Heronimo potopio svoju „Žutu podmornicu“ – Liverpul čudesnim preokretom do finala! /video/

Sputnik 03.05.2022

Fudbaleri Liverpula plasirali su se u finale Lige šampiona posle dramatične revanš utakmice polufinala protiv Viljareala koja je završena pobedom rezultatom 3:2 posle preokreta, za ukupnih 5:2 u korist engleskog kluba, koji treba da se zahvali i golmanu domaćih Heronimu Ruliju.

Viljareal je imao dva gola prednosti posle prvog poluvremena, ali je ekipa trenera Jirgena Klopa posle šokantno loše igre uspela da pronađe ritam i da sa dva gola, oba kroz noge golmanu Heronimu Ruliju uspe da povrati prednost iz prvog meča i obezbedi mesto u finalu. Tačku na katastrofalnu partiju golman domaćih je stavio užasnim istrčavanjem u 74. minutu koje je kaznio Sadio Mane i doneo preokret Liverpulu na 3:2. Fenomenalan je za „Žutu podmornicu“ bio Etijen