Vranjski maratonci u poslednje dve nedelje učestvovali na pet trka i ostvarili zavidne rezutate

Jug press 19.09.2021

VRANJE Na Balkanskom prvenstvu za veterane u Albaniji Kristijan Stošić iz Vranja osvojio je dve zlatne medalje za Srbiju pobedivši na trkama na 1.500 i 5.000 metara, saopštio jeAK „Vranjski maratonci“.

Na državnom prvenstvu u polumaratonu, koje je održano u Kostolcu, Saša Ćuković je u kategoriji 40+ osvojio mesto na postolju. Dobru formu Ćuković je potvrdio ovog vikenda na polumaratonu u Sarajevu gde je osvojio prvo mesto u kategoriji 40+. Pored ovih trka Saša Aritonović je učestvovao na trci 1.300 kaplara u Arandjelovcu, a Miloš Tašković na Fruškogorskom maratonu.