Palinja presudio sautemptonu: Tri boda ostaju u Londonu, Mitrović promašio penal! (video)

Hot sport 31.12.2022  |  HotSport

Fulam slavio u završnici! Poslednjeg dana 2022. godine na programu Premijer lige nalazi se čak šest utakmica, od kojih je već pet odigrano u ranijim popodnevnim terminima.

U okviru 18. kola najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u Engleskoj Fulam je pred domaćim navijačima u Londonu ugostio Sautempton. Posle više od 90 minuta borbe na stadionu ‘Krejven Kotidž’ susret je završen rezultatom 2:1. Domaći sastav je gotovo tokom čitavog toka utakmice bio bolji rival na terenu, a do trijumfa je došao u samom finišu susreta. Prva ozbiljnija prilika viđena je u 11. minutu meča kada je Brazilac Vilijan ostao bez čuvara u kaznenom prostoru.