Povezane vesti

"Komšinice draga..." komšija bojane koga svi znamo se oprostio Od voditeljke: Objavio njenu sliku i uputio joj ove reči

"Komšinice draga..." komšija bojane koga svi znamo se oprostio Od voditeljke: Objavio njenu sliku i uputio joj ove reči

Kurir 21.04.2024
Vest da je bivša voditeljka Bojana Janković iznenada preminula, rastužila je mnoge. Tužnu vest potvrdila je i njena porodica, koja je zamolila za mir. "Porodica potvrđuje da je Bojana iznenadno preminula danas i iako razume da je ona medijima… »
"Možda mi je to mana, ne znam": Pokojna voditeljka Bojana Nikolić je godinama izbegavala da se povinuje trendovima: "Nije u…

"Možda mi je to mana, ne znam": Pokojna voditeljka Bojana Nikolić je godinama izbegavala da se povinuje trendovima: "Nije u…

Blic 21.04.2024
Nekadašnja voditeljka Bojana Janković preminula je prekjuče, 19. aprila, u 46. godini života. Bojanino telo pronađeno je u petak oko 19 časova i poslato je na obdukciju. Poznata je po emisijama "Siti" i "Siti klub" na "Pinku", a godinama je… »
(Foto) Bojana Janković je u Americi provodila vreme sa Kim Kardašijan: Pokojna voditeljka je ovako pričala o slavnoj…

(Foto) Bojana Janković je u Americi provodila vreme sa Kim Kardašijan: Pokojna voditeljka je ovako pričala o slavnoj…

Blic 21.04.2024
Nekadašnja voditeljka Bojana Janković preminula je prekjuče, 19. aprila, u 46. godini. Bojanino telo pronađeno je u petak oko 19 časova i poslato je na obdukciju. Bojanu ćemo najviše pamtiti po kultnoj emisiji "Siti Klub" na televiziji "Pink". Malo… »
"Komšinice draga": Oglasio se Uroš Ćertić koji je živeo u blizini Bojane Janković: Ovim rečima se oprostio od voditeljke

"Komšinice draga": Oglasio se Uroš Ćertić koji je živeo u blizini Bojane Janković: Ovim rečima se oprostio od voditeljke

Blic 20.04.2024
Nekadašnja voditeljka Bojana Janković preminula je juče, 19. aprila u 46. godini. Bojanino telo pronađeno je sinoć oko 19 časova i poslato je na obdukciju. Od voditeljke se danas pored brojnih prijatelja oprostio i kaskader i bivši rijaliti igrač… »

Vesti dana »