Povezane vesti

Vučević odbrusio Aleksiću: Vi ste mi juče rekli da ubrzam kada sam govorio o Kosovu i Metohiji i da to nije važno…

Vučević odbrusio Aleksiću: Vi ste mi juče rekli da ubrzam kada sam govorio o Kosovu i Metohiji i da to nije važno…

Dnevnik pre 15 dana
Poslanici Narodne skupštine jutros su nastavili raspravu o izboru nove Vlade Srbije, a u parlamentu su mandatar Miloš Vučević, kao i kandidati za ministre. Mandatar Miloš Vučević odgovorio je poslaniku Miroslavu Aleksiću koji ga je optužio da… »
Vučević Aleksiću: Nudili ste se 2016. godine da budete sa nama u koaliciji

Vučević Aleksiću: Nudili ste se 2016. godine da budete sa nama u koaliciji

Politika pre 14 dana
Mandatar za sastav vlade i predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević izjavio je danas, posle kritika poslanika Narodnog pokreta Srbije Miroslava Aleksića na račun kandidata za ministre, da se upravo on „nudio” 2016. godine da bude sa… »
Aleksiću smetaju: Korupcija, Macura i Đurđević Stamenkovski (video)

Aleksiću smetaju: Korupcija, Macura i Đurđević Stamenkovski (video)

Pravda pre 14 dana
Predsednik Narodnog pokreta Srbije Miroslav Aleksić izjavio je da je nova Vlada Srbije rekorder po broju ministara, a da je u ekspozeu mandatara za njen sastav Miloša Vučevića borba protiv kriminala i korupcije na poslednjem mestu. "Bajden ima 15… »
Rasprava vučevića i Aleksića u skupštini: "Nudili ste se da budete sa nama u koaliciji"

Rasprava vučevića i Aleksića u skupštini: "Nudili ste se da budete sa nama u koaliciji"

Blic pre 15 dana
Mandatar za sastav vlade i predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević izjavio je danas, posle kritika poslanika Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miroslava Aleksića na račun kandidata za ministre, da se upravo on "nudio" 2016. godine da bude sa… »
Nudili ste nam se 2016. Za koaliciju! Miloš Vučević razotkrio Aleksićevu tajnu! Burno u skupštini

Nudili ste nam se 2016. Za koaliciju! Miloš Vučević razotkrio Aleksićevu tajnu! Burno u skupštini

Kurir pre 15 dana
Poslanici Skupštine Srbije nastavili su danas raspravu o izboru nove vlade Srbije, a u par navrata došlo je do oštrih replika između predstavnika vlasti i opozicije. Miloš Vučević, mandatar za sastav nove vlade, nije oćutao na prozivke Miroslava… »
Miloš Vučević raskrinkao aleksića: Vi ste mi juče rekli da ubrzam kada sam govorio o Kosovu i Metohiji, da to nije važno!

Miloš Vučević raskrinkao aleksića: Vi ste mi juče rekli da ubrzam kada sam govorio o Kosovu i Metohiji, da to nije važno!

Kurir pre 15 dana
Miloš Vučević, mandatar za sastav nove Vlade, odgovorio je danas poslaniku Miroslavu Aleksiću koji ga je optužio da prilikom iznošenja ekspozea o mnogim temama nije pričao. - Kažete ništa nisam rekao u ekspozeu o mnogim temama. Vi lično me niste… »
Vučević: Katastrofa je za vojsku da postoje vojni sindikati, Novica Antić uhapšen zbog sumnje da je zloupotrebio novac

Vučević: Katastrofa je za vojsku da postoje vojni sindikati, Novica Antić uhapšen zbog sumnje da je zloupotrebio novac

Danas pre 15 dana
Mandatar za sastav nove vlade Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da je „katastrofa za vojsku da postoje vojni sindikati“, ali da predsednik Vojnog sindikata Srbije Novica Antić nije uhapšen zbog njegovog stava, nego zbog sumnje da je… »

Vesti dana »