Ovome se uopšte nisu nadali: Aleksandar Mitrović i potez koji navijači Fulama nisu želeli da vide

Večernje novosti 31.12.2022  |  Novosti online

ALEKSANDAR Mitrović je ponovo u centru pažnje u engleskoj fudbalskoj javnosti, i to samo što se vratio utakmicama posle Svetskog prvenstva u Kataru.

FOTO: Tanjug/AP Zvanično najbolji fudbaler Srbije u 2022. - ovu godinu je završio prokockanim penalom u 96. minutu. Premijer liga se, tradicionalno, igrala i 31. decembra, a baš poslednjeg dana u godini Mitrović je mogao da se upiše u listu strelaca. Ipak, u pretposlednjem minutu sudijske nadoknade vremena, on je protiv Sautemptona promašio jedanaesterac (VIDEO), ali to nije donelo veliku žalost navijačima Fulama, čiji su ljubimci već imali prednost od 2:1, koju su