Povezane vesti

Navaljni objavio sliku kako hoda: Još mi se tresu noge ali polako! Moj put do oporavka je jasan ali veoma dug! (foto)

Navaljni objavio sliku kako hoda: Još mi se tresu noge ali polako! Moj put do oporavka je jasan ali veoma dug! (foto)

Pravda 19.09.2020
Ruski opozicionar Aleksej Navaljni objavio je sliku na Instagramu na kojoj se vidi kako silazi niz stepenice i napisao da je njegov put ka oporavku "jasan, mada dug". On je rekao da još uvek ima poteškoće da se popne uz stepenice jer mu se još uvek… »
Navaljni objavio novu sliku na „Instagramu”

Navaljni objavio novu sliku na „Instagramu”

Politika 19.09.2020
Ruski opozicionar Aleksej Navaljni objavio je sliku na „Instagramu” na kojoj se vidi kako silazi niz stepenice i napisao da je njegov put ka oporavku „jasan, mada dug”. On je rekao da još uvek ima poteškoće da se popne uz stepenice jer mu se… »
Navalni objavio fotografiju kako se spušta niz stepenice

Navalni objavio fotografiju kako se spušta niz stepenice

Slobodna Evropa 19.09.2020
Ruski opozicioni političar Aleksej Navalni viđen je kako se spušta niz stepenice na fotografiji postavljenoj na svom Instagram profilu u u subotu, pet dana nakon što je berlinska bolnica saopćila da je on skinut s ventilatora i da može disati… »
Navaljni se oporavlja u bolnici, niz stepenice za povratak u formu

Navaljni se oporavlja u bolnici, niz stepenice za povratak u formu

RTS 19.09.2020
Ruski opozicioni lider Aleksej Navaljni objavio je fotografiju na kojoj se vidi kako silazi niz stepenice bolnice u Berlinu u kojoj se oporavlja od trovanja nervnim gasoom novičokom. Aleksej Navaljni, koji je poznat kao oštar kritičar ruskog… »
Navaljni prohodao: Put je čist ali dug

Navaljni prohodao: Put je čist ali dug

Nova 19.09.2020
Ruski opozicioni lider Aleksej Navaljni objavio je fotografiju na kojoj se vidi kako silazi niz stepenice, pet dana pošto je skinut sa veštačkog disanja u bolnici u Berlinu. Navaljni, glavni protivnik ruskog predsednika Vladimira Putina objavio je na… »
Navaljni prohodao: Ruski opozicionar se oglasio: Drhte mi se noge dok silazim niz stepenice, nisam znao kako da razgovaram…

Navaljni prohodao: Ruski opozicionar se oglasio: Drhte mi se noge dok silazim niz stepenice, nisam znao kako da razgovaram…

Blic 19.09.2020
Ruski opozicionar Aleksej Navaljni objavio je sliku na Instagramu na kojoj se vidi kako silazi niz stepenice i napisao da je njegov put ka oporavku "jasan, mada dug". Navaljni, koji se u Nemačkoj oporavlja od trovanja, objasnio je kako se sada oseća i… »
Drhte mi noge, ali...: Aleksej Navaljni prohodao u bolnici (foto)

Drhte mi noge, ali...: Aleksej Navaljni prohodao u bolnici (foto)

Večernje novosti 19.09.2020
RUSKI opozicioner i bloger Aleksej Navaljni koji se nalazi u berlinskoj univerzitetskoj bolnici ,,Šariti,, objavio je na društvenim mrežama fotografiju na kojoj se vidi kako se on spušta po stepenicama. Na taj način Navaljni je hteo da pokaže kako… »

Vesti dana »