Srbija lepo igra i bez Jokića! Puče stotka u Areni: Orlovi deklasirali Portoriko, jednog od rivala na Mundobasketu

Kurir 16.08.2023

Košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je u prijateljskoj utakmici Portoriko rezultatom 110:75 (26:13, 39:12, 24:21, 21:29).

Utakmica je odigrana pred oko 12.000 gledalaca u beogradskoj Areni u sklopu priprema za predstojeće Svetsko prvenstvo. Dobrić je sa 23 poena bio najefikasniji u srpskom timu, po 15 su postigli Milutinov i Bogdanović, Nikola Jović je ubacio 11, a 10 Aleksa Avramović. Srbija je odigrala sjajno prvo poluvreme, pogotovo drugu četvrtinu i napravila ogromnu razliku. U trećoj četvrtini je razlika išla i preko 50 poena. Srbija posle ove utakmice putuje na Daleki istok, gde