Povezane vesti

Espirito Santo progovorio o Kejnu - Evo zašto nije igrao

Espirito Santo progovorio o Kejnu - Evo zašto nije igrao

Sportske.net 15.08.2021
Fudbaleri Totenhema danas su u svom prvom meču u Premijer ligi iznenadili Mančester siti, a strateg londonskog tima Nuno Espirito Santo bio je zadovoljan performansom svog tima. "Mislim da je bilo dobro. Momci su učinili ponosnim sve ove ljude na… »
Šamar šampionu na premijeri: Kejn sa tribina gledao ples Sona protiv Sitija (video)

Šamar šampionu na premijeri: Kejn sa tribina gledao ples Sona protiv Sitija (video)

Mozzart sport 15.08.2021
Gol Korejca doneo pobedu (1:0) Pevcima protiv Mančester Sitija. Sudbina Harija Kejna u prethodnom periodu privukla je više pažnje nego sam duel njegovog kluba i potencijalno novih saigrača. Pričalo se tokom nedelja iza nas o sjajnom centarforu… »
Totenhem može i bez Kejna: Son presudio šampionu Engleske

Totenhem može i bez Kejna: Son presudio šampionu Engleske

Vesti online 15.08.2021
Fudbaleri Totenhema pobedili su Mančester siti 1:0, u poslednjem meču prve runde Premijer lige. Jedini gol postigao je Hjong-min Son u 55. minutu. Ovo je prva pobeda za Nuna Espirita Santa na klupi londonske ekipe, i to, protiv aktuelnog šampiona. Na… »
Totenhem pokazao da može i bez Kejna - Siti pao u Londonu

Totenhem pokazao da može i bez Kejna - Siti pao u Londonu

Sportske.net 15.08.2021
Fudbaleri Totenhema u prvom kolu Premijer lige pobedili su aktuelnog šampiona Mančester Siti minimalnim rezultatom, na domaćem terenu. Espirito Santo je na debiju doneo svom timu tri velika boda. Totenhem je startovao bez Harija Kejna, koji je po svemu… »
Šampion počeo porazom: Son srušio Siti!

Šampion počeo porazom: Son srušio Siti!

N1 Info 15.08.2021
Fudbaleri Totenhema rezultatom 1:0 pobedili su aktuelnog šampiona Mančester Siti na svom terenu u derbiju prvog kola Premijer lige. Pravo taktičko nadmudrivanje viđeno je u Londonu, uz izuzetno mali broj pravih prilika, iako su oba tima imala… »
Velika pobeda Totenhema, Son nerešiva enigma za Mančester siti

Velika pobeda Totenhema, Son nerešiva enigma za Mančester siti

Nova 15.08.2021
Fudbaleri Totenhema savladali su Mančester siti rezultatom 1:0 u meču 1. kola Premijer lige, a jedini pogodak postigao je Jung-Min Son u 55. minutu utakmice. Totenhem je nastupio bez svog najboljeg igrača Harija Kejna, a sam početak susreta odavao je… »
Pevci bolji od građana: Son srušio šampiona (video)

Pevci bolji od građana: Son srušio šampiona (video)

Sportski žurnal 15.08.2021
Prvak Engleske poklekao je na startu novog šampionata. Fudbaleri Totenhema pobedili su na svom terenu Mančester siti sa 1:0 u prvom kolu engleske Premijer lige. Strelac pobedonosnog gola za Totenhem bio je Heung Min Son u 55. minutu. U narednom kolu… »
Šampion se okliznuo na startu! Totenhem minimalcem slavio protiv Sitija - navijači slave Sona i žale zbog Kejna!

Šampion se okliznuo na startu! Totenhem minimalcem slavio protiv Sitija - navijači slave Sona i žale zbog Kejna!

Sportal blic 15.08.2021
Na otvaranju nove sezone, aktuelni šampion Premijer lige Mančester siti, poražen je minimalnim rezultatom (0:1) od Totenhema. Verovatno novi trener "sparsa" Nuno Espirito Santo nije mogao da poželi bolji debi na klupi londonske ekipe, od pobede nad… »
Totenhem bez Kejna dočekuje Siti!

Totenhem bez Kejna dočekuje Siti!

Sportske.net 15.08.2021
Verovatno jedan od najzanimljivih mečeva prvog kola Premijer lige, igraće se bez Harija Kejna. Totenhem danas od 17:30 dočekuje Mančester siti, a prva zvezda domaćih neće biti u timu. U svetlu priča o Sitijevima ogromnim ponudama za engleskog… »
Trener Totenhema: Ne znam gde će Kejn biti popodne

Trener Totenhema: Ne znam gde će Kejn biti popodne

Nova 15.08.2021
Fudbaleri Totenhema sezonu u Premijer ligi će otvoriti mečom protiv Mančester sitija, a trener "pevaca" Nuno Espirito Santo prokomentarisao je status Harija Kejna. Kejn se prvo saigračima pridružio pet dana po početku priprema, i to nakon više… »

Vesti dana »