Kopa Amerika - Mesi zablistao, dve asistencije i gol iz slobodnjaka u nadoknadi (video)

Sportski žurnal 04.07.2021

Kolumbija posle penala izbacila Urugvaj (4:2), Argentina bolja od Ekvadora (3:0)

Peru je pobedio Paragvaj 4:3 u četvrtfinalu Kopa Amerika i čekao je rivala u polufinalu. Na megdan će Brazilu, koji je sa igračem manje golom rezerviste Pakete u 46. minutu pobedio Čile 1:0. Kolumbija je posle meča bez golova na penale izbacila Urugvaj 4:2, sa kreča su promašili Himenez i Vina. U polufinalu će na Argentinu, koja je sa 3:0 pobedila Ekvador. Junak trijumfa Lionel Mesi. U 40. minutu je asistirao De Polu, u 84. je namestio gol Martinezu, a u 93. je iz