Prava ludnica u Barseloni: Ćavi poludeo i dobio crveni karton, PSŽ ima rezultat koji ga vodi dalje (video)

Hot sport 16.04.2024

Gledamo strašan meč i u revanšu Barselona i Pari sen Žermen su odigrali spektakularan meč pre nedelju dana u Parizu, večeras nije ništa manje uzbudljivo.

Nakon prvih 45 minuta fudbala na semaforu rezultat je glasio 1:1, uz napomenu da je Barsa povela, zatim dobila crveni karton (Arauho), da bi PSŽ desetak minuta kasnije došao do izjednačenja. Drugo poluvreme je u potpunosti na strani gostiju, koji na nekih 20 minuta do kraja meča imaju dva gola prednost, samim tim i jedan u ukupnom rezultatu. Na 1:2 povisio je Vitinja u 54. minutu, a svega dva minuta kasnije trener Barselone, Ćavi Ernandez, dobio je crveni karton