Povezane vesti

Udovičić o završnici Evrolige u Beogradu: Postavljamo standarde, drugi se prema nama porede, to mi daje ohrabrenje i snagu

Udovičić o završnici Evrolige u Beogradu: Postavljamo standarde, drugi se prema nama porede, to mi daje ohrabrenje i snagu

Večernje novosti 10.05.2020
Vanja: Mislim da je, ako je to moguće, važno da organizujemo što je veći broj međunarodnih takmičenja u Srbiji, da otvorimo vrata Srbije i da promovišemo našu zemlju. SPORTISTI u našoj zemlji se polako vraćaju na treninge, a ministar omladine i… »
Vanja Udovičić: Beograd je pokazao da postavlja standarde

Vanja Udovičić: Beograd je pokazao da postavlja standarde

Hot sport 10.05.2020
Ministar omladine i sporta Srbije Vanja Udovičić izjavio je da je Srbija prošla probni period što se tiče povratka treninzima i sportu, kao i da se sport vraća u svoje redovne aktivnosti. On je u Jutanjem programu TV Prva istakao da je položen prvi… »
Udovičić o završnici Evrolige: Beograd je pokazao da postavlja standard

Udovičić o završnici Evrolige: Beograd je pokazao da postavlja standard

Vesti online 10.05.2020
Ministar omladine i sporta Srbije Vanja Udovičić izjavio je danas da je Srbija prošla probni period što se tiče povratka treninzima i sportu, kao i da se sport vraća u svoje redovne aktivnosti. On je u Jutanjem programu TV Prva istakao da je… »
Udovičić o završnici Evrolige: Čekamo prvo NBA, Beograd je spreman za najjaču košarku

Udovičić o završnici Evrolige: Čekamo prvo NBA, Beograd je spreman za najjaču košarku

Telegraf 10.05.2020
Čeka se još na rasplet. Ministar omladine i sporta Srbije Vanja Udovičić izjavio je da je Srbija prošla probni period što se tiče povratka treninzima i sportu, kao i da se sport vraća u svoje redovne aktivnosti. On je u Jutanjem programu TV Prva… »

Vesti dana »