Povezane vesti

“Bolje žena bivšeg GM Kingsa, nego bivša žena GM Kingsa”

“Bolje žena bivšeg GM Kingsa, nego bivša žena GM Kingsa”

Nova 16.08.2020
Sakramento nije uspeo u želji da se domogne plej-ofa NBA lige, zbog čega je Vlade Divac podneo ostavku na mesto generalnog menadžera Kingsa. “Bila mi je čast i privilegija da služim klubu kao generalni menadžer Kingsa. Želim da se zahvalim Viveku… »
Divac: Begli pre Luke – odluka isključivo moja

Divac: Begli pre Luke – odluka isključivo moja

N1 Info 16.08.2020
Legendarni centar Vlade Divac više nije generalni menadžer Sakramento Kingsa, a u razgovoru za lokalni Sakramento Bi istakao je da su sve odluke koje je doneo tokom svog mandata na čelu “Kraljeva” bile isključivo njegove, uključujući i odluku da… »
Divac priznao grešku: Ja sam kriv za Luku Dončića

Divac priznao grešku: Ja sam kriv za Luku Dončića

Večernje novosti 16.08.2020
DESILO se ono što se i moglo očekivati. Nakon odlaska Vlade Divca sa mesta generalnog menadžera Sakramento Kingsa, istim putem pošao je i njegov pomoćnik Peđa Stojaković. - Bilo mi je veliko zadovoljstvo i čast da budem deo uprave Kingsa… »
Tajna otkrivena posle dve godine! Vlade Divac objasnio ko je kriv što nije uzeo Dončića na draftu pa su se Kingsi raspali

Tajna otkrivena posle dve godine! Vlade Divac objasnio ko je kriv što nije uzeo Dončića na draftu pa su se Kingsi raspali

Sportal blic 16.08.2020
Vlade Divac je napustio Sakramento Kingse, čiji je bio generalni menadžer, a potom je otkrio i neke od stvari koje su najviše zanimale navijače "kraljeva". Već 14 godina traje agonija ovog kluba, toliko je prošlo otkako je poslednji put bio u . Kako… »
Divac i dalje veruje da je doneo pravu odluku za Dončića!

Divac i dalje veruje da je doneo pravu odluku za Dončića!

Sportske.net 16.08.2020
Vlade Divac smatra da je odluka prava. Za portal "Sacbee.com" Vlade Divac je istakao da je bila isključivo njegova odluka da ne izabere Luku Dončića na draftu. "To je bila moja odluka. I dalje verujem da je Marvin veliki potencijal. Ali, trebalo mi je… »
Divac otkrio čija je bila odluka da se ne bira Dončić

Divac otkrio čija je bila odluka da se ne bira Dončić

Vesti online 16.08.2020
Doskorašnji generalni menadžer Sakramento Kingsa Vlade Divac govorio je za lokalne medije nakon ostavke koju je dao u petak. Legenda srpske košarke je prokomentarisao ključne stvari koje su mu zamerali. Prva i glavna je naravno NBA draft 2018 i… »
Divac priznao odgovornost: Ja sam doneo odluku oko Dončića

Divac priznao odgovornost: Ja sam doneo odluku oko Dončića

Nova 16.08.2020
Vlade Divac, doskorašnji generalni menadžer Sakramenta, osvrnuo se na pet godina provedenih u redovima Kingsa. Divac je u razgovoru za portal “Sacbee” govorio o klučnim stvarima koje su mu zamerene tokom rada u Sakramentu, sa posebnim akcentom na… »

Vesti dana »