Povezane vesti

Ovo što se desilo Đokoviću nije viđeno više od 50 godina, podatak koji sve ostavlja u neverici

Ovo što se desilo Đokoviću nije viđeno više od 50 godina, podatak koji sve ostavlja u neverici

Nova 13.04.2024
Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Monte Karla, pošto je u polufinalu posle velike borbe poražen od strane Kaspera Rudau tri seta rezultatom 6:4, 1:6, 6:4. Osim što nije uspeo da se plasira u finale, Đoković je postao i deo istorije… »
Oglasio se Đoković: "Nije lako..." FOTO

Oglasio se Đoković: "Nije lako..." FOTO

B92 13.04.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković oglasio se još jednom nakon poraza u polufinalu Mastersa u Monte Karlu. On je u borbi za finale izgubio od Norvežanina Kaspera Ruda, posle dva sata i 18 minuta, rezultatom 6:4, 1:6, 6:4. Novak je po završetku… »
Trenutak kada je Novaku pukao film: Navijač se razdrao usred poena, a Nole ga je „pozdravio“ sočnim psovkama (video)

Trenutak kada je Novaku pukao film: Navijač se razdrao usred poena, a Nole ga je „pozdravio“ sočnim psovkama (video)

Hot sport 13.04.2024
Sve je moglo da se čuje u prenosu… Novak Đoković je poražen u meču polufinala Mastersa u Monte Karlu od norveškog tenisera Kaspera Ruda, 1:2 (4:6, 6:1, 6:4) u setovima. Svega je bilo u ovom meču, ipak, jedan trenutak posebno privlači pažnju… »
Đoković se oglasio posebnom porukom nakon poraza: „Nikada nije lako…“

Đoković se oglasio posebnom porukom nakon poraza: „Nikada nije lako…“

Nova 13.04.2024
Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale mastersa u Monte Karlu Njega je u polufinalu zaustavio Kasper Rud posle velike borbe u tri seta. Rud je slavio rezultatom 6:4, 1:6, 6:4 i tako izborio finale u kojem će protiv Stefanosa Cicipasa igrati za… »
Na ovo se čekalo više od 50 godina: Rud pobedio Đokovića i ušao u istoriju tenisa (foto)

Na ovo se čekalo više od 50 godina: Rud pobedio Đokovića i ušao u istoriju tenisa (foto)

Hot sport 13.04.2024
Poslednji put kada se to desilo bilo je 1973. godine Novak Đoković je poražen u meču polufinala Mastersa u Monte Karlu od norveškog tenisera Kaspera Ruda, 1:2 (4:6, 6:1, 6:4) u setovima. Kasper Rud ne samo što je ostvario najveću pobedu karijeri… »
Cicipas: Jedan od najboljih prvih setova na šljaci

Cicipas: Jedan od najboljih prvih setova na šljaci

B92 13.04.2024
Stefanos Cicipas je prikazao veoma dobru igru u polufinalu turnira u Monte Karlu. Grčki teniser je posle velike borbe pobedio Janika Sinera sa 6:4, 3:6, 6:4 i sada će u finalu igrati sa boljim iz duela Đoković - Rud. Na konferenciji za medije, Cicipas… »
Novak: ''Razočaran sam. Ovo je ta sezona...''

Novak: ''Razočaran sam. Ovo je ta sezona...''

Sportske.net 13.04.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale turnira u Monte Karlu, pošto je danas posle dva sata i 17 minuta borbe poražen od Norvežanina Kaspera Ruda sa 2:1 u setovima. Rud će se za titulu sutra boriti protiv Stefanosa… »
Novak otvoreno o nastavku sezone: „Razočaran sam zbog poraza, postavio sam visoke standarde“

Novak otvoreno o nastavku sezone: „Razočaran sam zbog poraza, postavio sam visoke standarde“

Hot sport 13.04.2024
„Ima i dobrih stvari koje nosim sa ovog turnira“ Novak Đoković je poražen u meču polufinala Mastersa u Monte Karlu od norveškog tenisera Kaspera Ruda, 1:2 (4:6, 6:1, 6:4) u setovima. Posle meča, prvi reket sveta, izneo je svoje utiske. –… »
Đoković: Razočaran sam, sem tog poslednjeg udarca, zaslužio sam pobedu

Đoković: Razočaran sam, sem tog poslednjeg udarca, zaslužio sam pobedu

Sportski žurnal 13.04.2024
Navikao sam na veoma visoke standarde u smislu očekivanja i rezultata i to što još uvek nemam titulu ove godine, u poređenju sa poslednjih recimo 15 godina, nije sjajna sezona. Kasper Rud je prvi put u karijeri pobedio Novaka Đokovića, iz šestog… »
Tajac... A onda je Nole progovorio: Ovako je Novak Đoković reagovao posle poraza od Ruda i još jednog turnira na kome je…

Tajac... A onda je Nole progovorio: Ovako je Novak Đoković reagovao posle poraza od Ruda i još jednog turnira na kome je…

Večernje novosti 13.04.2024
Novak Đoković bi, svakako, želeo da su mu rezultati u 2024. godini bolji nego što jesu. To i ne krija, ali posle novog poraza - ipak pronalazi razlog za optimnizam. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Đoković je izgubio od Kaspera Ruda u polufinalu mastersa… »
"Ne!" Posle ovog pitanja Novak Đoković je napustio konferenciju za štampu (video)

"Ne!" Posle ovog pitanja Novak Đoković je napustio konferenciju za štampu (video)

Večernje novosti 13.04.2024
Novak Đoković je priželjkivao da mu, konačno, u 2024. godini rezultati omoguće ulazak u jedno finale. To nije bio slučaj ni u Monte Karlu, gde se desila zanimljiva konferencija za štampu najboljeg na svetu, posle njegove eliminacije. FOTO… »
Najgori početak sezone Novaka Đokovića! Meseci prolaze, a mučenje traje - pali se alarm!

Najgori početak sezone Novaka Đokovića! Meseci prolaze, a mučenje traje - pali se alarm!

Mondo 13.04.2024
Od 2006. nije se dogodilo da do maja ne odigra nijedno finale. Od 2006. nije se dogodilo da do maja ne odigra nijedno finale. Novak Đoković sigurno neće osvojiti trofej u prva četiri meseca 2024. godine. Nakon poraza u polufinalu Monte Karla protiv… »
Poraz Đokovića i Sinera u Monte karlu menja ATP listu: Evo kako će ona izgledati od ponedeljka

Poraz Đokovića i Sinera u Monte karlu menja ATP listu: Evo kako će ona izgledati od ponedeljka

Kurir 13.04.2024
Poraz Novaka Đokovića u polufinalu Monte Karla od Kaspera Ruda teško je pao svim njegovim navijačima. Novak je tako produžio sezonu bez osvojenog trofeja. Ipak, nije sve tako crno. Novak je profitirao u današnjem danu pošto je uvećao prednost na… »
Đoković zaustavljen u polufinalu, duplom greškom poslao Ruda u finale Monte Karla

Đoković zaustavljen u polufinalu, duplom greškom poslao Ruda u finale Monte Karla

Dnevnik 13.04.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Mastersa u Monte Karlu. Norvežanin Kasper Rud je slavio posle dva sata i 18 minuta, rezultatom 6:4, 1:6, 6:4. Rud će za trofej igrati sa Stefanosom Cicipasom, koji je eliminisao… »

Vesti dana »