Šampion se okliznuo na startu! Totenhem minimalcem slavio protiv Sitija - navijači slave Sona i žale zbog Kejna!

Sportal blic 15.08.2021

Na otvaranju nove sezone, aktuelni šampion Premijer lige Mančester siti, poražen je minimalnim rezultatom (0:1) od Totenhema.

Verovatno novi trener "sparsa" Nuno Espirito Santo nije mogao da poželi bolji debi na klupi londonske ekipe, od pobede nad prvakom, a junak trijumfa je Hjong-Min Son. Korejac je u 55. minutu preciznim udarcem postigao pobedonosni pogodak. Što se samog meča tiče, iako je bilo šansi na obe strane, u prvom poluvremenu su izostali golovi. Zapretili su Fernandinjo i Kanselo, da bi im uzvratio Moura, a onda u završnici prvog dela i Son. Upravo je Korejac postao heroj u