Povezane vesti

Legenda NBA ima koronavirus: Jedan od najboljih centara u istoriji pozitivan na Covid-19

Legenda NBA ima koronavirus: Jedan od najboljih centara u istoriji pozitivan na Covid-19

Hot sport 23.05.2020
Legendarni as i jedan od najboljih centara u istoriji NBA lige Patrik Juing objavio je na društvenim mrežama da je pozitivan na koronavirus. – Imam koronu. Virus je ozbiljan i nemojte da ga shvatate olako. Ostanite kod kuće, čuvajte sebe i svoje… »
Šok! Jedan od najboljih centara svih vremena u bolnici zbog korone!

Šok! Jedan od najboljih centara svih vremena u bolnici zbog korone!

Sportske.net 23.05.2020
Član čuvenog drim tima iz 1992. godine pozitivan na koronavirus. Kako je i sam potvrdio na drušvenim mrežama, Patrik Juing je pozitivan na koronavirus. On se nalazi u izolaciji u jednoj lokalnoj bolnici, ističe da virus mora ozbiljno da se shvati… »
Juing u bolnici, pozitivan na korona virus

Juing u bolnici, pozitivan na korona virus

Dnevnik 23.05.2020
NjUJORK: Nekadašnji NBA košarkaš 57-godišnji Patrik Juing pozitivan je na korona virus i nalazi se u bolnici. Jedan od najboljih centara u istoriji lige, na društvenim mrežama saopštio je ovu vest i zahvalio medicinskim radnicima koji brinu o… »
Prvo opljačkan za vreme pandemije, a sada je i zaražen: Ova bivša NBA zvezda je baš maler, ali ne želi da klone duhom…

Prvo opljačkan za vreme pandemije, a sada je i zaražen: Ova bivša NBA zvezda je baš maler, ali ne želi da klone duhom…

Sportal blic 23.05.2020
Patrik Juing, bivša zvezda NBA lige, saopštio je da je pozitivan na korona virus. Bivši centar Njujork Niksa, koga je ESPN uvrstio u najbolju petorku svih vremena tog kluba, objavio je na Tviteru da je zaražen. - Želim da podelim sa vama da sam… »
Legendarni Juing potvrdio: Pozitivan sam na virus korona

Legendarni Juing potvrdio: Pozitivan sam na virus korona

Večernje novosti 23.05.2020
Virus je ozbiljan i nemojte da ga shvatate olako. Ostanite kod kuće, čuvajte sebe i svoje voljene - poručio je čuveni centar. Jedan od najboljih centara u istoriji NBA lige Patrik Juing je potvrdio da je pozitivan na virus korona. On se oglasio putem… »
Hospitalizovan: NBA ikona Patrik Juing ima koronavirus

Hospitalizovan: NBA ikona Patrik Juing ima koronavirus

N1 Info 23.05.2020
Legendarni centar Njujork Niksa, a danas trener svog bivšeg univerziteta Džordžija Hojas, Patrik Juing potvrdio je na društvenim mrežama da je dobio dijagnozu kovida 19, ali da se oseća dobro, iako je hospitalizovan. Prvi pik NBA drafta iz 1985… »
Patrik Juing pozitivan na koronavirus

Patrik Juing pozitivan na koronavirus

Nova 23.05.2020
Patrik Juing, nekadašnji košarkaš Njujorka, Sijetla i Orlanda objavio je da je na poslednjem testiranju bio pozitivan na koronavirus. Juing, koji ima 57 godina, otkrio je da je pozitivan u petak i vest je odmah objavio na društvenim mrežama. “Ovaj… »

Vesti dana »