Povezane vesti

ZAHVALNE TVOJE NIŠLIJE: Lik dr Lazića na hramu u parku Svetog Save (VIDEO)

ZAHVALNE TVOJE NIŠLIJE: Lik dr Lazića na hramu u parku Svetog Save (VIDEO)

Niške vesti 15.04.2020
Na crkvi u parku Svetog Save bio je prikazan lik dr Lazića i srpska zastava dok je trajala pesma „Marš na Drinu“. Pesma „Marš na Drinu“ se čula sa ozvučenja dok je u isto vreme, na crkvi projektovan lik dr Miodraga Lazića uz ispisan tekst… »
Potresni oproštaj supruge od preminulog hirurga

Potresni oproštaj supruge od preminulog hirurga

Sputnik 15.04.2020
Supruga preminulog hirurga Miodraga Lazića, koji je izgubio život boreći se na prvoj liniji odbrane od virusa korona, oprostila se od njega potresnim rečima: „Čekaj me, brzo ću ja.“. Za čuvenim doktorom Miodragom Lazićem, hirurgom koji je… »
Uz „Marš na Drinu“ i projekciju na Hramu GO Medijana ispraća dr Lazića

Uz „Marš na Drinu“ i projekciju na Hramu GO Medijana ispraća dr Lazića

Niške vesti 15.04.2020
Na crkvi u parku Svetog Save biće prikazan lik dr Lazića i srpska zastava dok traje pesma „Marš na Drinu“. „Postavićemo ozvučenje, biće glasno tih nekoliko minuta koliko traje pesma „Marš na Drinu“. U isto vreme, na crkvi će biti… »
Čitulja supruge dr Lazića: Ljubavi, otišao si i sa sobom odneo vazduh oko mene. Čekaj me, brzo ću ja

Čitulja supruge dr Lazića: Ljubavi, otišao si i sa sobom odneo vazduh oko mene. Čekaj me, brzo ću ja

Telegraf 15.04.2020
Od doktora Lazića čituljama su se oprostili porodica i prijatelji. Čuveni srpski hirurg, lekar niškog Kliničkog centra dr Miodrag Lazić preminuo je od posledica virusa korona. Otac urgentne medicine, koji je spasio nebrojano mnogo života tokom… »
„Marš na Drinu“ pokojnom dr Lazi i u Istočnom Sarajevu. Zastave na pola koplja (VIDEO)

„Marš na Drinu“ pokojnom dr Lazi i u Istočnom Sarajevu. Zastave na pola koplja (VIDEO)

Niške vesti 15.04.2020
Čuveni srpski hirurg Miodrag Lazić, koji je tokom ratova devedesetih godina prošlog veka spasavao živote u Republici Srpskoj Krajini i Republici Srpskoj, preminuo je juče Nišu od posledica virusa korona. „Spustimo sve zastave na pola koplja… »

Vesti dana »