Povezane vesti

Milanović: Ja sam beba u odnosu na bahatog Plenkovića

Milanović: Ja sam beba u odnosu na bahatog Plenkovića

RTV 28.09.2020
ZAGREB - Predsednik i premijer Hrvatske, Zoran Milanović i Andrej Plenković, nastavili su danas "medijski rat" započet hapšenjem 11 osoba u korupcionaškoj "aferi Janaf", porukom šefa države da je on "mala beba" u odnosu na, kako je rekao, "bahatog"… »
"Medijski rat" se nastavlja: Milanović: Ja sam mala beba u odnosu na bahatog Plenkovića

"Medijski rat" se nastavlja: Milanović: Ja sam mala beba u odnosu na bahatog Plenkovića

Blic 28.09.2020
Predsednik i premijer Hrvatske, Zoran Milanović i Andrej Plenković, nastavili su danas "medijski rat" započet hapšenjem 11 osoba u korupcionaškoj "aferi Janaf", porukom šefa države da je on "mala beba" u odnosu na, kako je rekao, "bahatog" šefa… »
Prepucavanja predsednika i premijera Hrvatske kao u rijalitiju! Milanović: Ja sam mala beba u odnosu na bahatog Plenkovića!

Prepucavanja predsednika i premijera Hrvatske kao u rijalitiju! Milanović: Ja sam mala beba u odnosu na bahatog Plenkovića!

Kurir 28.09.2020
Predsednik i premijer Hrvatske, Zoran Milanović i Andrej Plenković, nastavili su danas "medijski rat" započet hapšenjem 11 osoba u korupcionaškoj "aferi Janaf", porukom šefa države da je on "mala beba" u odnosu na, kako je rekao, "bahatog" šefa… »
Afera potresa Hrvatsku! Milanović poručio premijeru: Ja sam mala beba u odnosu na bahatog Plenkovića

Afera potresa Hrvatsku! Milanović poručio premijeru: Ja sam mala beba u odnosu na bahatog Plenkovića

Srbija danas 28.09.2020
Hoće li biti susreta dvojice državnika? Predsednik i premijer Hrvatske, Zoran Milanović i Andrej Plenković, nastavili su danas "medijski rat" započet hapšenjem 11 osoba u korupcionaškoj "aferi Janaf", porukom šefa države da je on "mala beba" u… »

Vesti dana »