Povezane vesti

Plakala je, molila me da je vratim kući, a ja sam hteo samo jedno! Berberin detaljno otkrio kako je bežao pred policijom

Plakala je, molila me da je vratim kući, a ja sam hteo samo jedno! Berberin detaljno otkrio kako je bežao pred policijom

Kurir 07.01.2020
Ninoslav Jovanović (46), poznatiji kao „malčanski berberin“, osumnjičen da je 20. decembra oteo i deset dana mučio Moniku Karimanović (12) iz Suvog Dola kod Niša, priznao je zlodelo na saslušanju kod tužioca, a potom pitao da li će dobiti… »
Monika me 2 puta gađala kamenjem i bežala, pa sam je ošišao! Ovo su novi detalji sa saslušanja Malčanskog berberina

Monika me 2 puta gađala kamenjem i bežala, pa sam je ošišao! Ovo su novi detalji sa saslušanja Malčanskog berberina

Kurir 07.01.2020
Ninoslav Jovanović, zvani Malčanski Berberin, na saslušanju u policiji i pred tužiocem objasnio je kako je i zašto oteo Moniku 20. decembra i mučio je deset dana: - Planirao sam da otmem neku devojčicu. Moniku sam slučajno sreo na ulici. Rekao sam… »
Ninoslavu Jovanoviću određen pritvor

Ninoslavu Jovanoviću određen pritvor

RTS 07.01.2020
Ninoslavu Jovanoviću, osumnjičenom za otmicu 12-togodišnje Monike Karimanović, posle saslušanja određen je pritvor do 30 dana, zbog opasnosti da ponovi delo. Kriminalistički forenzičari potvrdili su Jovanovićev identitet na osnovu otisaka… »
MUP: Identitet Ninoslava Jovanovića potvrđen na osnovu otisaka prstiju

MUP: Identitet Ninoslava Jovanovića potvrđen na osnovu otisaka prstiju

Danas 06.01.2020
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je večeras da je identitet uhapšenog Ninoslava Jovanovića (1973) iz sela Malča kod Niša potvrđen na osnovu otisaka prstiju. Kako navode, utvrđivanje njegovog identiteta obavili su kriminalistički… »
Malčanskom berberinu određen pritvor do 30 dana: Saslušanje trajalo dva i po sata, evo kako se branio Jovanović

Malčanskom berberinu određen pritvor do 30 dana: Saslušanje trajalo dva i po sata, evo kako se branio Jovanović

Večernje novosti 06.01.2020
Okrivljeni Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin, saslušan je danas u Višem javnom tužilaštvu u Nišu. Okrivljeni Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin, saslušan je danas u Višem javnom tužilaštvu u Nišu. Nakon… »
Preti mu doživotna robija: Malčanski berberin osumnjičen za otmicu i silovanje

Preti mu doživotna robija: Malčanski berberin osumnjičen za otmicu i silovanje

Blic 06.01.2020
Ninoslav Jovanović saslušan je večeras u Višem tužilaštvu i Višem sudu u Nišu, nakon čega mu je određen pritvor do 30 dana. Iz VJT je saopšteno da će se istraga protiv okrivljenog sprovoditi "u pravcu krivičnog dela otmica (iz člana 134… »
Ninoslavu Jovanoviću osumnjičenom za silovanje i otmicu, 30 dana pritvora

Ninoslavu Jovanoviću osumnjičenom za silovanje i otmicu, 30 dana pritvora

Danas 06.01.2020
Viši sud u Nišu odredio je danas pritvor do 30 dana Ninoslavu Jovanoviću iz niškog sela Malča, osumnjičenom za otmicu i silovanje 12-godišnje Monike Karimanović. Sud je odluku o pritvoru doneo na predlog Višeg javnog tužilaštva pred kojim je… »

Vesti dana »