Remi Partizana u Sočiju: Linijski sudija poklonio penal Rusima, Rikardo izjednačio (VIDEO)

Vesti online 05.08.2021  |  Vesti online

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno 1:1 protiv Sočija u meču 3. kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Od samog starta viđen je tvrd meč. Obe ekipe su igrale oprezno i čekale grešku protivnika. Prvu pravu priliku imao je Partizan kada je Lazar Marković u 5. minutu prošao po desnoj strani, centrirao i pogodio prečku. Sa druge strane, 12 minuta kasnije Tarakov je mogao da dovede svoj tim u vođstvo. Ostao je sam na levoj strani, prevario Popovića, ali je golman Partizana usepo da reaguje i zaustavi njegov udarac. Novu priliku imao je Soči, Dugandžić je centrirao sa