Povezane vesti

Ministarstvo: Želimo da pomognemo mladima i privredi

Ministarstvo: Želimo da pomognemo mladima i privredi

Nova 18.08.2020
Programom "Moja prva plata" želimo da podstaknemo zapošljavanje mladih, ali i da podržimo privredu da reši problem nedostatka kadrova, objavilo je danas Ministarstvo finansija na svom instagram profilu. Ministarstvo podseća da 1. oktobra počinje… »
„Moja prva plata“: Niti plata niti je po zakonu

„Moja prva plata“: Niti plata niti je po zakonu

Danas 18.08.2020
Program Vlade Srbije em suprotan Zakonu o radu em ne daje prava "radnicima" Šansu da provedu devet meseci na praksi u nekoj od firmi u Srbiji i tako steknu iskustvo narednih meseci dobiće 10.000 mladih tek svršenih srednjoškolaca i diplomaca. Vlada je… »
SSP: 'Moja prva plata' je prepakovani javni poziv za stručnu praksu koji se sprovodi godinama

SSP: 'Moja prva plata' je prepakovani javni poziv za stručnu praksu koji se sprovodi godinama

Novi magazin 18.08.2020
Stranka slobode i pravde (SSP) saopštila je danas da je "pompezno najavljena nova mera za pomoć privrednicima u vreme pandemije" pod nazivom "Moja prva plata" u stavi "prepakovana" stručna praksa za koju je Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ)… »
Objavljen javni poziv za program "Moja prva plata", odvijaće se u četiri faze

Objavljen javni poziv za program "Moja prva plata", odvijaće se u četiri faze

Radio 021 18.08.2020
Nacionalna služba za zapošljavanje saopštila je da je, na osnovu uredbe Vlade Srbije, raspisala Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata". Javni poziv dostupan je na sajtu Nacionalne službe za… »
Raspisan javni poziv za realizaciju programa "Moja prva plata"

Raspisan javni poziv za realizaciju programa "Moja prva plata"

N1 Info 18.08.2020
Nacionalna služba za zapošljavanje saopštila je da je, na osnovu uredbe Vlade Srbije, raspisala Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata". Javni poziv dostupan je na sajtu Nacionalne službe za… »
NSZ raspisala javni poziv za realizaciji programa Moja prva plata

NSZ raspisala javni poziv za realizaciji programa Moja prva plata

Novi magazin 18.08.2020
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) objavila je danas poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata" koji je dostupan na sajtu NSZ, sajtu Moja prva plata i dnevnim štampanim medijima. U program je planirano… »

Vesti dana »