Povezane vesti

Hoti pozitivan na koronavirus

Hoti pozitivan na koronavirus

RTS 02.08.2020
Kosovski premijer Avdulah Hoti saopštio je da je pozitivan na koronavirus. Avdulah Hoti je to saopštio na svom Fejsbuk profilu. "Poštovani, obaveštavam vas da sam se testirao na koronavirus i da je test pokazao da sam pozitivan. Nemam nikakve… »
Premijer Kosova kovid pozitivan

Premijer Kosova kovid pozitivan

Beta 02.08.2020
Premijer Kosova Avdulah Hoti objavio je danas da je pozitivan na korona virus. "Danas sam se testirao na kovid-19 i rezultati su pozitivni. Nemam simptome, osim veoma slabog kašlja. Od večeras se nalazim u dvonedeljnoj izolaciji", napisao je Hoti na… »
Kosovski premijer pozitivan na koronavirus

Kosovski premijer pozitivan na koronavirus

Glas Amerike 02.08.2020
Premijer Kosova Avdulah Hoti objavio je da je pozitivan na koronavirus. "Uradio sam test na Kovid 19 i nalaz je pozitivan. Nemam simptome, osim vrlo blagog kašlja. Biću u izolaciji sledeće dve nedelje. Sve poslove obavljaću od kuće", napisao je Hoti… »
Avdulah Hoti pozitivan na korona virus

Avdulah Hoti pozitivan na korona virus

Dnevnik 02.08.2020
KOSOVSKA MITROVICA: Premijer privremenih prištinskih institucija Avdulah Hoti saopštio je večeras da je pozitivan na korona virus. Hoti je na Fejsbuku objavio da je pozitivno testiran na kovid -19, prenela je ''Koha ditore''. Danas sam uradio test na… »
Avdulah Hoti ima koronu

Avdulah Hoti ima koronu

Sputnik 02.08.2020
Premijer privremenih prištinskih institucija Avdulah Hoti saopštio je večeras da je pozitivan na koronavirus. Hoti je na Fejsbuku objavio da je pozitivno testiran na kovid -19. "Danas sam uradio test na kovid-19 i testiran sam pozitivno. Nemam nekih… »
Kosovski premijer Avdulah Hoti pozitivan na koronavirus

Kosovski premijer Avdulah Hoti pozitivan na koronavirus

Nova 02.08.2020
Kosovski premijer Avdulah Hoti objavio je na svom zvaničnom Fejsbuk profilu da je pozitivan na koronavirus. “Poštovani, danas sam se testirao na Kovid – 19 i rezultat je pozitivan. Osim blagog kašlja, nemam drugih simptoma. Počev od večeras, pa… »
Premijer Kosova Hoti pozitivan na korona virus

Premijer Kosova Hoti pozitivan na korona virus

Al Jazeera 02.08.2020
Hoti je na svom Facebook profilu napisao da je danas uradio test i da je rezultirao pozitivno na COVID-19. Premijer Kosova Avdullah Hoti saopštio je večeras da je pozitivan na korona virus, prenosi Anadolija. Hoti je na svom Facebook profilu napisao da… »
Avdulah Hoti pozitivan na koronavirus

Avdulah Hoti pozitivan na koronavirus

Telegraf 02.08.2020
Kako je rekao, sve obaveze ispunavaće nadalje od kuće. Premijer privremenih prištinskih institucija Avdulah Hoti saopštio je da je pozitivan na korona virus Hoti je na Fejsbuku objavio da je pozitivno testiran na kovid -19, prenelo je Kosovo online. -… »

Vesti dana »