Povezane vesti

Dado Glišić se oglasio nakon izjave bivše devojke da je uhapšen zbog kršenja mere zabrane prilaska

Dado Glišić se oglasio nakon izjave bivše devojke da je uhapšen zbog kršenja mere zabrane prilaska

Telegraf 18.08.2020
- Ja ne mogu zabraniti nikome ništa da priča - rekao je Dado za Telegraf.rs. Dado Glišić oglasio se za Telegraf.rs nakon tvrdnji Zerine Hećo da je uhapšen, jer je navodno prekršio meru zabrane prilaska bivšoj rijaliti učesnici. - Nisam uhapšen… »
Zerina sedi i plače ispred policije! Nakon što je Dado Glišić pušten, ona otkrila detalje: Sama sam, svi su me ostavili!

Zerina sedi i plače ispred policije! Nakon što je Dado Glišić pušten, ona otkrila detalje: Sama sam, svi su me ostavili!

Kurir 18.08.2020
Pevač Dado Glišić je, kako tvrdi njegova bivša devojka Zerina Hećo, danas uhapšen, ali i odmah pušten na slobodu, a ona je iznela sve detalje. Kako ona navodi, on je uhapšen pa pušten na slobodu, a Zerina je plakala ispred suda, "Shvatila sam da… »
Zerina uplakana sedela ispred policijske stanice: Tvrdi da je Dado uhapšen, pa pušten! Iznela sve detalje

Zerina uplakana sedela ispred policijske stanice: Tvrdi da je Dado uhapšen, pa pušten! Iznela sve detalje

Mondo 18.08.2020
Nakon izjave Dadovog advokata, oglasila se bivša. Nakon izjave Dadovog advokata, oglasila se bivša. Nakon vesti da je Dado Glišić uhapšen zbog kršenja zabrane prilaska bivšoj devojci Zerini Hećo, koja ga je prijavila, MONDO je kontaktirao… »
(Video) Pevač Dado Glišić uhapšen, pa pušten: Njegova bivša Zerina Hećo sedi ispred policije i plače: "Molim vas, neka…

(Video) Pevač Dado Glišić uhapšen, pa pušten: Njegova bivša Zerina Hećo sedi ispred policije i plače: "Molim vas, neka…

Blic 18.08.2020
Pevač Dado Glišić je, kako tvrdi njegova bivša devojka Zerina Hećo, danas uhapšen, ali i odmah pušten na slobodu. Dado Glišić je, kako Zerina navodi, prekršio meru zabrane prilaska njoj, zbog čega je najpre uhapšen, a potom pušten. - Ja sam… »
(Video): Zerina Hećo posle skandala se obratila svima i otkrila šta se dešavalo: "Jutros mi je pozvonio na vrata, odmah sam…

(Video): Zerina Hećo posle skandala se obratila svima i otkrila šta se dešavalo: "Jutros mi je pozvonio na vrata, odmah sam…

Blic 18.08.2020
Zerina Hećo, danas je iznela u javnost da je njen bivši dečko Dado Glišić uhapšen jer nije poštovao meru zabrane prilaska njoj, dok je pevač sve navode oštro demantovao. Naime, Zerina je sada snimila video u kome otkriva sve detalje današnjeg… »
Uhapšen pevač Dado Glišić! Oglasila se Zerina Hećo, ne može da dođe sebi! A evo šta se dogodilo!

Uhapšen pevač Dado Glišić! Oglasila se Zerina Hećo, ne može da dođe sebi! A evo šta se dogodilo!

Kurir 18.08.2020
Pevač Dado Glišić uhapšen je, nakon što je prekršio zabranu prilaska koju je imao i otišao kod bivše partnerke i nekadašnje zadrugarke Zerine Hećo u stan. Ova naša saznanja potvrdila je i sama Zerina. "Istina je, prekršio je zabranu prilaska… »
Uhapšen Dado Glišić?! Poznati pevač u policiji, evo šta kaže njegov advokat!

Uhapšen Dado Glišić?! Poznati pevač u policiji, evo šta kaže njegov advokat!

Mondo 18.08.2020
Sukob bivšeg para eskalira, evo šta se dogodilo u policiji! Sukob bivšeg para eskalira, evo šta se dogodilo u policiji! Danas se u javnosti pojavila vest da je pevač Dado Glišić uhapšen zbog kršenja zabrane prilaska pevačici Zerini Hećo, koja… »
Zerina Hećo se tresla i jecala ispred policijske stanice: "Je l' treba neko da me ubije?!"

Zerina Hećo se tresla i jecala ispred policijske stanice: "Je l' treba neko da me ubije?!"

Telegraf 18.08.2020
- Imam sve papire gde je Dado Glišić jutros prekršio meru zabrane prilaska - kaže Zerina u snimku. Bivša učesnica rijalitija "Zadruga" Zerina Hećo objavila je uznemirujući snimak nastao ispred jedne policijske stanice, nakon što je prvobitno za… »

Vesti dana »