Povezane vesti

Brnabić: Još se ne zna ime mandatara nove Vlade

Brnabić: Još se ne zna ime mandatara nove Vlade

N1 Info 10.08.2020
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da se još ne zna da će ona ili neko drugi biti mandatar za sastav nove Vlade Srbije, kao i da će odluku o tome doneti onaj ko za to ima Ustavna ovlašćenja. Izvor: N1 Brnabić je na početku izgradnje kovid bolnice… »
Brnabić o kandidaturi za novog premijera: Predsednik daje ime mandatara, SNS ima izuzetno kvalitetne ljude

Brnabić o kandidaturi za novog premijera: Predsednik daje ime mandatara, SNS ima izuzetno kvalitetne ljude

Večernje novosti 10.08.2020
ODLUČIĆE čovek koji ima ustavno ovlašćenje,a to je predsednik Republike Srbije. On će dati ime mandatara. Ovo je rekla aktuelna premijerka Ana Brnabić, na pitanje novinara u Kruševcu da prokomentariše da li drugi kandidat ima veće šanse za… »
Brnabić: Još se ne zna ime mandatara nove Vlade

Brnabić: Još se ne zna ime mandatara nove Vlade

Beta video 10.08.2020
BEOGRAD - Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da se još ne zna da će ona ili neko drugi biti mandatar za sastav nove Vlade Srbije, kao i da će odluku o tome doneti onaj ko za to ima Ustavna ovlašćenja. Beta/MOD… »
Brnabić: Još se ne zna ime mandatara nove Vlade

Brnabić: Još se ne zna ime mandatara nove Vlade

Danas 10.08.2020
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da se još ne zna da će ona ili neko drugi biti mandatar za sastav nove Vlade Srbije, kao i da će odluku o tome doneti onaj ko za to ima Ustavna ovlašćenja. Brnabić je na početku izgradnje kovid bolnice u… »
Brnabić: O mandataru odlučuje predsednik, ja sam na raspolaganju

Brnabić: O mandataru odlučuje predsednik, ja sam na raspolaganju

RTS 10.08.2020
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da ne razmišlja o mestu premijera, te da će o mandataru odlučiti predsednik republike, a da je ona uvek na raspolaganju, stranci, državi i građanima. "Ne bavim se time, već se bavim drugim poslovima. Odlučiće… »
Brnabić: Znam nekoliko osoba koje bi bile dobri predsednici Vlade

Brnabić: Znam nekoliko osoba koje bi bile dobri predsednici Vlade

Telegraf 10.08.2020
Na raspolaganju sam predsedniku Vučiću, stranci, državi i građanima, a o tome će odlučiti čovek koji ima ustavna ovlašćenja za to - izjavila je premijerka Srbije. Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da ne razmišlja o mestu premijera, te da… »
Brnabić: Još se ne zna ko će biti mandatar

Brnabić: Još se ne zna ko će biti mandatar

Nova 10.08.2020
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da se još ne zna da će ona ili neko drugi biti mandatar za sastav nove Vlade Srbije, kao i da će odluku o tome doneti onaj ko za to ima Ustavna ovlašćenja. Brnabić je na početku izgradnje kovid bolnice u… »

Vesti dana »