PSŽ nadoknadio minus i prošao u polufinale: Barsa se ugasila nakon crvenog kartona, dva gola Mbapea! (video)

Hot sport pre 31 dana

Teška noć je pred navijačima Barselone Fudbaleri Pari sen Žermena igraće u polufinalu Lige šampiona! Tim Luisa Enrikea ubedljivo je salvadao Barselonu na „Možuiku“ sa 4:1 i tako nadoknado minus od jednog gola stečenog u prvoj utakmici u Parizu.

Dans nos veines 💉🩸 Direction les demi-finales ! 👀❤️💙 pic.twitter.com/LvFEjqfHgB — Paris Saint-Germain (@PSG_inside) April 16, 2024 Barselona je povela u 12. minutu, a gol je postigao Rafinja na asistenciju Jamala. Ipak, da Ćavijev tim očekuje paklen nastavak utakmice, govori da su u 29. minutu ostali sa igračem manje, kada je štoper Arauho dobio direktan crveni karton. Od tog trenutka gosti su dodatno pritisli, a to im se isplatilo u 40. minutu kada je upravo bivši