Povezane vesti

Kon: Ja sam bio za sankcije, ali to nije usvojeno

Kon: Ja sam bio za sankcije, ali to nije usvojeno

Dnevnik 26.06.2020
BEOGRAD: Epidemiolog Predrag Kon poručio je danas da neće da "dezertira", već će da ostane u Kriznom štabu, u trenutku kada vidimo novi "pik" u prvom talasu korona virusa. "Sve vreme se zalažem za sankcije, kažu mi da ne može. Šta ja na to da… »
Kon: Očekujete da napustim Krizni štab? Predložiću nove mere

Kon: Očekujete da napustim Krizni štab? Predložiću nove mere

Vesti online 26.06.2020
Epidemiolog Predrag Kon kazao je da neće da „dezertira“, već će ostati u Kriznom štabu, a za porast broj zaraženih okrivio je one koji nisu poštovali mere. Upozorio za derbi Ko je odgovoran za trenutnu situaciju. Kako prenosi RTS, Kon je… »
Kon: Za epidemiološku situaciju kriv virus, ali i organizatori utakmica

Kon: Za epidemiološku situaciju kriv virus, ali i organizatori utakmica

Novi magazin 26.06.2020
Epidemiolog Predrag Кon izjavio je danas da je za trenutnu epidemiološku situaciju u Srbiji odgovoran virus, ali i oni koji su omogućili više od 5.000 ljudi na fudbalskom stadionu i održavanje maturskih večeri. "Ili ćemo da poštujemo mere ili… »
Kon: Sve vreme se zalažem za sankcije, kažu mi da ne može, i šta da kažem na to?

Kon: Sve vreme se zalažem za sankcije, kažu mi da ne može, i šta da kažem na to?

N1 Info 26.06.2020
Epidemiolog Predrag Кon izjavio je danas da je za trenutnu epidemiološku situaciju u Srbiji odgovoran virus, ali i oni koji su omogućili više od 5.000 ljudi na fudbalskom stadionu i održavanje maturskih večeri. "Ili ćemo da poštujemo mere ili… »
Kon: Neću da “dezertiram” iz Kriznog štaba

Kon: Neću da “dezertiram” iz Kriznog štaba

Nova 26.06.2020
Prvi epidemiolog Srbije dr Predrag Kon poručuje da neće da "dezertira", već će da ostane u Kriznom štabu, u trenutku kada vidimo novi "pik" u prvom talasu koronavirusa. Kaže da je tražio da se uvedu sankcije za nepoštovanje mera, ali da to nije… »
Kon: Kriv je virus, ali i onaj ko je dozvolio utakmice sa puno gledalaca i maturske večeri

Kon: Kriv je virus, ali i onaj ko je dozvolio utakmice sa puno gledalaca i maturske večeri

Sputnik 26.06.2020
Prvi epidemiolog Srbije poručuje da neće da „dezertira“, već će da ostane u Kriznom štabu, u trenutku kada vidimo novi „pik“ u prvom talasu virusa korona, prenosi RTS. Kaže da je tražio da se uvedu kazne za nepoštovanje epidemioloških… »

Vesti dana »