Povezane vesti

Šapić: Svoja nacionalna uverenja neću promeniti, makar nikad više ne bio na vlasti

Šapić: Svoja nacionalna uverenja neću promeniti, makar nikad više ne bio na vlasti

Blic pre 15 dana
Aleksandar Šapić, predsednik privremenog organa Beograda kaže da mu često kažu da se bavi nacionalnim temama koje nemaju veze sa građanima na lokalu. - Kada kažem da Beograd treba da ima srpskog gradonačelnika koji neće da se snebiva da kaže da… »
Šapić odgovorio na kritike: Svoja nacionalna uverenja promeniti neću makar nikad više ne bio na vlasti

Šapić odgovorio na kritike: Svoja nacionalna uverenja promeniti neću makar nikad više ne bio na vlasti

Alo pre 15 dana
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić je odgovorio na kritike da se bavi nacionalnom, a ne lokalnom politikom. -Kažu mi da se bavim nacionalnim temama koje nemaju veze sa građanima na lokalu. Kada kažem da Beograd treba da ima… »
Šapić: Svoja nacionalna uverenja promeniti neću makar nikad više ne bio na vlasti

Šapić: Svoja nacionalna uverenja promeniti neću makar nikad više ne bio na vlasti

B92 pre 15 dana
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da neće promeniti svoja nacionalna uverenja. "Kažu mi da se bavim nacionalnim temama koje nemaju veze sa građanima na lokalu. Kada kažem da Beograd treba da ima srpskog… »
Aleksandar Šapić: Svoja nacionalna uverenja promeniti neću makar nikad više ne bio na vlasti

Aleksandar Šapić: Svoja nacionalna uverenja promeniti neću makar nikad više ne bio na vlasti

Telegraf pre 15 dana
"Od izuzetne važnosti je kako će se buduća beogradska vlast postaviti u odnosu na ključne nacionalne teme" "Kažu mi da se bavim nacionalnim temama koje nemaju veze sa građanima na lokalu. Kada kažem da Beograd treba da ima srpskog gradonačelnika… »

Vesti dana »