Spektakl Vest Hema i Njukasla! Šest golova, "čekićari" su dva puta bili na kolenima, ali su preokrenuli i zakucali svrake!

Sportal blic 15.08.2021

Već na samom startu sezone u Premijer ligi, u prilici smo da gledamo sjajne mečeve, a jedan takav odigrali su danas Njukasl i Vest Hem, a gosti su na "Sent Džejms Parku" slavili sa 2:4 (2:1).

Njukasl je u petom minutu stigao do prednosti preko Kaluma Vilsona, ali je 13 minuta kasnije Kresvel izjednačio. Do odlaska na odmor, "svrake" su uspele da ponovo stignu do prednosti, jer je put do mreže pronašao Marfi, koji je udarcem glavom savladao golmana Vest Hema. Ipak, više od toga Njukasl nije mogao. Igra domaćeg tima se potpuno raspala u drugom poluvremenu, što su iskoristili "čekićari". Benrahma je u 53. minutu doneo novo izjednačenje, a deset minuta