Bez pobednika u Sloveniji: Partizan golovima Jovića uspeo da izbegne poraz! (foto) (video)

Hot sport 26.06.2021  |  Dimitrije Nišavić Vasilije

Mladi fudbaler je postigao fenomenalan pogodak! Partizan se nalazi na priprema u Sloveniji.

Izabranici Aleksandra Stanojevića su danas odigrali prvu utakmicu. Crno-beli su odmerili snage sa domaćom Murom, a meč je završen rezultatom 2:2. Domaćin je već na samom startu meča stigao do prednosti. Aktuelni šampion Slovenije je u vođstvo došao u 3. minutu, a mrežu crno-belih je zatresao Luka Bobičanec. Hrvatski vezista je postigao atraktivan gol. Mura je prednost duplirala u 38. minutu. U listu strelaca se upisao mladi Tomi Horvat. Partizan se nije predao i