NOVI KLUPSKI REKORD: Košarkaši Pirota u Kruševcu ostvarili devetu uzastopnu pobedu

Pirotske vesti 04.12.2021

Košarkaši Pirota postali su prava kaznena ekspedicija, večeras su ostvarili devetu uzastopnu pobedu u prvenstvu, što je novi klupski rekord, saopštio je ovaj klub.

KK Pirot je slavio na gostovanju u Kruševcu protiv ekipe Napretka rezultatom 69:77. Ovo je bila utakmica desetog kola Druge muške lige Srbije u košarci. Zanimljivo je da su domaći košarkaši bolje ušli u meč, u prvom periodu igre bili bolji protivnik, ali je u drugoj četvrtini KK Pirot “eksplodirao” pa je rezultat u drugoj četvrtini bio 13:31 za Pirot. To je i prelomilo meč. U ekipi Pirota ponovo je briljirao Đonlić sa 20 poena, Vukićević je postigao 18, Filipović