Povezane vesti

Takuma Asano šokiran dešavanjima u srpskom fudbalu: Zašto su svi besni i ljuti ako odmah ne damo gol?

Takuma Asano šokiran dešavanjima u srpskom fudbalu: Zašto su svi besni i ljuti ako odmah ne damo gol?

Mozzart sport 16.08.2020
Japanac savetuje saigrače da budu strpljiviji i uverava da Partizan ima potencijal za titulu. Prošle sezone trebalo mu je 13 superligaških kola za prvenac na našim terenima. Ove „sipa“ Takuma Asano poput kiše koja je u subotu veče natopila… »
Bez dlake na jeziku - Asano o srpskoj fudbalskoj kulturi i zašto je ŠOKIRAN!

Bez dlake na jeziku - Asano o srpskoj fudbalskoj kulturi i zašto je ŠOKIRAN!

Sportske.net 16.08.2020
Takuma Asano govorio za klupski sajt o Partizanu, svojim igrama i srpskom fudbalu. Takuma Asano je jedan od junaka pobede Partizana u Surdulici. Ponovo je postigao gol, a ističe da mu je bilo veoma teško da igra u prvom poluvremenu. "Bilo je zaista… »
Asano: Šokiraju me dešavanja u srpskom fudbalu

Asano: Šokiraju me dešavanja u srpskom fudbalu

Nova 16.08.2020
Fudbaleri Partizana u okviru 4. kola Superlige Srbije savladali su Radnik (2:0) pogocima Takume Asana i Umara Sadika, a vesnik trećeg ovosezonskog slavlja posle prespavane noći sumirao je utiske iz Surdulice. “Bilo je zaista veoma teško, odjednom se… »
Srbi očima jednog Japanca: Ne razumem zašto su ljudi besni, ta nervoza se prenosi na sve!

Srbi očima jednog Japanca: Ne razumem zašto su ljudi besni, ta nervoza se prenosi na sve!

Mondo 16.08.2020
"Kod mene, kao nekoga ko dolazi iz sasvim drugačije kulture, dešavanja i reakcije u srpskom fudbalu i dalje izazivaju šok", rekao je Asano, dan posle 11. gola u crno-belom dresu. "Kod mene, kao nekoga ko dolazi iz sasvim drugačije kulture, dešavanja… »
Asano pokušava da razume napetost i tenziju: Dešavanja i reakcije u srpskom fudbalu i dalje su mi na nivou šoka

Asano pokušava da razume napetost i tenziju: Dešavanja i reakcije u srpskom fudbalu i dalje su mi na nivou šoka

Večernje novosti 16.08.2020
FUDBALER Partizana Takuma Asano rekao je da utakmica protiv Radnika u Surdulici bila teška, ali da je tim u drugom poluvremenu pokazao pravo lice. Crno-beli su u 4. kolu Superlige pobedili Radnik 2:0, golovima Asana i Umara Sadika. - Bilo je zaista veoma… »
Takumo asano: Nije fudbal video igrica! U Partizanu je ogroman pritisak

Takumo asano: Nije fudbal video igrica! U Partizanu je ogroman pritisak

Hot sport 16.08.2020
U utakmici 4.kola Linglong Tire SLS ekipa Partizana je na gostujućem terenu savladala ekipu Radnika u Surdulici rezultatom 0:2 (0:0) Pod provalom oblaka, na izuzetno teškom terenu, crno-beli su poveli golovima Takume Asana. ( 62’) i Umara Sadika (… »
Asano i Sadik za pobedu Partizana u Surdulici

Asano i Sadik za pobedu Partizana u Surdulici

Danas 15.08.2020
Fudbaleri Partizana pobedili su večeras u Surdulici ekipu Radnika sa 2:0, u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije. Golove za crno-bele postigli su Takuma Asano u 62. i Umar Sadik u 90. minutu. Partizan je upisao treću pobedu u sezoni u trenutno je… »

Vesti dana »