Povezane vesti

Ode točak! Ovakav prizor retko se viđa: Čoveku odleteo točak usred vožnje u blizini hotela Moskva (video)

Ode točak! Ovakav prizor retko se viđa: Čoveku odleteo točak usred vožnje u blizini hotela Moskva (video)

Kurir pre 14 dana
BEOGRAD - Čoveku upravo odleteo točak usred vožnje u blizini hotela Moskva, glasi opis prizora koji je kamerom zabeležen danas u centru Beograda i objavljen na popularnoj beogradskoj Instagram stranici... View this post on Instagram A post shared by… »
"Prijatelju, jel' ono naš točak" Usred vožnje u centru Beograda čoveku odleteo deo sa automobila, samo se zakotrljao…

"Prijatelju, jel' ono naš točak" Usred vožnje u centru Beograda čoveku odleteo deo sa automobila, samo se zakotrljao…

Alo pre 14 dana
Za neke jeziv, za druge smešan prizor zabeležen je danas u centru Beograda, kada je čoveku usred vožnje otpao točak sa automobila. Na snimku koji je objavila stranica Moj_Beograd može se videti kako se otpali točak kotrlja na trotoaru. A post… »
"Prijatelju, je li ono naš: Točak?" Incident kod hotela Moskva: Točak odleteo s automobila usred vožnje (video)

"Prijatelju, je li ono naš: Točak?" Incident kod hotela Moskva: Točak odleteo s automobila usred vožnje (video)

Blic pre 14 dana
Jednom automobilu je danas otpao točak u blizini hotela Moskva. Točak automobila je otpao usred vožnje. Naime, kako prenosi Instagram stranica "moj_beo_grad_", do incidenta je došlo u toku prepodneva, kada je otpao točak sa jednog vozila u toku… »
Čoveku otpao točak usred Beograda: Žena pre 2 meseca umrla zbog sličnog incidenta, a sad je ljudima smešno

Čoveku otpao točak usred Beograda: Žena pre 2 meseca umrla zbog sličnog incidenta, a sad je ljudima smešno

Telegraf pre 14 dana
"Prijatelju jel' ono naš točak", napisao je jedan korisnik, šaleći se, u komentarima. Jeziv prizor zabeležen je danas u centru Beograda, kada je čoveku usred vožnje odleteo deo sa automobila. Na snimku koji je objavila stranica Moj_Beograd može se… »

Vesti dana »