mlada… »
Dala joj 0 poena u finalu pesme za Evroviziju! Breskvica prvi put se javno obratila Sajsi MC

Dala joj 0 poena u finalu pesme za Evroviziju! Breskvica prvi put se javno obratila Sajsi MC

Mondo 05.03.2024
Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica imala poruku za reperku Sajsi MC. Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica imala poruku za reperku Sajsi MC Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica, koja je od objave numera koje će se naći u izboru za predstavnika… »
Breskvica odbrusila Sajsi MC zbog nula bodova na PZE: „Nadam se da joj…“

Breskvica odbrusila Sajsi MC zbog nula bodova na PZE: „Nadam se da joj…“

Nova 05.03.2024
Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica važila je za jednog od favorita na Pesmi za Evroviziju sa svojom pesmom "Gnezdo orlovo". Međutim, trijumfovala je Teya Tora sa numerom „Ramonda“, a kako su glasovi stručnog žirija bili odlučujući… »
Breskvica se javno obratila Sajsi MC: Nakon što joj je u finalu pze dala nula poenta, pevačica poručila samo jedno

Breskvica se javno obratila Sajsi MC: Nakon što joj je u finalu pze dala nula poenta, pevačica poručila samo jedno

Blic 05.03.2024
Finalno veče "Pesme za Evroviziju" podiglo je mnogo prašine, a danima se najviše govori o Anđeli Ignjatović Breskvici i članici žirija Sajsi MC koja joj je dala nula poena. Nakon svog nastupa u finalu Breskvica je prvi put gostovala u emisiji… »
Žika Zana otkrio detalje glasanja u finalu takmičenja Pesma za Evroviziju

Žika Zana otkrio detalje glasanja u finalu takmičenja Pesma za Evroviziju

Danas 05.03.2024
Srbija je u subotu izabrala predstavnika za Evroviziju, a strasti se još uvek ne stišavaju, pa je Zoran Živanović – Žika Zana, jedan od članova žirija, otkrio neke nove detalje. Pobeda Tee Dore i pesme „Ramonda“ dovela je i do pokretanja… »
"Nisam videla da njen orao nad Kosovom leti": Olivera Kovačević o Breskvici i pretnjama na Beoviziji: "Mariji Šerifović…

"Nisam videla da njen orao nad Kosovom leti": Olivera Kovačević o Breskvici i pretnjama na Beoviziji: "Mariji Šerifović…

Blic 05.03.2024
Urednica i supervizorka "Pesme za Evroviziju", Olivera Kovačević progovorila je o medijskoj hajki koja se podigla zbog takmičenja u kom je pobedu odnela Teya Dora sa pesmom "Ramonda", dok je Anđela Ignjatović Breskvica sa pesmom "Gnezdo orlovo"… »
"Nije mi bila favorit, nisam očekivao njenu pobedu, dao sam joj poene zbog..." Član žirija pze iznenađen pobedom Teye Dore

"Nije mi bila favorit, nisam očekivao njenu pobedu, dao sam joj poene zbog..." Član žirija pze iznenađen pobedom Teye Dore

Kurir 05.03.2024
Jedan od članova stručnog žirija u finalu takmičenja "Pesme za Evroviziju", bio je kompozitor i muzički producent Aleksandar Sedlar. Postojala su brojna komentarisanja kako je Anđela Ignjatović Breskvica pokradena, te je žiri namerno nije podržao… »
"Glasa se iz sopstvenog senzibiliteta": Aleksandar Sedlar otkrio kako je funkcionisao žiri na pze, pa potkačio Teya Doru…

"Glasa se iz sopstvenog senzibiliteta": Aleksandar Sedlar otkrio kako je funkcionisao žiri na pze, pa potkačio Teya Doru…

Blic 05.03.2024
"Pesma za Evroviziju" i dalje je glavna tema u javnosti, pogotovo kada je reč o članovima žirija i njihovim odlukama glasanja. S tim u vezi sada se oglasio kompozitor i muzički producent Aleksandar Sedlar, jedan od članova žirija, te otkrio da je… »
Milica Zavetnica u okršaju sa majkom pobednice PZE Teya Dore, prozvala i Sajsi MC: „Teško nama ako je ona struka“

Milica Zavetnica u okršaju sa majkom pobednice PZE Teya Dore, prozvala i Sajsi MC: „Teško nama ako je ona struka“

Nova 05.03.2024
Okršaj zbog PZE, pale i teške reči. Jasna Jojić i Milica Đurđević Stamenkovski razmenile su mišljenja jutroj u juranjem programu na Prvoj TV, gde su obe gostovale na temu – da li je nacionalna tema kada je reč o Srbiji neophodna na Evroviziji… »
Okršaj u programu uživo! Zaratile majka Teya Dore i Milica Zavetnica: "Teško nama ako je Sajsi struka", Jasna odbrusila: "Za…

Okršaj u programu uživo! Zaratile majka Teya Dore i Milica Zavetnica: "Teško nama ako je Sajsi struka", Jasna odbrusila: "Za…

Blic 05.03.2024
Pevačica Anđela Ignjatović poznatija kao Breskvica u subotu je na "Pesmi za Evroviziju" odnela drugo mesto, dok je pobedila Teya Dora sa pesmom "Ramonda", a strasti se od finala pomenutog takmičenja ne smiruju. Majka Teya Dore, Jasna Jojić, i Milica… »
"Nisam sa zadovoljstvom prihvatio ulogu člana žirija": Žika Zana otkrio detalje glasanja u finalu Beovizije: "Nije mi se…

"Nisam sa zadovoljstvom prihvatio ulogu člana žirija": Žika Zana otkrio detalje glasanja u finalu Beovizije: "Nije mi se…

Blic 05.03.2024
U subotu je održano finale "Pesme za Evroviziju 2024", na kojem je Srbija odlučila da je Teya Dora pobednik sa numerom "Ramonda". Stručni žiri su činili: Žika Zana, Sajsi Mc, Dejan Petrović, Aleksandar Sedlar, i predsednik žirija je Marija… »
Žestok okršaj u studiju zbog pze! Teya Dorina mama: Za Breskvicu su glasali amateri! Milica: Teško nama ako je Sajsi struka!

Žestok okršaj u studiju zbog pze! Teya Dorina mama: Za Breskvicu su glasali amateri! Milica: Teško nama ako je Sajsi struka!

Kurir 05.03.2024
Jasna Jojić i Milica Đurđević Stamenkovski razmenile su mišljenja, gde su obe gostovale na temu - da li je nacionalna tema kada je reč o Srbiji neophodna na Evroviziji. Povod za priču na ovu temu jeste i pobuna određenog dela javnosti koja smatra… »
Sajsi o pretnjama posle pze! Breskvici dala nula poena i navukla gnev: "Izgleda kao da smo na korak do građanskog rata"

Sajsi o pretnjama posle pze! Breskvici dala nula poena i navukla gnev: "Izgleda kao da smo na korak do građanskog rata"

Mondo 05.03.2024
Favoriti za pobedu na "Pesmi za Evroviziju 2024" bili su Anđela Ignjatović Breskvica i Teya Dora, a pobedu je odnela Teya i pesma "Ramonda". Favoriti za pobedu na "Pesmi za Evroviziju 2024" bili su Anđela Ignjatović Breskvica i Teya Dora, a pobedu je… »
Žestoka rasprava oko breskvice i Teya Dore! Zaratili uživo u programu, pevačicina majka poručila: "Mi smo pogan narod!"

Žestoka rasprava oko breskvice i Teya Dore! Zaratili uživo u programu, pevačicina majka poručila: "Mi smo pogan narod!"

Mondo 05.03.2024
Strasti oko glasanja i izbora pobednika koji će predstavljati Srbiju na Evroviziji se ne smiruju! Majka Teya Dore i Milica Zavetnica gostovale su jutros u emisiji u kojoj se povela diskusija o ovoj temi. Strasti oko glasanja i izbora pobednika koji će… »
Majka Teya Dore progovorila o ćerkinom uspehu, ali i o breskvici: Ova stvar je sve preokrenula! Video

Majka Teya Dore progovorila o ćerkinom uspehu, ali i o breskvici: Ova stvar je sve preokrenula! Video

Mondo 05.03.2024
Majka Teya Dore, Jasna Jojić, bila joj je najveća podrška tokom priprema za takmičenje. Majka Teya Dore, Jasna Jojić, bila joj je najveća podrška tokom priprema za takmičenje. Nakon što je završeno finale takmičenja pesma za Evroviziju, na kom… »
Majka teya dore ekskluzivno za Kurir: Nije razmišljala o prijavi, ova stvar je sve preokrenula! Stizale su joj poruke iz…

Majka teya dore ekskluzivno za Kurir: Nije razmišljala o prijavi, ova stvar je sve preokrenula! Stizale su joj poruke iz…

Kurir 05.03.2024
Nakon što je završeno finale takmičenja pesma za Evroviziju, na kom je pobedu odnela Teodora sa numerom "Ramonda", ekskluzivno za kamere Kurir televizije govorila je majka pobednice Jasna Jojić, novinarka i etnolog​​​​​​​. Ona se tokom… »

Vesti dana »