Povezane vesti

Lunin najbolji drug se oglasio: Ja sam zamolio Marka da odnese Nini novac! Otkrio istinu o temi koja potresa Belu kuću

Lunin najbolji drug se oglasio: Ja sam zamolio Marka da odnese Nini novac! Otkrio istinu o temi koja potresa Belu kuću

Kurir 05.04.2020
Ilija Pečenica, Lunin najbolji drug i prijatelj cele porodice Đogani i Atijas se oglasio i otrkio istinu o tome šta se dešavalo dok je Anabela Atijas bila na nastupima. View this post on Instagram A post shared by Ilija Pecenica (@ilijapecenica) on… »
"Zamolio sam marka da odnese anabelinoj ćerki pare, a: Onda..." Nakon priča da je Atijasova nemarna majka, oglasio se njen…

"Zamolio sam marka da odnese anabelinoj ćerki pare, a: Onda..." Nakon priča da je Atijasova nemarna majka, oglasio se njen…

Blic 05.04.2020
Sinoć se u "Zadruzi 3" odigravala velika drama kada je Marko Miljković ponovo izneo tvrdnje da je Anabela Atijas nemarna majka, te da je svoju ćerku Ninu ostavljala bez dinara i da je on morao da joj pozajmljuje novac. Ilija Pečenica, Lunin najbolji… »
Narkoman komentariše majku troje dece! Andrej osuo paljbu po Marku, pa priznao: Tražio sam svoje pare nazad od Lune

Narkoman komentariše majku troje dece! Andrej osuo paljbu po Marku, pa priznao: Tražio sam svoje pare nazad od Lune

Kurir 05.04.2020
Bivši suprug Anabele Atijas, Andrej Atijas oglasio se nakon što je Marko Miljković optužio Anabelu Atijas da je nemarna majka, kao i da je ćerku Ninu ostavljala bez dinara, a tvrdio je i da je Andrej od Lune Đogani tražio da mu vrati novac koji joj… »
Marko je tvrdio da je Anabela ostavljala Ninu bez para: Sada se oglasio Mirko pa otkrio sve: Ona je savestan roditelj!

Marko je tvrdio da je Anabela ostavljala Ninu bez para: Sada se oglasio Mirko pa otkrio sve: Ona je savestan roditelj!

Kurir 05.04.2020
Marko Miljković je izneo tvrdnje da je Anabela Atijas nesavesna majka koja je svoju mlađu ćerku Ninu mnogo puta ostavljala bez dinara kada je išla na nastupe, te da je upravo Miljković donosio Luninoj sestri novac za hranu i osnovne potrepštine… »

Vesti dana »