Trijumf Kragujevčana u triler završnici

Veliki park 30.10.2022

Rukometaši Radničkog su još jednom pokazali da su majstori neizvesnih završnica, savladavši u još jednoj takvoj utakmici ekipu Proletera iz Zrenjanina u šestom kolu Arkus lige rezultatom 35:33, poluvreme 15:14 i tako upisali i četvrti trijumf u aktuelnom šampionatu.

Radnički nakon šeste runde ima 8 osvojenih bodova i nalazi se na šestom mestu na tabeli. Sam start utakmice nije davao utisak da će doći do uzbudljivog kraja. Iako je domaćin u trenažnom procesu pred ovaj meč kuburio sa povredama, nakon izjednačenog početka prvi su došli do osetnije prednosti (5:2, 7. min) pogotkom Mutavdžića sa pozicije desnog krila. Proleter pojačava tempo, a u isto vreme domaćini ne koriste par napada i u 10. minutu golom večeras nezadrživog