Povezane vesti

Totalna dominacija: Jelena Karleuša izašla iz sudnice, pa rekla samo jednu rečenicu (FOTO)

Totalna dominacija: Jelena Karleuša izašla iz sudnice, pa rekla samo jednu rečenicu (FOTO)

Story 25.04.2024
Jelena Karleuša na sudu se pojavila u spektakularnom crno-belom izdanju. Odevena u crne pantalone dubokog struka i belu košulju, izgledala je savršeno. Svoj autfit začinila je crnim modnim detaljima, kravatom, šeširom i naočarima za sunce. Opis… »
Jelena Karleuša ponovo na suđenju sa Cecom Ražnatović: Tužila me jer sam rekla da je ološ!

Jelena Karleuša ponovo na suđenju sa Cecom Ražnatović: Tužila me jer sam rekla da je ološ!

Svet plus 25.04.2024
Jelena Karleuša, danas je ponovo prisustvovala suđenju na osnovu tužbe koju je protiv nje podnela Svetlana Ceca Ražnatović. Pop diva pojavila na ročištu u kombinaciji kojom je sve ostavila bez daha. Na sebi je imala crne pantalone, belu košulju sa… »
"Tužila me je jer sam rekla da je ološ" Nastavlja se suđenje: Karleuša oštro o Ražnatovićevoj! Bilo je kratko i slatko

"Tužila me je jer sam rekla da je ološ" Nastavlja se suđenje: Karleuša oštro o Ražnatovićevoj! Bilo je kratko i slatko

Kurir 25.04.2024
Jelena Karleuša i Svetlana Ceca Ražnatović godinama unazad vode medijske ratove, a zbog izgovorenih reči puno puta su se našle na sudu. Ovaj put, Ceca ju je tužila zbog uvrede, ali se na današnjem ročištu nije pojavila. - Danas je bilo ročište… »
JK ponovo uvredila Cecu, ali ovako žestok odgovor nije očekivala: Ražnatovićka više ne da na svoj obraz

JK ponovo uvredila Cecu, ali ovako žestok odgovor nije očekivala: Ražnatovićka više ne da na svoj obraz

Svet & Skandal 25.04.2024
Jelena Karleuša i Ceca Ražnatović na sudu ponovo Ceca Ražnatović i Jelena Karleuša godinama su u sukobu, a zbog nekih prozivki koji je pop diva iznela na račun koleginice i njene porodice više puta su završavale na sudu. Ata images Jelena… »

Vesti dana »