Partizan gubi na poluvremenu sa dva gola razlike: Golčina i hladan tuš za crno-bele u prvom poluvremenu! (video)(foto)

Hot sport 26.06.2021  |  Vasilije Kićanović HotSport

U toku je prijateljski meč u Sloveniji između Mure i Partizana, a domaći tim je poveo već u drugom minutu.

Naime, nakon kornera defanzivci Partizana odbili su loptu na ivicu kaznenog prostora gde je poptpuno sam bio Bobičanec. Usledio je topovski udarac u gornji levi ugao golmana Popovića, a čuvar mreže Partizana bio je nemoćan. https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2021/06/yNQVm.mp4 Trenutno je poluvreme, a Partizan gubi rezultatom 2:0. Drugi gol za Muru delo je Tomija Horvata. Foto: Fk Partizan