Povezane vesti

"Za dom spremni" neće biti u Zagrebu

"Za dom spremni" neće biti u Zagrebu

Vesti online 25.09.2017
Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić izjavio je da se u Zagrebu neće dogoditi da se postavi ploča ili spomenik s natpisom "Za dom spremni". On je to rekao emisiji "Nedeljom u dva" na HRT, odgovarajući na pitanje šta će biti ako se u Zagrebu… »
Bandić: 'Za dom spremni' neće biti u Zagrebu

Bandić: 'Za dom spremni' neće biti u Zagrebu

Al Jazeera 25.09.2017
U Zagrebu neće biti postavljeni ploča ili spomenik s natpisom 'Za dom spremni', rekao je gradonačelnik Milan Bandić. Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić u nedjelju je u HRT-ovoj emisiji "Nedjeljom u dva" poručio kako se u Zagrebu neće dogoditi… »
Bandić: „za dom spremni“ neće biti u Zagrebu

Bandić: „za dom spremni“ neće biti u Zagrebu

Studio B 25.09.2017
Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić izjavio je da se u Zagrebu neće dogoditi da se postavi ploča ili spomenik s natpisom „za dom spremni“. On je to rekao emisiji „Nedeljom u dva“ na HRT-u, odgovarajući na pitanje šta će biti ako se u… »
Bandić: Ploča "Za dom spremni" se neće postavljati u Zagrebu

Bandić: Ploča "Za dom spremni" se neće postavljati u Zagrebu

Večernje novosti 25.09.2017
Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić izjavio je da se u Zagrebu neće dogoditi da se postavi ploča ili spomenik s natpisom "Za dom spremni" ZAGREB - Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić izjavio je da se u Zagrebu neće dogoditi da se postavi… »
Bandić o ustaškim obeležjima: Za dom spremni neće biti u Zagrebu!

Bandić o ustaškim obeležjima: Za dom spremni neće biti u Zagrebu!

Kurir 25.09.2017
Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić izjavio je da se u Zagrebu neće dogoditi da se postavi ploča ili spomenik s natpisom "za dom spremni". On je to rekao emisiji "Nedeljom u dva" na HRT-u, odgovarajući na pitanje šta će biti ako se u Zagrebu kao… »
Bandić izričit: Dok sam ja na vlasti, "za dom spremni" neće biti u Zagrebu

Bandić izričit: Dok sam ja na vlasti, "za dom spremni" neće biti u Zagrebu

BK TV 25.09.2017
Milan Bandić, gradonačelnik Zagreba, izjavio je da se u tom gradu neće dogoditi da se postavi ploča ili spomenik s natpisom "za dom spremni". On je to rekao emisiji "Nedeljom u dva" na HRT-u, odgovarajući na pitanje šta će biti ako se u Zagrebu kao… »
„Za dom spremni“ neće biti u Zagrebu

„Za dom spremni“ neće biti u Zagrebu

Sputnik 25.09.2017
Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić izjavio je da se u Zagrebu neće dogoditi da se postavi ploča ili spomenik s natpisom „Za dom spremni“. On je to rekao emisiji „Nedeljom u dva“ na HRT-u, odgovarajući na pitanje šta će biti ako se u… »

Vesti dana »