Povezane vesti

Sve je vodilo do kraha braka, na kraju se dogodio bolan razvod! Dijana je krivicu prebacila na mene (FOTO)

Sve je vodilo do kraha braka, na kraju se dogodio bolan razvod! Dijana je krivicu prebacila na mene (FOTO)

Story 25.04.2024
Dijana Đoković razvod kao i mnoge druge porodične tajne vešto skriva. Za razliku od nje, koja ne voli previše da se izlaže javnosti, još manje da za medije govori, postoje članovi njene brojne porodice koji su vrlo otvoreni i rado komuniciraju sa… »
Došlo je do razvoda, Dijana je krivicu prebacila na mene, ali za svađu je potrebno dvoje

Došlo je do razvoda, Dijana je krivicu prebacila na mene, ali za svađu je potrebno dvoje

Svet & Skandal 25.04.2024
Deda Novaka Đokovića otkrio porodične tajne Dijana Đoković, majka Novaka Đokovića, najboljeg svetskog tenisera svih vremena, danas je srećna i ostvarena žena, međutim, iza nje su brojne teške godine o kojima je jednom prilikom govorio njen otac… »
"Dijana mi to nije oprostila!" Deda Novaka Đokovića decenijama nije pričao sa ćerkom

"Dijana mi to nije oprostila!" Deda Novaka Đokovića decenijama nije pričao sa ćerkom

Mondo 25.04.2024
Nepoznati detalji iz porodičnih odnosa porodice Đoković. Nepoznati detalji iz porodičnih odnosa porodice Đoković. Detalji života porodice Đoković intrigaru domaću, ali i svetsku javnost, a kako važe za skladnu porodicu koja se podržava i uvek… »
"Dijana je krivicu prebacivala na mene, nije mi oprostila": Deda Novaka Đokovića nije pričao sa ćerkom decenijama, ovo je…

"Dijana je krivicu prebacivala na mene, nije mi oprostila": Deda Novaka Đokovića nije pričao sa ćerkom decenijama, ovo je…

Kurir 25.04.2024
Majka najboljeg tenisera sveta Dijana Đoković, nakon razvoda roditelja, nije pričala sa ocem, a danas je njihov odnos u najboljem redu. Zdenko Žagar, je svojevremeno u jednom intervjuu, pričao o razvodu od Dijanine majke, a kako je tada istakao, ona… »
"Dijana je krivicu prebacivala na mene, to mi nije oprostila": Deda Novaka Đokovića nije pričao sa ćerkom nakon razvoda od…

"Dijana je krivicu prebacivala na mene, to mi nije oprostila": Deda Novaka Đokovića nije pričao sa ćerkom nakon razvoda od…

Blic 25.04.2024
Majka najboljeg tenisera sveta, Dijana Đoković, nakon razvoda roditelja nije pričala sa ocem, a danas je njihov odnos u najboljem redu. Zdenko Žagar, je svojevremeno u jednom intervjuu, pričao o razvodu od Dijanine majke, a kako je tada istakao, ona… »

Vesti dana »