Povezane vesti

DIDI se porodila pre mesec dana, pa pokazala izvajanu figuru: Uživa u vili od 1.000 kvadrata, a evo gde je beba! (video)

DIDI se porodila pre mesec dana, pa pokazala izvajanu figuru: Uživa u vili od 1.000 kvadrata, a evo gde je beba! (video)

Kurir 16.08.2020
Dijana Janković (Didi Džej) porodila se pre manje od mesec dana, a sada je pokazala svoje izvajano telo. Ona se fotografisala u luksuznom ambijentu, a njena izvajana linija oduševila je mnoge. View this post on Instagram A post shared by DIDI J… »
Milica okrenula zadnjicu, A nije se svima svidelo: Muškarci joj poručili da puca, a onda usledio šok komentar! (Foto)

Milica okrenula zadnjicu, A nije se svima svidelo: Muškarci joj poručili da puca, a onda usledio šok komentar! (Foto)

Kurir 16.08.2020
Milica Todorović pokazala je obline u kupaćem kostimu, pa je naišla na brojne komentare muškaraca, ali nisu svi bili pozitivni. Pevačica se razgolitila, a u prvom planu je bila njena zategnuta zadnjica, dok je pozirala na jahti. "Znaš da pevaš. Ne… »
Brena bez trunke šminke na licu! "Opalila" selfi na jahti o kom svi pričaju (foto)

Brena bez trunke šminke na licu! "Opalila" selfi na jahti o kom svi pričaju (foto)

Mondo 16.08.2020
Putuje i uživa. Putuje i uživa. Nakon uživanja u Monaku, Lepa Brena je sa suprugom Bobom Živojinovićem otputovala u Italiju. Ona se redovno oglašava putem društvenih mreža, gde objavljuje slike sa svojih putovanja. Pevačica se sada slikala na… »
Žao mi je cure, on je moj! Devojka Miodraga Radonjića slikom sa venčanja napravila pometnju na Instagramu! (foto)

Žao mi je cure, on je moj! Devojka Miodraga Radonjića slikom sa venčanja napravila pometnju na Instagramu! (foto)

Mondo 16.08.2020
Evo šta se krije iza svega! Evo šta se krije iza svega! Miodrag Radonjić više od godinu dana uživa u vezi sa Milicom Mikić, lepoticom koja je psiholog po zanimanju. Iako vešto čuva intimu od očiju javnosti i bojažljivo komentariše svoj ljubavni… »
"Žao mi je cure, on je: Moj!" Devojka Miodraga Radonjića fotografijom venčanja napravila pometnju, evo šta se krije iza…

"Žao mi je cure, on je: Moj!" Devojka Miodraga Radonjića fotografijom venčanja napravila pometnju, evo šta se krije iza…

Blic 16.08.2020
Glumac Miodrag Radonjić već više od godinu dana uživa u vezi sa lepom Milicom Mikić, koja je sada mnoge oduševila objavom koju je podelila na društvenim mrežama. Miodrag i Milica retko se javno eksponiraju, a glumac je izabranicu prvi put… »
Devojka miodraga radonjića napravila pometnju! Milica objavila fotku u venčanici pa poručila: Žao mi je, on je moj foto

Devojka miodraga radonjića napravila pometnju! Milica objavila fotku u venčanici pa poručila: Žao mi je, on je moj foto

Kurir 16.08.2020
Glumac Miodrag Radonjić uživa sa svojom lepšom polovinom Milicom Mikić, sa kojom je u vezi više od godinu dana. Naime, Milica je sadamnoge oduševila fotografijom koju je podelila na svom Instagram profilu. Ona je podelila fotomontažu na kojoj su… »

Vesti dana »