Povezane vesti

Pregazio je kamion dok je jurila psa: "Sve sam mogla da zamislim, al da pogine ovako i to na 10 metara od kuće..."

Pregazio je kamion dok je jurila psa: "Sve sam mogla da zamislim, al da pogine ovako i to na 10 metara od kuće..."

Blic 09.12.2020
Imala je problema sa cirkulacijom, sve sam mogla da očekujem i da se razboli i da je negujem, ali da mi pogine na 10 metara od ulaza u kuće, na nefrekventnom prostoru i to na ovaja način, to nisam mogla ni da zamislim. Ovim rečima počinje ispovest… »
Niš u neverici, nikom ne ide u glavu kako je sirota verica poginula: Nišlijka izgubila život zbog neizmerne ljubavi prema…

Niš u neverici, nikom ne ide u glavu kako je sirota verica poginula: Nišlijka izgubila život zbog neizmerne ljubavi prema…

Kurir 09.12.2020
U kućici koja se nalazi tik pored kvantaške pijace u Nišu, njena ćerka Jelena prima saučešća prijatelja, rođaka, ali i ljudi koji tu prodaju razne prehrambene namirnice. NIŠ - Neizmerna ljubav prema psu Tari koštao je života Nišlijku Vericu… »
Vozač kamiona zadržan u policiji: Još nije poznato kako je žena završila pod točkovima vozila na pijaci u Nišu, ispituje…

Vozač kamiona zadržan u policiji: Još nije poznato kako je žena završila pod točkovima vozila na pijaci u Nišu, ispituje…

Blic 09.12.2020
Vozač kamiona marke TAM 130 S. T. (47) iz Gadžinog Hana, koji se sumnjiči da je 8. decembra oko 15 časova na Kvantaškoj pijaci u Nišu pregazio Nišlijku V. K. (66) nanevši joj smrtonosne povrede, zadržan je do 48 časova u policiji po nalogu… »
Jurila ljubimca, završila pod točkovima: Naočigled prodavaca, kod niške Kvantaške pijace nastradala V. K. (66)

Jurila ljubimca, završila pod točkovima: Naočigled prodavaca, kod niške Kvantaške pijace nastradala V. K. (66)

Večernje novosti 08.12.2020
NIŠLIJKA V. K. (66) nastradala je danas oko 15 časova kada ju je na Kvantaškoj pijaci u gradu na Nišavi pregazio kamion dok je pokušavala da uhvati psa koji je pobegao. Na nju je, prema rečima očevidaca, naleteo kamion, kojim je upravljao… »

Vesti dana »